28. 2. 2020

Hawaii Five-0 končí! Desátá řada je poslední.

Hawaii Five-0 končí! Desátá řada je poslední.

Dekádu trvající běh končí. Po deseti letech se loučí kriminálka Hawaii Five-0 (Hawaii 5–0), která se v příští sezóně na televizní obrazovky již nevrátí. Seriál se s fanoušky rozloučí speciálním dvouhodinovým finálovým dílem, který se na stanici CBS bude vysílat v pátek 3. dubna.

„Nikdy není snadné, když se musíte loučit s úspěšnou značkou, která dokázala perfektně vzdát hold předchůdci, ale zároveň stála pevně na svých nohou,“ uvedla ředitelka CBS Entertainment Kelly Kahl. „Od první epizody byl pro nás Hawaii úspěch. Rádi bychom poděkovali úžasnému talentu včetně producentů, scenáristů, herců a štábu, kteří sehráli klíčovou roli a za uplynulou dekádu pomohli udělat z pátečních večerů seriálovou záležitost. Nemůžeme být více pyšní na kvalitu seriálu a jsme moc vděční vášnivým fanouškům, kteří s námi jsou.“

Hawaii Five-0 zakončí svůj běh a Alex O'Loughlin a Scott Caan, kteří v seriálu účinkují od začátku, nebudou chybět. Podle dostupných informací oběma pánům na konci sezóny vyprší smlouva. O'Loughlin si vážně zranil záda během prvních sérií a od té doby se musí potýkat s následky. Před dvěma lety se spekulovalo o tom, že ze seriálu odejde, ale herec zůstal poté, co prodělal léčbu se zády. Nyní už však měl za to, že není schopný pokračovat. Stanice ještě přemýšlela o tom, že by Dannovi dala nového parťáka, ale nakonec se všichn shodli na tom, že je správný čas k ukončení seriálu.

Reboot seriálu Hawaii Five-O z roku 1968 vytvořil Peter M. Lenkov, který na něj dohlížel po celých deset let. Pro CBS se seriál stal velkým zdrojem příjmů. Sklízel solidní sledovanost a stanice ho úspěšně prodala i mezinárodně do více než 200 zemí světa. Za streamovací práva zaplatila kabelovka TNT dva miliony dolarů za epizodu, smlouvu s CBS TV Studios přitom uzavřela hned během první série.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
mmm66

mmm66

Velká škoda,patřil mezi moje zamilované.
před 5 týdny
Magdalyaly70

Magdalyaly70

Pro mne velká seriálová rána :'(
před 5 týdny
Jenny17

Jenny17

Zamilovaný seriál od začátku .o) bude mi chybět .
před 5 týdny
Další články k tématu