15. 8. 2017

Seriálové osudy: Ozark

Seriálové osudy: Ozark

Netflix je spokojen se svou novinkou Ozark. Seriál si vysloužil prodloužení pro druhou řadu, s deseti novými epizodami se vrátí v roce 2018.

Jason Bateman zde hraje hlavní roli, režíruje a produkuje. Seriál vypráví příběh finančního poradce Martyho, jehož rodina je nucena přestěhovat se z předměstí Chicaga do letního střediska v Missouri Ozarks. Seriál se dotýká témat kapitalismu, rodinných problémů a přežití, a to vše sleduje očima (ne)obyčejných Američanů.

Prozatím tedy pouze dva seriály na Netflixu nepřežily do druhé řady. Jde o komedii Girlboss a thriller Gypsy, obě novinky se představily v letošním roce. Bateman má navíc na Netflixu dvojitou pracovní směnu. Kromě Ozarka hraje jednu z hlavních rolí v komedii Arrested Development, jednom ze zrušených seriálů z komerčních stanic, které si Netflix vzal pod svá křídla a nedávno komedii objednal novou sérii.

Další díly seriálu
Taky by ti myš neupadla, když to pošleš do světa. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
A.R.G.U.S.

A.R.G.U.S.

zatím jsem viděl jen 3 epky a super, tak jse rád za prodloužení :)
před 155 týdny
Další články k tématu