31. 5. 2017

Seriálové osudy: Underground

Seriálové osudy: Underground

Kabelovka WGN America oznámila, že po dvou sériích ruší své prestižní a úspěšné historické drama Underground. Tímto tahem tak udělala to, co se očekávalo již od zrušení Outsiders. Stanice, která nám dala seriály jako Salem, Manhattan nebo zmíněné drama Outsiders, končí s výrobou vlastních seriálů.

„WGN America se vyvíjí a mění své portfolio. Nedávno jsme oznámili, že se přesuneme k nové strategii, abychom zvýšili naši důležitost v rychle se měnícím televizním odvětví. Tento tah byl promyšlen, a by dodal hodnotu našim zadavatelům reklamy a distribučním partnerům,“ uvedl ředitel Peter Kern.

„I když je Underground mimořádný a důležitý seriál, nadále nám do programu již nesedí. Proto jsme došli k těžkému rozhodnutí neobjednat mu třetí řadu. Jsme nesmírně pyšní na tento seriál, který nepochybně zanechal svůj odkaz v televizním světě. Děkujeme všem, kteří za vznikem seriálu stáli. Doufáme, že se mu podaří najít nový domov, kde bude moct pokračovat se svými příběhy o odvaze, odhodlání a svobodě.“

Již v dubnu, kdy došlo ke zrušení Outsiders, začalo produkční studio Sony Pictures TV hledat pro Underground nový domov. Hovořilo se o stanicích BET, OWN nebo Hulu, ale prozatím žádné rozhodnutí nepadlo. Podle dostupných informací je výroba seriálu hodně drahá, což by mohlo hledání nové stanice zkomplikovat.

Rozhodnutí o zrušení přichází několik týdnů po odvysílání finále druhé řady.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu