11. 5. 2017

Seriálové osudy: Modern Family

Seriálové osudy: Modern Family

Pro Modern Family to jsou dnes dvojnásobně dobré zprávy. Po měsících zdlouhavých vyjednávání o nových smlouvách konečně stanice ABC uzavřela dohodu s produkčním studiem 20th Century Fox TV a prodloužila svůj komediální hit pro dvě další série! Fanoušci se tak dočkají deváté i desáté řady.

Hlavní šestice herců již nové smlouvy podepsala a všichni se vrátí. Podle dostupných informací je čekají velké platové nárůsty. V aktuální osmé řadě mají kolem 350 tisíc dolarů na epizodu, v deváté řadě se toto číslo zvedne na půl milionu plus k tomu dostanou i nějakou část z budoucích syndikačních výdělků. Následovat budou vyjednávání o smlouvách pro mladší herce.

„Modern Family je již osm let středovým bodem naší komediální značky a my jsme nadšeni, že ho budeme moct mít v programu další dva roky,“ prozradila Channing Dungey, ředitelka stanice. „Steve a Chris vytvořili tak poutavé postavy a herci jsou naprosto výborní a nenahraditelní.“

Nikde prozatím není uvedeno, jestli desátá řada bude představovat konec. Naopak se spíše počítá s tím, že seriál potenciálně může pokračovat i dál. To není překvapivé, jelikož i v osmé sezóně jde o druhý nejsledovanější pořad stanice.

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře3zobraz všechny 3 příspěvky
Emigna

Emigna

To je dobře, že jim přidali, jak chudáci mohli přežít jen s 350 tisíci to nechápu :) Za prodloužení...
před 169 týdny
Livia136

Livia136

Tieto platy hercov ma nikdy neprestanú fascinovať. Je mi jasné, že polovica ich výplaty ide ich agentom a...
před 169 týdny
Mik

Mik

Tak s tímhle prodloužením sem počítal, na další příběhy týhle rodinky se vždy rád podívam. A Phil...
před 169 týdny
Další články k tématu