15. 1. 2020

Seriálové osudy: Britannia, Vera, Tosh.0, Awkwafina

Seriálové osudy: Britannia, Vera, Tosh.0, Awkwafina

Během noci došlo k oznámení osudů čtyř seriálů.

Velkolepé britské fantasy Britannia se vrátí se třetí řadou, kterou objednává Sky Atlantic ve spolupráci s Amazonem. Natáčení začne později v letošním roce.

V Británii ještě zůstaneme. Vera (Zločiny z vřesovišť) se vrátí se svou jedenáctou sérií. Stanice ITV oznámila prodloužení a producenti připustili, že je zde možnost, že bychom se mohli dočkat amerického remaku. Oznámení přichází jen pár dnů po premiéře desáté řady, která se začala vysílat 12. ledna.

Comedy Central naděluje obří objednávku komedii Tosh.0. Seriál získal prodloužení na čtyři další řady, natočí se minimálně 80 nových epizod. Komedie tak bude mít celkem nejméně 16 sérií.

Ještě před premiérou nové komedie Awkwafina Is Nora from Queens se seriál dočkal prodloužení pro druhou řadu. Novinka se na Comedy Central představí poprvé 22. ledna. Příběh se insiruje skutečným životem tvůrkyně, která vyrůstala v Queens v New Yorku a vychovával ji táta spolu s babičkou a bratrancem.

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu