30. 11. 2016

Seriálové osudy: Masters of Sex

Seriálové osudy: Masters of Sex

Čtyři a dost. Stanici Showtime došla trpělivost nad věčně nízkými ratingy, které měl rok co rok seriál Masters of Sex. Letos už smrtce neunikne, drama bylo zrušeno po čtvrté sérii.

Zpráva přichází dva týdny poté, co dobové drama odvysílalo finále čtvrté série, které nyní bude sloužit i jako finále seriálu. Viděli jsme postavy v 70. letech, když si našli nové profesní, osobní i sexuální partnery. Podle šéfů stanice bylo finále čtvrté řady dostatečně uspokojujícím závěrem komplikovaného příběhu slavné dvojice, proto se rozhodli dál již nepokračovat.

Masters of Sex byl seriál uznávaný kritiky, který si však nedokázal získat početnou fanouškovskou základnu. Čtvrtou řadu sledovalo v průměru 800 tisíc diváků v číslech Live+3. Jen pro porovnání, jeho předskokani (dříve Ray Donovan, nyní Shameless), měli oba ve stejných číslech přes dva miliony diváků.


Sledovali jste MoS? Mrzí vás zrušení seriálu, nebo byl závěr čtvrté řady pro vás uspokojující a dokážete ho brát jako finále celého seriálu?

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
Masha

Masha

škoda, pro mě to byla fajne oddechovka...ale podle těch čísel jsem to vcelku čekala...
před 193 týdny
peta2q

peta2q

Nemrzí ma zrušenie. Takto, prvé dve série ma veľmi, veľmi bavili, ale tretia už za pozeranie až tak nestála....
před 193 týdny
Koldik

Koldik

nepozeral som, tak ma to netrapi
před 193 týdny
Další články k tématu