5. 2. 2016

Seriálové osudy: Orange Is the New Black

Seriálové osudy: Orange Is the New Black

Wow. Netflix se dneska předvedl. Fanoušci Orange Is the New Black, nastražte oči a uši. Váš oblíbený seriálu tu s vámi bude ne jeden, ne dva, ale minimálně tři další roky! Netflix prodloužil Orange pro pátou, šestou a sedmou řadu.

Rozhodnutí, které na Netflixu dosud nemá obdoby, přichází čtyři a půl měsíce před premiérou nadcházející čtvrté série, která se na internetu objeví od 17. června. Post výkonné producentky a showrunnerky bude i nadále vykonávat Jenji Kohan.

„Jenji se svým týmem vytvořila mocný seriál, který je jak zábavný, tak i dramatický, odvážný a citový. Publikum po celém světě si ženy a muže z Orange zamilovalo a my se nemůžeme dočkat, až uvidíme, kam je osudy v nadcházejících třech sériích zavedou,“ uvedla v oficiálním vyjádření Cindy Holland, ředitelka původního obsahu Netflixu.

Seriál je pro Netflix stabilní stálicí a těší se stále vzrůstající popularitě po celém světě. Každoročně jsou Orange jako seriál i představitelky hlavních rolí nominovány v hlavních kategoriích u prestižních ocenění. Orange je adaptací stejnojmenného bestsellerového memoáru od Piper Kerman.

Další díly seriálu
Prstíčkem škrábeme, hezky koukáme, po liku toužíme. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Tak z toho mám trochu strach. ._. Tu zatím poslední řadu jsem ještě ani nedokoukala... A to mě začátek...
před 211 týdny
Beatrix

Beatrix

No...poslední řadu mám rozkoukanou a nějak napjatá na ni ani nejsem. Vážně nechápu, co tam chcou další série...
před 211 týdny
nikol141

nikol141

Tato zpráva mě velice potěšila a jsem zvědavá jak se seriál bude dál vyvíjet:) Hlavně jak to udělají časově...
před 211 týdny
Další články k tématu