Facebook Twitter E-mail
3. prosince 2016

Novinka pod lupou: Incorporated

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Incorporated
Žánr: Drama / Thriller / Sci-Fi
Stanice: Syfy
Premiéra: 30. 11. 2016 (pilot dostupný od 16. listopadu)
Vysílání: středa, 22:00
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: David Pastor, Alex Pastor
Herci: Sean Teale, Allison Miller, Eddie Ramos, Julia Ormond, Dennis Haysbert, David Hewlett, Ian Tracey

O čem to je?

Ben Larson je mladý manažer, který skrývá svou pravou identitu. Snaží se dostat k vrcholu v nebezpečném korporátním světě, aby zachránil ženu, kterou miluje. Brzy se však dozví, že není jediným člověkem, jehož tajemství můžou mít smrtelné následky.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Na tento seriál jsem byla hodně zvědavá. Duo Affleck/Damon už má na svém kontě pár povedených filmových kousků, takže jsem chtěla vědět, jak dopadne jejich seriálový pokus. Ve výsledku mám z Incorporated víceméně průměrné až dobré pocity, ale nemůžu se ubránit pocitu, že to přece jen mohlo být trošku lepší.

Seriál vypadá na první pohled dobře. Nejsem velký znalec sci-fi, takže nemám ani přehnaně velké nároky. Trošku mi to technickou stránkou věci připomínalo Minority Report, i když samozřejmě příběh je úplně jiný. Trošku hlubší, trošku korupční, takže je jasné, že bude zábava.

Líbí se mi, že děj je zcela serializovaný. Budeme každý týden rozplétat jednotlivé nitky velkého podvodu a dost se těším, až se dostaneme na konec. Jen se trošku obávám, aby nás to rychle nezačalo nudit.

Koncept ideálního utopického světa a do morku kostí zkažené druhé strany už jsme tu několikrát měli, ať už jde o Colony nebo Star-Crossed. Tentokrát je to opět to stejné, jen zabalené v elegantním kabátě. Přiznávám, že spousta scén vypadala hodně dobře, ale u několika jsem se trošku nudila.

Pilot dokáže pracovat s atmosférou a napětím. Líbila se mi scéna, kdy to hrdina nastražil na šéfa past, byla jsem napnutá jako kšandy. Na druhou stranu mě nudily scény v hříšné části města a obávám se, že děj se tam bude odehrávat čím dál tím častěji. Rozhodně ale seriálu šanci dám, ukázky toho, co nás čeká dál, dokázaly dobře navnadit.

+ technické vychytávky
+ několik zábavných scén
+ práce s napětím
+ postavy

- několik nudných scén
- temná strana je nezábavná

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Tak to bylo… zvláštní. Ne že by seriál byl stoprocentní, ostatně, co v dnešní době na Syfy je, ale rozhodně mě zaujal. Osobně bych ho spíš radši viděl jako součást Black Mirror, než jako samostatně stojící věc.

Co na první pohled upoutá, je technologická stránka samotných korporací. Je to střídmě pokrokové, realizovatelné a z dnešního pohledu i poměrně zajímavé. Na druhou stranu myslet si, že takhle svět opravdu dopadne, mi přijde jako šílenost (možná největší šílenost z celého seriálu).

Jinak ale Incorporated jede na podobné vlně Minority Report (film, ne seriál), i když nabízí jen poměrně jednoduchou zápletku s tajemným originem hlavní postavy, která skrývá svou identitu, aby mohla infiltrovat korporátní svět. V podstatě je to tedy variace na špionážní krimi, ale bez krimi a výsledkem je fakt, že se seriál vydává někam, kde ani nechce být.

Co říct o Incorporated nakonec? Jde o lehce nadprůměrný seriál, který ale dost možná stanice zruší po první řadě. Důležitá pro něj bude osa příběhu – pokud se soustředí na vykreslení budoucnosti a společnosti jako takové skrz milostný příběh Bena a Laury, mohl by uspět (sice by lehce kopíroval 1984, ale proč ne) nebo pokud se soustředí na špionáž a „vlčí“ vztahy ve firmě. Jakmile ale začne míchat příliš mnoho témat dohromady, pravděpodobně na to dojede. Zatím seriál kráčí malými krůčky k něčemu, co ho může dostat mezi klasiky žánru, ale také může rychle spadnout mezi každoroční zapomenutelný seriálový odpad.

Doporučuji sledovat: Pokud vám nevadí, že to je na Syfy, tak ANO.

+ racionální budoucnost

- flashbacky, tajemný origin, ztracená láska… příliš klišé na jednom místě

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Esgalnor

Z Incorporated se překvapivě vyklubalo přesně to, co jsem čekal – fajn sci-fi, která je ale mezi ostatními podobnými nepříliš vyčnívající a spíše průměrná.

Abych začal od začátku. Samotný příběh je zajímavý a ústřední linie nepůsobí nějak vykradeně, okopírovaně. Ten hlavní motiv je opravdu originálně vymyšlený – bohužel, různé „mezilinie“ a odbočky stahují pilotní epizodu dolů.

I přesto se jedná o velký nadprůměr od Sy-Fy. Oproti ostatním kouscích stanice má Incorporated velmi kvalitní CGI efekty, herci jsou taky zdařile vybraní a celé to působí nesmírně odlišně, při porovnání s jinými jejich seriály. Zmínění herci jsou opravdu kvalitní, hlavní herec je tahoun a zvládá upoutat pozornost. Dá se mu fandit. Ani zbytek herců není špatný. Navíc, hrají zajímavé postavy, kdy se žádná nezdá úplně jednobarevná a pilot načrtne spoustu skrytých motivací, jejichž důvod nebo náznak řešení ale není dodán a zanechává to za sebou otazník. To je od stanice chytrým krokem, protože tyto malé cliffhangery mě dost lákají k dalšímu dílu a budou téměř každého, i kdyby ho seriál tolik nezaujal…

Incorporated je bezpochybně nadprůměrné dílo stanice. Mezi ostatními sci-fi kousky působí spíš lehce průměrně, a to hlavně kvůli ne tolik originálnímu způsobu zpracování děje, závěru epizody a nudným odbočkám, které vyznívají do prázdna. Disponuje ale velmi kvalitními herci, skvělými postavami a téměř uchvacujícím vizuálem (při jízdě do města, kdy se kamera za autem zvedala a ukázala slumy za jakýmisi bariérami… tato část mi vzala dech), kdy triková stránka je velmi povedená. Zajímavou hudbu jsem nepostřehl, zároveň mě nijak nerušila. I přes prozatímní pochyby o kvalitách seriálu mě několik drobných cliffhangerů nutí pustit si další díl. A to je pro stanici skvělé.

+ herci (především Sean Teale)
+ vizuál
+ postavy

- vedlejší linie
- nevyčnívá v žánru

Moje hodnocení pilotu: 70 %
lukascoolarik

Tvorba Syfy není zrovna můj šálek čaje a díky Incorporated jsem si to opět potvrdil.

Pilotní epizoda mě bohužel nepřesvědčila o tom, že půjde o podívanou, kterou bych si neměl nechat ujít. Všechno je takové nijaké, nic ve mně nezanechalo nějaký ten dojem. Na druhou stranu nemůžu říct, že by to bylo vyloženě špatné. Premisa zní zajímavě, a pokud to scenáristé uchopí na správný konec a nepůjdou předvídatelnou cestou, mohl by z toho časem vzniknout slušný seriál. Ale po prvním díle mě nezaujala žádná z postav, dokonce i hlavní hrdina je takový nemastný neslaný, byť mu chvílemi fandíte a doufáte, že ta tajná data stihne překopírovat dřív, než se jeho šéf dostatečně vyzvrací.

Prostě mi v tom chybí něco originálního. Pokud jde o dramata, jsem náročnější, pokud zrovna nejde o nějaké to guilty pleasure, kde jsem ochoten přimhouřit klidně obě oči. Incorporated chybí šťáva a z mého úhlu pohledu je tam víc výplňových záležitostí, než bych byl ochotný snést. Třeba celá ta rodinná linka mě nezaujala a hádám, že jen tak nezmizí, a i příběh hlavního hrdiny skrývajícího tajemství časem prostě omrzí, pokud se tvůrci nezačnou soustředit na něco většího, což u Syfy nejspíš nehrozí.

Suma sumárum, pokud patříte mezi příznivce stanice Syfy a máte rádi futuristická sci-fi, Incorporated by se vám mohl líbit. Jen nesmíte být příliš nároční, což já – bohužel i bohudík – jsem, a proto dám radši přednost něčemu, co mě opravdu zaujme.

+ technologie
+ potenciál do budoucna
+ mohlo to být i horší

- mohlo to být i lepší
- klišé v podobě „o tři dny dříve“
- nudné postavy
- chyběla tomu šťáva
- nic vás vyloženě nepřekvapí

Moje hodnocení pilotu: 60 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (právě čteš)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sarhod79
před 164 týdny
I kvuli rozporuplným reakcím si to na watchlist přidám, i tak díky za ně :)
milosh
před 164 týdny
O tomhle seriálu jsem dodneška neslyšel, ale ukázka vypadá zajímavě. Navíc téma...
Koldik
před 163 týdny
Po traileri som riadne navnadeny, ale ako uz u vsetkych novinkach, si...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY