15. 3. 2017

Seriálové osudy: Legion

Seriálové osudy: Legion

Pro fanoušky letošní x-menovské novinky Legion máme dobré zprávy. Stanice FX oznámila, že drama prodlužuje pro druhou řadu! Na nové epizody se můžeme těšit v roce 2018.

Mutantí seriál si odbyl svou premiéru minulý měsíc a získal velmi dobré ohlasy ze strany kritiků i diváků. Kromě základního ratingu 0.7 se navíc těší v číslech Live+3 až 150% nárůstu sledovanosti. Zpráva o prodloužení přichází krátce před odvysíláním finále první řady, které je plánováno na 29. března.

„První série Legion byla velkým úspěchem,“ prohlásil Eric Schrier, programový ředitel stanice. „Je to více než pouhý nový seriál, Legion je zcela originální pohled na superhrdinský žánr. Díky Noahu Hawleymu za to, že se nebál riskovat a předčil naše očekávání. Je pro nás ctí, že s ním i nadále můžeme spolupracovat na další sérii Legion.“

Prozatím nebylo prozrazeno, kolik epizod bude druhá řada obsahovat. První série má osm dílů.

Dali jste novince šanci? Zaujala vás? Jste rádi za prodloužení? Nebo by vám jedna série stačila?

Další díly seriálu
Fungujeme na liky! Motivuj nás! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře15zobraz všech 15 příspěvků
Koldik

Koldik

Aspon vidim, ze sa do toho mozem pustit, super sprava...
před 167 týdny
singularita

singularita

Super. Těším se na další jízdu.
před 161 týdny
zumulda

zumulda

Dobrá zpráva! Těším se na další sérii.
před 161 týdny
Další články k tématu