23. 10. 2017

Seriálové osudy: Ray Donovan

Seriálové osudy: Ray Donovan

No vidíte, sotva vydáme jeden větší souhrn, hned je tu další radostná zpráva. Kabelovka Showtime nadělila šestou řadu svému úspěšnému dramatu Ray Donovan. Zpráva o prodloužení přichází pouhý týden před odvysíláním závěrečného dílu páté série.

Kromě hlavního oznámení zprávu doplňuje i jedna další novinka. Seriál totiž změní lokaci. Po pěti letech v Los Angeles se přesune do New Yorku, kde se začne natáčet na začátku roku 2018.

„Ray Donovan v této sezóně přešel do dosud neprobádaného území, tvůrci se výborně popasovali se smrtí Abby, k níž přistoupili s citovým a inovativním způsobem bez toho, aniž by přišli o svou charakteristickou intenzitu vyprávění,“ uvedl programový ředitel stanice Gary Levine. „Obdivujeme Davida Hollandera a to, že nikdy není spokojen s tím, že by věci měly být na jednom místě. Jeho tvůrčí plán pro přesun seriálu do New Yorku ukazuje, jak vysoké ambice pro seriál má.“

Prodloužení není překvapivé. Seriál posledních pět let patří mezi nejsledovanější na stanici a pravidelně získává nominace i na prestižní seriálová ocenění včetně Emmy a Zlatých glóbů. Finále páté řady bude odvysíláno v neděli 29. října.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
assbest

assbest

i kdyz zrovna pata serie je trochu jina, kazdopadne pondelni vecer na HBO je sazka na jistotu, aktualni...
před 146 týdny
Jenny17

Jenny17

Já jsem viděla jen pár dílu. Měla bych si udělat maraton a kouknout úplně od začátku .o)
před 146 týdny
peta2q

peta2q

Skvelá správa. Piata sezóna sa mi páči zatiaľ najviac, tak som rada, že seriál dostal šancu pokračovať :)
před 146 týdny
Další články k tématu