11. 5. 2019

Seriálové osudy: The Orville, Goldbergs, Schooled a další

Seriálové osudy: The Orville, Goldbergs, Schooled a další

V tomto článku najdete jen samé dobré zprávy. Žádné zářezy prozatím dnes večer nepadly, naopak tady máme pět prodloužení.

V příští sezóně se na Foxu vrátí The Orville se třetí sérií. Prodloužení se očekávalo, jelikož seriál získal slevu na daních za natáčení. Skvěle si vede na online platformách, celkem navyšuje čísla z Live+SD o 149 %.

Na stanici ABC se raduje retro komedie The Goldbergs (Goldbergovi) a její spin-off z devadesátek Schooled. Goldbergovi se vrátí se sedmou řadou, Schooled dostává do vínku druhou sérii. Prodloužení původního seriálu nebylo nikdy na pochybách, pouze se zdržovalo kvůli dohodám s externím produkčním studiem Sony Pictures TV.

V neposlední řadě pak stanice NBC prodloužila své dvě reality show. V příští sezóně se vrátí World of Dance se čtvrtou sérií a America's Got Talent: The Champions s druhou sérií.

Další díly seriálu
Za každej like dostane autor bonbón! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře6zobraz všech 6 příspěvků
carolos

carolos

Yes! Yes! Yes! Tak na predĺženie Orvillu som čakal ako na výplatu :D Mám z toho veľkú radosť. Uvítal...
před 64 týdny
sandokan555

sandokan555

Co som sledoval info tak Alara by sa mala eventualne vratit.
před 64 týdny
Varro

Varro

Orville? Skvělý!
před 64 týdny
Další články k tématu