17. 3. 2017

Seriálové osudy: Shades of Blue

Seriálové osudy: Shades of Blue

Po pouhých dvou odvysílaných epizodách druhé řady stanice NBC vyřkla ortel nad svým krimi dramatem Shades of Blue. Pro fanoušky dnes máme velmi dobré zprávy – seriál byl prodloužen pro třetí řadu!

Drama, v němž září Jennifer Lopez a Ray Liotta, se tak vrátí i v sezóně 2017/18. Rozhodnutí je to lehce překvapivé. Oproti loňsku se seriál přesunul na nedělní večery, kde má v průměru pouhých 5 milionů diváků a rating 1.0, tedy méně než v loňské sezóně, kdy jsme se prodloužení také divili. Nicméně jak zdroje uvádí, v současné době jsou tato čísla pro seriál nasazený od 22:00 přijatelná, navíc drama má silný nárůst v číslech Live+3, a to o 66 %.

„Moc si vážíme všeho, co Jennifer a Ray dělají. Víme, že díky jejich oddanosti a těžké práci všech herců a producentů je Shades of Blue tou správnou volbou pro prodloužení pro třetí řadu,“ uvedla ředitelka stanice Jennifer Salke. „Seriál i nadále pokračuje ve vyprávění působivých příběhů a my se nemůžeme dočkat, co přijde dál.“

Seriál sleduje Harlee Santos, sympatickou svobodnou matku a nadanou detektivku, která patří do týmu pod vedením Matta Wozniaka. Ten často vede tým k překročení hranic zákona, aby mohl skutečně chránit svůj okrsek a vlastní životy.


Sledujete Shades of Blue? Jak vás seriál zaujal? Dosahuje druhá řada stejných kvalit jako loňská první série? Budete se na seriál koukat i nadále?

Další díly seriálu
Kdo dočetl až sem, musí zaručeně likovat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře1zobraz příspěvek
Koldik

Koldik

po tomto som chvilu pokukoval, ale nakoniec som sa k tomu nedostal...ale nech im to slape
před 167 týdny
Další články k tématu