16. 9. 2017

Seriálové osudy: Stitchers

Seriálové osudy: Stitchers

Kabelovka Freeform během noci oznámila, že po třech sériích ruší své sci-fi drama Stitchers. Seriál se již čtvrté řady nedočká. Seriál z pera tvůrce Jeffa Schechtera se s fanoušky rozloučil na konci třetí série v srpnu. Projekt vznikl na popud ředitele stanice Toma Ascheima, který dlouho toužil nasadit na Freeform procedurálku.

Se sledovaností to šlo hodně z kopce. První sérii drama zakončilo zhruba s 930 tisíci diváky, zatímco srpnové finále třetí řady, které je zároveň i posledním dílem seriálu, sledovalo méně než 400 tisíc lidí.

Zrušení přichází v době, kdy se Freeform snaží svůj program zaměřovat na „začátečníky“ nebo taky mladé dospělé, kteří si prochází sérií prvních zážitků v práci i lásce. Stanice chystá do svého repertoáru spin-off k Black-ish, marvelovský seriál Cloak and Dagger nebo třeba drama o mořských pannách Siren.

Celkově se však dá léto stanice zhodnotit jako silné. Na jeho začátku se rozloučilo drama Pretty Little Liars. Famous in Love je již prodloužen a nový velký hit The Bold Type čeká již pouze na oficiální zprávu o prodloužení.

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře19zobraz všech 19 příspěvků
Anetka888

Anetka888

Trenz: Já vím. :) eliska.musilova: To sice jo, ale i 40 minut by bylo lepší než to, co budeme mít, a...
před 151 týdny
Alias

Alias

Hej, toto some už viackrát spomínali. Nulová zodpovednosť zo strany televízie. Nechápem to ale. Všade...
před 151 týdny
Koldik

Koldik

My sa tu mozeme stazovat kolko chceme... od nas nemaju ani fuka. Kym toto co robia nevadi Americanom, tak my...
před 136 týdny
Další články k tématu