2. 9. 2017

Seriálové osudy: Killjoys

Seriálové osudy: Killjoys

Nedlouho po zrušení Dark Matter se kabelovka Syfy vyjádřila také o osudu Killjoys. Zde jsou pro fanoušky o poznání lepší zprávy. Seriál byl prodloužen nejen pro čtvrtou, ale rovnou i pro pátou řadu. Zároveň bylo oznámeno, že pátá série bude pro seriál poslední.

Zpráva přichází v den, kdy seriál odvysílá finále třetí řady. Obě další série budou obsahovat deset epizod, celkem tedy půjde o dvacetidílné uzavření příběhu.

„Toto prodloužení je privilegiem, které si může přát každý tvůrce. Nabízí šanci naplánovat příběh vašeho příběhu v luxusní délce 20 epizod,“ uvedla ke zprávě tvůrkyně Michelle Lvretta. „Jsem navždy vděčná pro tuto neuvěřitelnou příležitost.“

Podle programového řiditele stanice je dnešní finále doslova přelomové a slouží jako začátek posledních kapitol vesmírných dobrodružství našich lovců hlav.

Seriál se vrátí se čtvrtou řadou v roce 2018. Poslední série na fanoušky čeká v roce 2019.

Další díly seriálu
Já rád sdílím, on rád sdílí, ty rád sdílíš! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře13zobraz všech 13 příspěvků
Stormrager

Stormrager

Jako taky to moc nevidím na druhou řadu. Nízká sledovanost, herečka bude hrát na CW ve Valoru, ale...
před 152 týdny
Hurvi

Hurvi

Syfy-lis... prečo radšej nie DM??? :(
před 152 týdny
Redmarx

Redmarx

Koukam, dobry no, takze vsichni si stejne jako ja myslej, ze Dark Matter byl asi tak o tri tridy lepsi...
před 152 týdny
Další články k tématu