6. 6. 2017

Seriálové osudy: Mary Kills People, Private Eyes

Seriálové osudy: Mary Kills People, Private Eyes

Kanadská stanice Global zveřejnila svůj program na nadcházející sezónu, který se skládá z nabídky amerických televizních stanic. Při této příležitosti byl také zveřejněn osud dvou seriálů z dílny vlastní, kterými jsou Mary Kills People a Private Eyes (Soukromé očko). Pro své diváky měla stanice v obou případech dobré zprávy, jelikož oba seriály obnovila pro další série.

Mary Kills People je lékařské drama o doktorce Mary Harris (Caroline Dhavernas), která se svým parťákem Desem (Richard Short) umožňuje smrtelně nemocným pacientům odejít ze světa po svém. Eutanazie je ale v její zemi ilegální a po sérii podezřelých úmrtí (včetně syna jednoho soudce), začne Mary vyšetřovat detektiv v utajení. Tento seriál sklidil úspěch i mezi vámi čtenáři, kteří se nechali zlákat recenzemi v letošní Novince pod lupou. Druhá série, jejíž produkce začne již v létě, se po vzoru té předchozí dočká opět šesti epizod. Premiéra je v plánu během příštího roku.

Seriál Private Eyes je v našich vodách naopak spíše přehlížený, přestože se dočkal už třetí série. V čele seriálu stojí bývalý hokejista Matt Shade (Jason Priestley), který se rozhodl vypomáhat soukromé detektivce Angie Everett (Cindy Sampson). Společně řeší různé případy, během kterých Shade uplatňuje své nadání číst v lidech. Třetí série se na stanici Global představí v létě roku 2018. Aktuálně běží druhá série, která měla premiéru na konci května.


Potěšily vás zprávy o prodloužení Mary Kills People a Private Eyes? Jste fanoušky těchto seriálů?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
Gabik.029

Gabik.029

Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
milosh

milosh

Dobré zprávy, oba si prodloužení zaslouží :)
před 166 týdny
calipsso

calipsso

No já mám radost, ale bude to někdo překládat? :-(
před 166 týdny
Koldik

Koldik

MKP si teda asi pozriem...
před 153 týdny
Další články k tématu