Facebook Twitter E-mail
30. října 2016

Novinka pod lupou: Haters Back Off

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Haters Back Off
Žánr: Komedie
Stanice: Netflix
Premiéra: 14. 10. 2016
Vysílání: celá série naráz
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Colleen Ballinger, Chris Ballinger
Herci: Colleen Ballinger, Angela Kinsey, Francesca Reale, Erik Stocklin, Steve Little

O čem to je?

Komedie o podivném rodinném životě Mirandy Sings. Hrdinka je neuvěřitelně sebevědomá, ačkoliv postrádá byť jen špetku talentu. Neustále se snaží stát se bohatou a slavnou, ovšem vždy ve svých snahách selhává. Přesto jí nikdo nedokáže vymluvit, že se nenarodila se slávou ve vínku… jen o tom nikdo kromě ní neví.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Tohle je tak přesný odraz naší současné společnosti, že nevím, jestli se smát, nebo brečet. Ačkoliv jsem k nové komedii od Netflixu přistupovala hodně skepticky (plakáty zrovna dvakrát nelákaly na luxusní seriálový zážitek), musím říct, že po zhlédnutí pilotu jsem nadšená a natěšená na další díly.

Už při první scéně mi bylo jasné, že se budu bavit. Jako bych viděla Rachel z Glee, jen bez špetky talentu. Ostatně hrdinka ihned přesvědčila o svých pěveckých schopnostech a dovednostech tím, že si střihla jednu z nejtěžších muzikálových písniček, Defying Gravity z Wicked. Jakkoliv u ní Kurt schválně pokazil vysoký tón, pořád to od něj bylo v porovnání s Mirandou Oscara vyhlížející vystoupení. A to jsem ještě netušila, že bude hůř.

Miranda si žije ve vlastním světě. Vlastně ne, žije v imaginárním světě spolu se svým lehkomyslnějším strýcem, který její nesmyslnou touhu po slávě podporuje. Matka je oba nedokáže zvládnout, tak odevzdaně rezignuje. Z celého srdce jsem litovala jedinou normální postavu, která v seriálu vystupuje – Mirandinu sestru. Na druhou stranu ve světě plném chaosu je právě ona tou, která sem úplně nezapadá a vytváří tak potřebný kontrast, který by jinak seriálu hodně chyběl.

Takhle jde ale o relativně vyváženou šílenost, která skutečně podle mého názoru ukazuje, jak dnešní mládež přemýšlí. Žijeme ve světě, kdy sociální média jsou na první místě. Každý se může přes noc stát hvězdou na YouTube a odstartovat svou hvězdnou kariéru. A bohužel kvůli tomu, že obsah můžou nahrávat opravdu všichni, se u některých (hlavně) mladých lidí vytváří mylné iluze, že i oni se můžou prosadit, zbohatnout, kupovat si pěkné věci atd. Realita je ale trošku jinde.

Samozřejmě, dalo by se vytknout, že zde je to opravdu přitažené za vlasy a přehnaně otravné. To je pravda. Budete se docela nenávidět za to, že se vám to vlastně líbí. Protože z principu by mělo jít o odpad. Ale já už po pilotu vím, že jsem našla guilty pleasure, které si budu v každé minutě naplno užívat.

+ překvapivě dobré, vtipné a trefné
+ odraz současné mládeže
+ normální sestra Mirandy

- pro mnoho lidí bude vkus a humor už přes čáru
- Miranda je hodně otravná

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Pro Kristovy rány, co to bylo? Upřímně, už když jsem tady na SerialZone viděla fotku využitou v záhlaví seriálu, zděsila jsem se. Přitom fotka na hereččiném profilu vypadá normálně… A v takovém duchu se nese celá epizoda.

Ono komedie od Netflixu jsou takové svérázné (fajn, viděla jsem dvě nebo tři, asi nemám moc co říkat, ale snad mi dáte za pravdu), mile šiblé, jiné,… ale tohle je horor. Většina postav jsou takové případy, že kdejaká psychiatrická léčebna by měla radost, a pak je tu hlavní hrdinka. Ale vážně, kdo by měl náladu poslouchat půl hodiny náladového naivního spratka, který vypadá jak klaun a jehož hlas překonává ty nejotravnější zvuky, které kdy existovaly? Fran Fine z Chůvy k pohledání sice taky neměla zrovna tradiční hlas, ale tady to zní tak otřesně, otřesně, otřesně strojeně, že člověk ve chvílích, kdy zrovna přemýšlí, zda je přijatelnější toto nebo škrábání nehty o tabuli, zkrátka nechápe, proč. Jasně, na diváky Miranda asi neměla působit vyloženě sympaticky, ale zas odhánět diváky asi taky nebylo nutné.

Nějaká zvláštní postava je téměř v každém seriálu, ale méně je více. Haters Back Off má k dispozici přesně jednu a čtvrt normální hlavní postavu, u zbytku není žádný oblouk dost velký na to, aby bylo vyhnutí se obloukem dostatečně bezpečné.

Snad všechny scény jsou tu dohnané do nefunkčního extrému, proto beru jako velké pozitivum scénu, kdy se Miranda ve svém pokoji baví se svou sestrou ohledně toho, co si navzájem udělaly. Sice to není scéna, která by měla tento seriál v ideálním případě reprezentovat, ale ukazuje to, že pokud Haters Back Off trochu ubere na plynu, sledování je mnohem příjemnější.

Sledování Haters Back Off nejspíš vyžaduje výrazné sklony k masochismu. Jsou vidět jisté náznaky nadsázky a zesměšňování jistých skupin lidí, ale všechno dokázalo naprosto zabít to, že tvůrci nedokázali podat příběh s elegancí a místo toho do toho skočili po hlavě. Takže člověka místo příjemné zábavy čeká nekonečné ťukání o čelo. A taky prozření, že tohle už podruhé doopravdy vidět nepotřebuje. Možná ani poprvé.

+ pár povedených vtipů
+ cca prvních pět minut postava zamilovaného zmrzlináře
+ postava normální sestry Emily
+ klidnější rozhovor Mirandy a Emily

- co je moc, to je příliš, obzvlášť, když se na to pak nedá dívat a nedá se to poslouchat
- otřesné hlavní postavy
- zabitý potenciál

Moje hodnocení pilotu: 20 %
Esgalnor

Nevím proč, ale na Haters Back Off jsem se strašně netěšil. No, potom jsem zjistil, že to je od Netflixu, tak jsem si říkal, že zas tak špatné by to být nemuselo. A po dokoukání převládají rozhodně pozitivní dojmy.

Seriál není ani tak komedií, jako spíš tragikomedií. Stejně tak Miranda není jen zcela vymyšlený nereálný charakter, jen je její osobnost trochu přehnaná, přesto má zcela jasný základ v realitě. Rozmazlené děti, které si myslí, jak jsou nejlepší, protože jim to vštěpuje nejen dnešní přehnaně korektní doba, ale také a především jejich rodiče. Děti nabydou dojmu, stejně jako Miranda, že když jsou tak úžasné, mohou všechno – a tak natočí video na Youtube. Pak to dopadne jak Misha, sklidí jen posměch a děti objeví realitu (i když na Mishu to asi mělo opačný vliv…). Miranda je naprosto stejná, jen aby to bylo zábavnější, udělali ji tvůrci o něco starší. Přesto to po zamyšlení rozhodně působí smutně.

Přesto je však většina dílu docela zábavná. Vtipných situací je spousta, zábavnost je ještě umocněna skvělými mimickými svaly hlavní protagonistky – Colleen Ballinger, jejíž výrazy jsou mnohdy vtipné samy o sobě. Celkově je však seriál alegorií na spoustu divných a čím dál rozšířenějších povah lidí – objeví se tu jak šíleně zamilovaný pronásledovatel odstrčený do friendzonu, tak i matka, která odmítá říct své dceři, že opravdu není tak nadaná. Většinu času pozorování těchto přehnaných, ale reálných figurek baví, místy to ale balancuje mezi bavením a otrávením, proto díky bohu za normální postavu – Mirandinu sestru, která mezi ostatními karikatury působí mírně jako zjevení.

Pilotu pomohla i přijatelná stopáž, hravé využívání hudby a podle mě i velmi kvalitní kamera. Téměř všechny jednotlivé situace jsou svým způsobem zábavné, některé dokonce stihnou být během pilotu i emotivní, jako celek mě to ale místy trochu nudilo. Něco mi na tom chybí a já stále nemůžu přijít na to co. Pravděpodobně to bude silnější příběh, který mi z pilotu přišel i na sitcom poněkud slabší. Ale naštěstí tu je potenciál a pravděpodobnost, že se to postupem času zrychlí, jak se budou vyhrocovat vztahy.

Celkově se Netflix znovu trefil (a kdy ne?), i když tentokrát mám menší výhrady. Přesto se Haters Back Off zařadí mezi to málo sitcomů, které sleduji.

+ kvalitní karikaturizování postav, které mají ale velmi reálné základy
+ herci
+ kvalitní balanc mezi zábavnou a vážnou stránkou seriálu

- slabý děj
- místy trochu nudí

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

migilko
před 162 týdny
Nedal jsem ani trailer. :D "Youtubeři" mě štvou sami o sobě. I...
jukab
před 162 týdny
Letošní sezona mě hned několika kousky příjemně překvapila...tenhle mezi ně...
Koldik
před 161 týdny
Ako haluz by to slo, ale teraz na haluze nemam cas, takze toto urcite...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY