13. 10. 2018

Seriálové osudy: Iron Fist

Seriálové osudy: Iron Fist

První netflixácký superhrdina končí! Streamovací služba během noci oznámila, že ruší své drama Iron Fist. Seriál se loučí po dvou sezónách, nové epizody již nevzniknou.

„Iron Fist se na Netflixu se třetí sérií nevrátí,“ prohlásil zástupce streamovací služby v oficiálním vyjádření. „Všichni i Marvelu i Netflixu jsou na seriál velmi pyšní a vděční za tvrdou dřinu, kterou odvedli herci, štáb i showrunneři. Děkujeme fanouškům, kteří sledovali uplynulé dvě série. I když seriál na Netflixu skončil, nesmrtelný Iron Fist bude žít dál.“

Prozatím ale není všem dnům konec. Seriál nepokračuje na Netflixu, ale není vyloučeno, že se objeví na jiné streamovací službě, např. na nově založené službě od Disneyho. Zde už byly před několika týdny oznámeny seriály s marveláckými hrdiny Loki a Scarlet Witch.

Další díly seriálu
Kdo nelikuje není SerialZoňák! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře16zobraz všech 16 příspěvků
Yellow

Yellow

Mě se líbí jenom Jessica a Matt, zbytek mě moc nezaujal, Iron Fist mi přišel vždycky nejslabší, takže to...
před 118 týdny
ShedStories

ShedStories

IF by som doprial ešte jednu sériu. Zato keby LC skončil druhou sériou tak by mi to nevadilo.
před 117 týdny
Nevada

Nevada

Stalo se. https://tvline.com/2018/10/19/luke-cage-cancelled-season-3-netflix-marvel/
před 117 týdny
Další články k tématu