11. 8. 2017

Seriálové osudy: Gypsy

Seriálové osudy: Gypsy

Taková naděje svitla s prodloužením GLOW, ale Netflix je zpět na své smrtící jízdě. Další obětí je letošní nové drama Gypsy. Stanice oznámila, že seriál ruší po první řadě, nové epizody již nevzniknou.

Rozhodnutí může být pro mnohé překvapením. Netflix totiž jednal s producenty o druhé řadě, poslední čtyři týdny scenáristé tvrdě dřeli na příbězích pro novou sérii. Na druhou stranu start na konci června se setkal s průměrnými recenzemi, ostatně i v naší Novince pod lupou budil rozporuplné reakce.

Hlavní hrdinkou tohoto psychologického thrilleru je Jean Holloway, prestižní newyorská terapeutka se zdánlivě bezchybným životem, která navazuje intimní a neprofesionální vztahy s lidmi, kteří jsou nedílnou součástí životů jejích pacientů. Její fantazie a profesionální život se začnou míchat a hrdinka se ponoří do světa, kde touha a realita stojí na opačných stranách. V roli Jean se objevila oscarová vítězka Naomi Watts, pro kterou šlo o první hlavní televizní roli.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře2zobraz všechny 2 příspěvky
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Podle NPL žádná škoda.
před 131 týdny
Leeuska

Leeuska

Viděla jsem zatím jen tři díly, ale to téma se mi zdálo hodně zajímavý...kdo by nechtěl alespoň na chvíli...
před 131 týdny
Další články k tématu