29. 3. 2017

Seriálové osudy: Humans

Seriálové osudy: Humans

Americká kabelovka AMC a britská stanice Channel 4 společně oznámily, že své drama Humans prodlužují pro třetí sérii! Nová řada bude obsahovat osm epizod a na obrazovkách se objeví v roce 2018.

Seriál se odehrává v paralelní přítomnosti ve světě, kde hranice mezi lidmi a roboty jsou rozmazané. Jde o adaptaci oceňovaného švédského dramatu Real Humans.

„Humans ukazuje vzrušující vývoj technologie a její působení na společnost,“ uvedl Joel Stillerman, programový ředitel AMC. „Reakce kritiků na druhou sezónu oslavují tvůrčí vizi, dynamické vypravování a věrné zobrazení postav. Jsme moc rádi, že můžeme pokračovat v naší spolupráci s Channel 4 a těšíme se na třetí sérii.“

Rozhodnutí o prodloužení přichází v době, kdy se v USA druhá řada blíží ke svému konci. Ve Velké Británii ji fanoušci měli možnost zhlédnout již loni na podzim.


Díváte se na Humans? Jak se vám líbila druhá řada v porovnání s první? Jste rádi za prodloužení?

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
singularita

singularita

Dobrá zpráva. :D Díky.
před 176 týdny
Mik

Mik

Tak to je super, zvlášť po tom konci poslední řady.
před 176 týdny
Koldik

Koldik

To aby som sa do toho konecne pustil...
před 167 týdny
Další články k tématu