21. 8. 2017

Seriálové osudy: Friends from College

Seriálové osudy: Friends from College

Netflilx je v posledních dnech nevyzpytatelný, nikdy nevíte, kam se misky vah nakloní. Tentokrát přišlo na řadu rozhodování o nové komedii Friends from College. Fanoušci se můžou začít radovat, seriál byl prodloužen pro druhou řadu, s níž se vrátí v roce 2018. Prodloužení přichází zhruba měsíc po premiéře, která se uskutečnila 14. července.

Hvězdně obsazený seriál sleduje šestici přátel, kteří se seznámili na Harvardu, a nyní po letech jsou opět všichni pohromadě. Příběh se točí okolo starých přátelství, bývalých romantických vztahů a balancování mezi dospělým životem a nostalgií minulosti.

Seriál se setkal s průměrnými reakcemi ze strany kritiků, ale vesměs dobře byl přijat diváky. Prozatím tedy pouze Girlboss a Gypsy zůstávají zrušenými novinkami, jinak všechny letos představené seriály pokračují dál.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Drunk_Queen

Drunk_Queen

Prostě tohle ani nestojí za komentář :'D Tohle je prostě automatický!
před 131 týdny
Destinytte

Destinytte

Wtf?! Girlboss je zrušená a tohle prodloužený. Nechápu!
před 130 týdny
Caroline115

Caroline115

Přesně :-/ Radši Girlboss než tohle...vždyť to bylo strašně nudný :-/
před 130 týdny
Další články k tématu