12. 9. 2017

Seriálové osudy: Vikings

Seriálové osudy: Vikings

V posledních dnech se oznámilo tolik seriálových osudů, že mi z toho jde hlava kolem. Ale slibuju, že vám je co nejdříve všechny přinesu, ať se taky můžete radovat / smutnit. Začneme nejčerstvější novinkou. Kabelovka History dnes oznámila, že své historické drama Vikings prodlužuje pro šestou řadu. Rozhodnutí přichází celých 11 týdnů před začátkem páté série, takže fanoušci si nové díly budou moct vychutnat v naprostém klidu.

Kromě samotného prodloužení přichází s novinkou i další zpráva. Herečka Katheryn Winnick se poprvé dostane i za kameru, bude režírovat jednu z objednaných dvaceti epizod šesté série, která se začne natáčet již letos na podzim v Irsku.

„Je mi ctí, že jsem mohl v uplynulých pěti letech spolupracovat s History a našim partnerem MGM,“ prozradil tvůrce Michael Hirst. „Nyní jsme připraveni začít natáčení šesté řady, která přinese divákům obrovské a neočekávané odhalení!“

První polovina dvacetidílné páté řady bude mít na stanici premiéru ve středu 29. listopadu. Zbylých deset dílů poběží v roce 2018.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí, tak taky rozšlápavá dětem bábovičky! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
patrik1177

patrik1177

To nechápu ani já. Těch 10 dílů v prvních řadach podle mě stačilo, max. to měli prodloužit na...
před 151 týdny
alesanko

alesanko

Jak psal Calderon.. je tam teď strašně moc dějových linek.. 10 dílů by prostě nestačilo. V prvních řadách...
před 151 týdny
STOUPA

STOUPA

Já se těším, mě seriál stále baví.
před 150 týdny
Další články k tématu