5. 6. 2018

Seriálové osudy: Younger

Seriálové osudy: Younger

Zatímco Shadowhunters končí, kabelovka TV Land má pro fanoušky seriálu Younger mnohem pozitivnější zprávy. Komedie byla prodloužena pro šestou řadu. Rozhodnutí přišlo během noci, kdy se zároveň konala v Brooklynu párty k příležitosti premiéry páté série. Na nové epizody se diváci můžou těšit už dnes večer.

Rozhodnutí není překvapivé. Poslední čtvrtá série byla prozatím nejsledovanější v celé historii seriálu. O Younger se navíc rozšířilo povědomí i mimo televizní obrazovky – vysílala se pre-show na Facebook Live, vznikla kniha a podobně.

„Younger svěžím způsobem zkoumá žánr romantické komedie a v každé sérii navyšuje tvůrčí i sledovanostní laťku,“ uvedl ředitel stanice Kevin Kay v oficiálním vyjádření. „Jsme poctěni, že můžeme pokračovat s mimořádně nadaným tvůrcem Darrenem Starem a jeho výbornými herci v čele s talentovanou Sutton Foster. Nová sezóna je mimořádná a jsme nadšeni z toho, co se pro naše milované postavy chystá.“

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Destinytte

Destinytte

Younger mám ráda, ale z dalších sérií mám trochu obavy...
před 114 týdny
Nikolina

Nikolina

Perfektná správa! Younger sledujem od začiatku a stále ma neprestáva baviť.
před 114 týdny
vega

vega

Waaau aka kniha vznikla?? Neviete je uz aj u nas dostupna? Dakujem :)
před 113 týdny
Další články k tématu