13. 8. 2018

Seriálové osudy: Knightfall

Seriálové osudy: Knightfall

Kabelovka History dnes oznámila, že prodlužuje svou novinku Knightfall pro druhou řadu. To však není jediná informace, která spolu s obnovením zazněla.

V nových epizodách se k osazenstvu přidá Mark Hamill, herec známý především ze své ikonické role ze Star Wars. Kromě něj herecké řady doplní také Tom Forbes (The Bastard Executioner) a Genevieve Gaunt (The Royals). Hamill ztvární Taluse, bitvami zoceleného rytíře výpravy, který přežil desetileté zajetí ve Svaté zemi a nyní je požádán, aby trénoval nové zasvěcence Řádu.

Prodloužení seriálu, který se natáčel v České republice, není překvapivé. První řada získala průměrně 25 milionů diváků v týdenních číslech. Aktuálně je to třetí nejlepší drama na kabelovce v celkových divácích v týdenních číslech, alespoň to uvádí History i Nielsen.

Seriál se přidává k prodlouženým Vikingům. Kromě těchto dvou seriálů má stanice v rukávu nadcházející novinku Project Blue Book.

Druhou sérii si pod svá tvůrčí křídla vezme Aaron Helbing (Spartacus: War of the Damned), který zde bude působit na pozici showrunnera a výkonného producenta.

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře7zobraz všech 7 příspěvků
Jenny17

Jenny17

Mě to teda vůbec nebavilo, strašné zklamání .o(. Do 2 řady už nejdu.
před 79 týdny
CrazyGeek

CrazyGeek

Bylo to něco jiného (ehm), než jsem čekal, ale na druhou řadu se podívám rád.
před 79 týdny
Alaya

Alaya

Išla som sa kuknúť cez odkaz z článku na herečku Genevieve Gaunt, ale myslím, že na jej stránke je...
před 79 týdny
Další články k tématu