11. 5. 2017

Seriálové osudy: Gotham

Seriálové osudy: Gotham

Když se na jaře dočkal Lucifer a Lethal Weapon od produkční společnosti Warner Bros. TV objednávky pro novou sérii, bylo trošku s podivem, že v tomto výčtu chybí Gotham. Každopádně dnes už si fanoušci můžou oddychnout. Stanice Fox seriál oficiálně prodloužila pro čtvrtou řadu!

Nyní už je tedy jasné, že v nové sezóně budou na Foxu vedle sebe existovat dva seriály, jeden ze světa DC a druhý ze světa Marvelu. Kromě prodloužení Gothamu totiž stanice objednala marvelovskou novinku The Gifted.

Gotham i po třech letech patří mezi nejlepší dramata stanice, kde jinak bezkonkurenčně vévodí Empire. Seriál má v průměru rating 1.1 a 3,5 milionů diváků, což je sice oproti předchozí řadě pokles o 20 a 15 procent, ale čísla jsou víceméně shodná s Luciferem, který se dočkal prodloužení již před třemi měsíci.

Rozhodnutí o prodloužení přichází pouze pár týdnů před odvysíláním dvouhodinového finále třetí série, na které se fanoušci můžou těšit 5. června.

Další díly seriálu
Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
verca.sotek

verca.sotek

Zatím jsem viděla jen jeden díl, ale mžu říct, že mě seriál celkem chytl, takže určitě dobrá zpráva. :)
před 145 týdny
Destinytte

Destinytte

Skvělý. Teď asi koukám na nějak super seriály, že mi zatím ještě nic důležitého nezrušili... :D
před 144 týdny
Mik

Mik

Tak to je super, je to pěkně rozjetý a byla by škoda o seriál přijít.
před 144 týdny
Další články k tématu