23. 5. 2017

Seriálové osudy: Chicago Justice

Seriálové osudy: Chicago Justice

Stanice NBC vynesla ortel nad svým aktuálně posledním seriálem, pokud nepočítáme ty, které mají premiéru v létě. Právnické drama Chicago Justice bylo zrušeno po první sérii, s novými epizodami se již nevrátí.

Zpráva se dala očekávat, jelikož se dlouho spekulovalo o tom, že minimálně jeden z Chicago seriálů pokračovat nebude. Jelikož všechny tři ostatní, tedy Fire, PD a Med, mají novou sezónu jistou, los logicky padl na Justice. Novinka měla navíc nejnižší ratingy ze všech čtyř Chicago seriálů.

V současné době není o podobný typ dramat zájem. Fire bude mít již šestou řadu a pořád není prodán do syndikace, stejně jako PD, který se chystá na pátou sezónu. Přesto jde o nejsledovanější dramata stanice v číslech Live+SD a s jejich výrobou nejsou žádné potíže, protože na producenta Dicka Wolfa je vždy spolehnutí.

Chicago Justice tedy končí, a to i přes to, že novinka měla lepší sledovanost než dvě další prodloužená dramata – Taken a Shades of Blue.

Další díly seriálu
Kdo nesdílí není Čech! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře11zobraz všech 11 příspěvků
Turčidlo

Turčidlo

Škoda, Justice mě bavilo.
před 143 týdny
teraxa

teraxa

Vazne? Js vsazela na prodlouzeni, i kdyz sledovani je ztrata casu, uz jen kvuli tomu, ze chicago je...
před 143 týdny
Andvejka17

Andvejka17

Škoda zrušení, musím říct, že mě momentálně CJ bavilo nejvíc, protože se v něm neřešila osobní dramata...
před 142 týdny
Další články k tématu