3. 1. 2018

Seriálové osudy: The Fosters

Seriálové osudy: The Fosters

Kabelovka Freeform má pro své fanoušky hořkosladké zprávy. Bylo oznámeno, že oblíbené rodinné drama The Fosters se pátou sérií loučí. Seriál bude v létě 2018 zakončen velkolepým třídílným finále, které zároveň představí další novinku – spin-off.

Stanice objednala třináctidílný nový seriál, který se bude točit okolo Callie a Mariany, které ztvárňují Maia Mitchell a Cierra Ramirez. Příběh se bude odehrávat několik let po Fosters a bude sledovat další fázi dospělých životů těchto hrdinek. Podle dostupných informací by se k nim ve spin-offu měla přidat minimálně ještě jedna postava z původního seriálu, o tom, kdo to bude, se aktuálně jedná.

Seriál nedávno ukončil natáčení páté řady, která vyvrcholí stou epizodou. Ta bude sloužit jako finále páté série a otevře vrátka chystané třídílné letní minisérii, která poté příběh nadobro ukončí.

V dosud nepojmenovaném spin-offu se Callie a Mariana přestěhují do Los Angeles. Budou spolu bydlet, každá z nich ale bude prozkoumávat odlišnou část města. Mariana bude vtažena do technického světa, dost možná do Silicon Beach, zatímco Callie bude pokračovat v sociální práci.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu