17. 10. 2016

Seriálové osudy: The Walking Dead

Seriálové osudy: The Walking Dead

Přesně týden před vysoce očekávanou premiérou sedmé řady The Walking Dead (Živí mrtví) kabelovka AMC nadělila fanouškům dáreček, se kterým se na nové epizody můžou těšit ještě více. Jedno z nejúspěšnějších dramat současnosti bylo prodlouženo pro osmou sérii! Radostná zpráva byla oznámena během včerejšího retrospektivního speciálu, který se na stanici vysílal.

Osmá série se na obrazovkách objeví v druhé polovině roku 2017 a odstartuje vskutku velkolepě – odvysílá totiž svou stou epizodu. Kromě seriálu samotného se vrátí již tradiční aftershow Talking Dead.

„Je velká radost, že se můžeme opět spojit s tvůrci a jedněmi z nejpracovitějších lidí v televizí a seriál další rok fanouškům přinést. Ale co je důležitější, děkujeme právě fanouškům, kteří tomuto obdivuhodnému seriálu vdechli život spolu s námi,“ prozradil ředitel stanice Charlie Collier.

Sedmá série TWD startuje na stanici již 23. října. Fanoušci se po dlouhém čekání a spoustě náznaků a škádlení ze strany seriálu i stanice konečně dozví, který z hrdinů se potkal s Neganovou Lucille.


Těšíte se na sedmou sérii? Jaké máte teorie o tom, jak se cliffhanger vyřeší? Jste rádi za brzké prodloužení pro osmou sérii, nebo už by tvůrci mohli příběh rozumně uzavřít?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak to dej vědět světu! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
Squerago

Squerago

Tohle tu bude nejspis jeste dlouho :D
před 199 týdny
STOUPA

STOUPA

že už bych taky začal sledovat?
před 199 týdny
Koldik

Koldik

Super sprava, este keby sa vratili skor ku utekaniu pred walkermi ako pred ludmi.
před 199 týdny
Další články k tématu