Facebook Twitter E-mail
23. února 2017

Novinka pod lupou: Legion

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Legion
Žánr: Drama / Sci-Fi / Nadpřirozený / Psychologický
Stanice: FX
Premiéra: 8. 2. 2017
Vysílání: středa, 22:00 hodin
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Noah Hawley
Herci: Dan Stevens, Rachel Keller, Aubrey Plaza, Bill Irwin, Jeremie Harris, Amber Midthunder, Katie Aselton, Jean Smart

O čem to je?

Legion je seriál podle marveláckých komiksů od Chrise Claremonta a Billa Sienkiewicze. Hlavním hrdinou je David Haller, potížista, který je dost možná více než jen člověk. Byl diagnostikován jako schizofrenik už v dětství a od té doby strávil většinu života na psychiatrii. Nyní mu je třicet a zase jednou míří do blázince, kde si zvykne na pravidelnou rutinu – snídaně, oběd, večeře, terapie, léky, spánek. Tento cyklus mu ale od základu naruší příchod krásné nové pacientky Syd, ke které ho to ihned začne táhnout. Je náhoda, že se Syd dostala právě sem? Nebo je to všechno pouze promyšlený tah lidí, kteří o Davidovi ví víc než on sám?

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Na Legion bylo mnoho lidí zvědavých. Já jakotžo téměř kompletní neznalec světa X-Menů jsem k němu přistupovala čistě jako k dalšímu seriálu. Nejprve mě trošku negativně ovlivnilo, že má pilot prodlouženou délku. Ve výsledku ale délku ani nepocítíte, pilot uběhne jako voda.

Příběhově jde rozhodně o zajímavý koncept. Dlouho nevíte, o co vlastně jde, ale v průběhu začnou jednotlivé střípky zapadat dohromady a na konci máte jasno, kam to bude dál směřovat.

Herecky nemám co vytknout. Na hrdinu jsem si musela pár minut zvykat, ale jakmile to v hlavě cvaklo, tak mi do role skvěle zapadl. Ostatní jsou prvotřídní, hodně se mi líbil zlý psychiatr nebo co to vlastně dělá, i všichni v blázinci.

To mě plynule přivádí k další části, kterou nejde nezmínit. Bezkonkurenčně nejlepší na celém pilotu je vizuální stránka. Nádherné zpomalené/zastavené záběry při ukázkách hrdinových schopností, nemohla jsem se jich vynadívat.

Přesto se trošku bojím, že pilot ukázal to nejlepší, co na seriálu je. Nejvíc mě bavily scény v blázinci, které se už podle všeho nebudou opakovat, pokud se tedy nebudou v příběhu objevovat flashbacky. Každopádně po prvním díle velká spokojenost, trošku mind f*ck, ale dokáže si to udržet vaši pozornost, určitě nechávám ve watchlistu.

+ vizuální stránka
+ scény v blázinci
+ zvláštně zvláštní

- chvilku trvá, než se zorientujete

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Marvel. Kdysi jsem byla v kině na Doctoru Strangeovi, o kterém lidé často prohlašovali, že je docela „psychedelický“. Na to jsem pokaždé reagovala slovy „vždyť to bylo v pohodě“, protože bylo a teď po pilotu Legion je mi to jasné ještě víc. Jen je mi trochu líto lidí, kteří si to mysleli a teď se chystají dívat na Legion.

Příběh z velké části staví na sledování psychologického vývoje hlavního hrdiny, takže se příběh rozvíjí minimálně ze začátku celkem pomalu. To rozhodně není na škodu, protože je díky tomu hrdinu snazší chápat a neztratit se v té chvíli, kdy už je pro člověka sledování jedno velké „cože?“. Tvůrci divákovi poskytují opravdu věrný pohled do hrdinovy hlavy, tudíž je sledování trochu znepokojivé (alespoň pokud pilot sledujete v jednu ráno jako já). Když toto vezmeme v potaz, je dobré, že zápletka (zatím) není až tak složitá a rozvíjí se relativně pomalu, takže má divák šanci „si zvyknout“.

Celý příběh je tedy zahalen v diagnóze hlavního hrdiny, tudíž je sledování o to zajímavější, ale jak jsem už naznačila, má to i své stinné stránky. Divák má při sledování pocit, že už šílí i on sám, takže mu telefon samovolně začne hledat číslo na Bohnice. Na někoho to může být moc, naopak divákovi, který tuto divnost tvůrcům zkrátka „žrát“ nebude, bude Legion připadat možná trochu nudný.

U většiny postav člověk zatím moc nevím, co si o nich myslet, až konec víceméně ukazuje, že se všechno možná netočí kolem psychiatrické léčebny, což v přijetí postav trochu pomáhá.

Úplně si nejsem jistá, jestli se bude příběh dál točit pouze kolem hrdinovy snahy přijít na to, kdo je, a snahy dostat se za svou láskou, ale asi takhle – pokud by se rozvinul i ten druhý příběh, nebylo by to vůbec na škodu.

+ zajímavá psychedeličnost
+ naznačená linka, že za vším může být něco víc
+ příběh se rozvíjí pomalu, takže divák má šanci se chytit
+ psychologie

- na někoho to může být trochu moc, pro někoho naopak nedostatečné v jiných stránkách
- není to úplně příjemné sledování

Moje hodnocení pilotu: 60 %
lukascoolarik

Legion jsem neočekával, vlastně jsem o něm ani moc nevěděl. Proto mě tak překvapilo, jak moc se mi seriál zalíbil. A to jsem většinu seriálů se superhrdinou v hlavní roli přestal sledovat, protože mě začaly nudit. O Legion se nebojím říct, že nuda vážně nehrozí.

Celá úvodní epizoda i přes svou délku utekla jako voda, což je samo o sobě dobré znamení. Herci jsou špičkoví a kromě představitele hlavní role vyzdvihnu Aubrey Plazu z Parks and Rec, která je vážně skvělá. S ústředním hrdinou začnete během pár minut soucítit, a co nevidět vás Legion vtáhne do svého šíleného světa. Pokud znáte seriál Mr. Robot, svůj příděl mindfucků už jste zažili, a Legion jde se svými psychologickými hrátkami podobným směrem a vy tak na konci dílu usilovně přemítáte nad tím, co z toho se skutečně stalo.

Zápletka je lákavá a věřím, že si s ní tvůrci kvalitně pohrají. Pokud vás už unavuje fádnost komiksovek typu The Flash a Arrow a hledáte spíš něco jako Daredevil nebo Jessica Jones, ale zároveň něco skutečně originálního, Legion je seriál přímo pro vás. Osobně mám problém cokoliv vytknout, což je asi dobré znamení.

+ herci
+ hudba
+ okamžité vtáhnutí do světa
+ pohrávání si s realitou
+ vizuální zpracování

- pro někoho možná moc překombinované a matoucí

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Seraphine313

X-Mení filmové univerzum mám o něco radši než to marvelovské, i když technicky vzato by mělo jít o to samé… ale nejde, protože autorská práva a tak.

A tak jedinými stanicemi, které by mohly nabídnout seriál z prostředí X-Menů, jsou buď Fox (který ale už má svůj Gotham) a FX. Přiznám se, že postavu Legiona jsem před pilotem neznal, i když po jeho vyhledání jsem si vzpomněl, že jsem ho možná kdysi slyšel. Znalost postavy pro příběh ale není důležitá – obejdete se bez ní, protože příběh samotný jednak představuje hodně jak z Legionovy osobnosti, tak i ze světa, ve kterém žije. Na druhou stranu je ale trochu škoda, že se zde nezmiňuje X-Menovské unvierzum (to filmové) a seriál si tak nějak tvoří vlastní svět ve vlastní bublině.

Na první díl to ale stačí. Pro divákovu představu, jakým způsobem se seriál bude uvádět, je ukázáno dost. Skoro jako by nastupoval trend velmi dobře a emotivně natočených seriálů, které bez ohledu na téma se snaží odvést výjimečnou vizuální práci. Legion je toho dobrým příkladem. Jeho prostříhávání mezi realitou, sněním, halucinacemi, minulostí, přítomností a dalšími rovinami vás nejdřív asi odrovná. Jakmile se v tom ale začnete orientovat, začnete si ten zvláštní mišmaš, který lehce (ale opravdu jen lehce) připomíná kamerový styl Requiemu za sen, užívat. Škoda snad jen závěrečné bojové sekvence, která potvrdila, že CGI pro televizi musíte udělat sakra dobře, jinak bude spíš pro smích. I když, když si vzpomenu na bitvu Atoma proti Leviathanovi v Legendách…

Celý pilot táhne Dan Stevens, i když u něj chvílemi nevíte, jestli skutečně hraje, nebo jen se do pilotu dostal zkušební záběr. Je skoro jako Jake McDorman, jen se bere trochu vážněji. A je opravdu jako na vážkách – chvílemi připomíná Damiana Lewise, chvílemi je úplně mimo roli. On alespoň nějaké herectví předvádí, Rachel Keller se dost plácá v jedné rovině, z které se nemůže vymanit. Aubrey Plaza naopak ukazuje hodně střelenou část svého já a je to hodně dobře.

Ano, po dlouhém pilotu se opravdu dostanete ke konci a nebude vás to ani moc bolet. Legion je seriál pro zvláštní skupinu diváků – pro fanoušky superhrdinů (potažmo nadpřirozena obecně), kteří hledají kvalitně natočený, chvílemi až psychedelický seriál. Že takových diváků nebude mnoho naznačují ne úplně skvoucí se ratingové výsledky.

+ kamera, střih a vizuál

± Dan Stevens

- CGI bitka na konci

Moje hodnocení pilotu: 90 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (právě čteš)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

liskulka.lida
před 144 týdny
Myslím, že to je poněkud nevhodné... ne každý má chuť dívat se na náročné...
rebeccacarf
před 144 týdny
Tak jsem se zatím stihla povídat na první dvě epizody. Sice mě to bavilo a jsem...
Koldik
před 143 týdny
toto teda mozem a budem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY