Facebook Twitter E-mail
10. listopadu 2016

Novinka pod lupou: The Crown

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Crown
Žánr: Drama / Historický
Stanice: Netlix
Premiéra: 4. 11. 2016
Vysílání: celá série naráz
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Peter Morgan a Stephen Daldry
Herci: Claire Foy, Matt Smith, John Lithgow, Jeremy Northam, Daniel Betts, James Hillier, Vanessa Kirby a Jared Harris.

Ve zkratce

The Crown vypráví příběh dvou nejznámějších adres světa: Buckingham Palace a 10 Downing Street. Zde se odehrávaly ty nejzamotanější intriky, milostné životy a machinace za nejslavnějšími událostmi, které pomohly zformovat druhou polovinu 20. století.

Každá série The Crown prozkoumává politickou rivalitu a osobnostní intriky skrze celou dobu vlády Alžběty II., divákům je nabídnut náhled jak na soukromý život panovnice, tak na její veřejné vystupování.

První série začíná s pětadvacetiletou princeznou, která je nucena čelit děsivé vyhlídce na vládu nad nejslavnější monarchií světa, a formováním jejího vztahu s válkou zoceleným premiérem Winstonem Churchillem.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Očekávání byla veliká. Jsem si jistá, že nejen u mě, ale i u mnohých z vás. Má v tom prsty Netflix, je to o britské královské rodině, takže příběhově to prostě šlápnout vedle nemůže, pyšní se to skvělým hereckým obsazením… A hodnocení? Jednička s hvězdičkou.

I přes vysoká očekávání jsem rozhodně neodcházela zklamaná. Pilot byl přesně takový, jaký jsem si ho vysnila. Délka padesát minut mi připadala jako půl hodiny, neustále se něco dělo a seriál si dokázal udržet vaši pozornost, aniž by musel být přehnaně akční nebo dramatický.

Trošku mě překvapilo (a to příjemně), že seriál nezačínal tak, jako Victoria, tedy prvními okamžiky, kdy se z obyčejné dívky stává královna. Rozhodně to nevadilo, naopak bych řekla, že zdejší začátek byl stejně poutavý, ne-li sympatičtější. Královská svatba je a byla celonárodní událost a stejně tak je pojata i v The Crown. Vidíme mladičkou zamilovanou Alžbětu, ctižádostivého manžela a krále, který se ze všech sil snaží být oporou pro svou rodinu, ale i pro celou zemi. Bylo moc sympatické, že jeho důležitost seriál neodbyl pouhým oznámením smrti, ale mohli jsme se s ním pořádně seznámit a vidět, jak se Alžběta na roli budoucí královny připravovala.

Samotný děj zdárně doplňuje technická stránka seriálu. Na první pohled vás zaujme mizanscéna – nádherné kulisy. Bezchybné jsou také kostýmy a líčení. Hudba je sympatická, ale nevyčnívá, pravděpodobně si brzy ani nevzpomenete, že zde nějaká byla. Naplno se totiž ponoříte do příběhu a necháte se unášet osudy této královské smetánky.

Za sebe můžu říct jediné. Víc epizod, prosím! A víc sérií, čeká nás mapování dloooouhé vlády :-)

+ poutavý příběh podle skutečnosti
+ děj plyne velmi rychle
+ herecké výkony všech představitelů
+ kostýmy
+ kulisy

- opravdu nevím, co by vás tady mohlo zklamat :-)

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Pajky

A je to tady, letos podruhé se pustíme do britské historie. Tentokrát se o to však nepokusí britská televize jako v případě Victorie, ale jeden z největších hráčů na trhu – Netflix. A pokud Netflix prohlásí, že jde o jeden z nejambicióz­nějších projektů, na kterém pracuje, tak snad ani nejde netěšit se nebo se alespoň nezajímat.

Samozřejmě mě to bude hodně svádět ke srovnání právě s Victorií, která se podařila na výbornou, ale právě tyto ambice by měly seriál přeci jen posouvat o krůček výš. Stačí se podívat na obsazení, podařilo se ulovit žádaného „Doctora“ Smithe, ostřílené a kvalitní herce jako Lithgow nebo Harris a tvář Alžběty si nyní budeme spojovat se zajímavou Claire Foy. Navíc jak se zdá, tak všem role sedí a dávají na své předchozí počiny snadno zapomenout, čehož jsem se trochu bál hlavně u Smithe.

Kromě obsazení se mi samozřejmě líbí téma, které je ze zajímavé části historie a ze země, kde mě to zajímá. A nejde nepochválit také zpracování, tady se nešetřilo, což je hned vidět na scénách, jako je královská svatba. Ale nejen tam jsou vidět kostýmy jedna radost. Celkově to šlape a jen těžko se hledají mínusy. Příjemným bonusem je, že se okamžitě můžete pustit do zbytku série.

Pokud bych měl přeci jen nějaké mínusy najít, tak začnu u toho, že to není výrazně lepší než Victorie a zásluhu na tom nejspíš má i Claire Foy. Zatímco Jenna Coleman svou roli a prostor ovládla, tak Claire v první epizodě kouká z pozadí na to, co předvádí Lithgow a Harris. Není to její chyba, hlavně Harris dostal obří prostor, ale ona si musí scény krást pro sebe a to se zatím neděje.

+ obsazení
+ zpracování a kostýmy
+ zajímavá historie
+ šlape to
+ těžko se hledají mínusy

- zatím to není výrazně lepší než Victorie
- zatím nevýrazná herečka v hlavní roli

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Seraphine313

Poslední dobou (pokud se nemýlím tak od uvedení úspěšného filmu Králova řeč) se nám tu se seriály s tematikou britských panovníků doslova roztrhl pytel. Ať už to bylo pokračování The Hollow Crown, The Wolf Hall nebo Victoria, vše se setkalo s enormním, a v případě Victorie dokonce nečekaným úspěchem. Proto vaše očekávání v případě The Crown, zvlášť proto, že jde o produkci Netflixu, nemohou být nízká.

Co oceníte hned zpočátku je fakt, že hlavní role byly obsazeny britskými herci. Díky tomu slyšíte britský přízvuk na každém kroku a atmosféra jako taková je hned na úplně jiné úrovni.

Už během prvních patnácti minut se rozvine několik rovin vyprávění, které okamžitě zaujmou. Aby ne, když na jedné straně stojí v podstatě andělsky vykreslený manželský pár Elizabeth a Philipa, nad nimi stojí lord Mountbatten, který pomalu umírá, a proti nim Winston Churchill, který znevažuje každého a připomíná, že královská rodina je propletená s nacisty, sami jsou to v podstatě Němci a lidé na to zapomínají.

Brzy ale poznáte, že The Crown není ani tak příběh o královské rodině, jako spíš o vládnutí zemi obecně. Propojení dvou rovin – vládnutí ministerského předsedy a královské rodiny – je už od počátku chytrý tah, který dovolí do epizod vměstnat víc zajímavého děje. Je to také krok logický, jedna strana i druhá společně znamenaly a znamenají pro Británii mnohem víc než každá samostatně a byla by škoda tuto interakci neukázat.

Další věc, která vás upoutá, je neskutečně dobře odvedená samotná filmařská práce. Ať už jde o kameru, zvuk, jednotlivé písně, kostýmy, dobovou techniku, to vše je perfektní. Co je potřeba v dalších dílech posunout dopředu, je vztah Philipa a Elizabeth, jejichž vzájemná chemie protkaná Philipovým sarkasmem je v podstatě to nejkouzelnější na celém pilotu. Ale mohlo by toho být víc.

Celkově si vlastně ani neuvědomíte, že by mohlo jít o seriál Netflixu. Na druhou stranu za to ale budete vděčni – ať už kvůli tomu, že dostanete celou řadu naráz či kvůli vysoké šanci na druhou řadu. The Crown je jedním z nejlepších seriálových počinů tohoto roku a dost pravděpodobně se stane stejným překvapením jako loni Narcos.

Doporučuji sledovat: ANO, ANO, ANO. Pokud máte rádi historické seriály, tento by měl být v popředí.

+ britští herci – Matt Smith, Jared Harris, John Lithgow
+ kostýmy
+ hudba
+ kamera

± vztah Philipa a Elizabeth je zatím v pozadí ostatního děje

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Drunk_Queen

Nebudu zastírat, že The Crown mě začalo zajímat hlavně díky Mattu Smithovi. A když jsem mezi obsazenými zpozorovala jméno Johna Lithgowa, bylo mi jasné, že mě The Crown bude zajímat.

Britská královská rodina je natolik „provařeným“ tématem, že doopravdy není nutné vyžívat se v hodinách dějepisu, aby člověk alespoň tušil, o čem je řeč. Zároveň ale není „provařené“ natolik, aby diváka nudilo. Navíc díky tomu, že mnoho postav tohoto příběhu stále ještě žije, je příběh, ač je historický, divákovi o dost bližší.

Netflix už několikrát dokázal, že umí tvořit kvalitní kousky, a ani nyní tomu není jinak. V mnoha věcech se dá říct, že tu „vlastně o nic nejde“, jelikož se jedná o události minulé, které už i tak byly ve větší části na očích veřejnosti, ale i přesto se divák nevyhne jistému mrazení a napětí. K tomu, krom bravurního obsazení, zajisté přispívá i vynikající hudba a skvělý vizuál, zkrátka velmi dobře zvládnutá technická stránka. Velmi solidně je zvládnut i příběh, který se tolik nezabývá „nedůležitými“ prvky, takže jen za první epizodu se zabývá hned několika roky, přesto ale nevypadá zmatečně.

Ač se epizoda pyšní téměř hodinovou délkou, rozhodně nenudí. Nezabývá se totiž jen „kralováním“ a plněním různých povinností včetně vedení válek, ale zachází i do osobních rovin aktérů, a obě složky vyvažuje tak, aby ani jedna z nich nepůsobila zdlouhavě. Díky (či snad kvůli) tomu epizoda uteče jako voda a divák během závěrečných titulků nevěří, že toto byla celá hodina.

Celkově se jedná o velmi precizně provedený kousek, na kterém je těžké hledat větší chybičku. Seriál se nespoléhá jen na to, že je historický, ani na to, že pojednává o britské královské rodině, a zkrátka neusíná na vavřínech a stará se o to, aby neméně silné byly všechny jeho stránky. Nejde jinak, než seriál doporučit.

+ obsazení
+ způsob podání příběhu
+ atmosféra
+ hudba, vizuál

- několik nesympatických postav, ale to asi není až tolik vina seriálu

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Esgalnor

Začít seriál takhle odporným kašlem, to je něco. Rozhodně to tedy dokázalo upoutat mou pozornost. Herec dokázal kašlat tak věrohodně, že se mi jen z toho dělalo dost špatně… Divák při tom určitě zpozorní, jen… doufám, že ten kašel moc dlouho slýchat už nebudeme.

I když si téměř nikdy nic o novince, kterou mám zhlédnout, nezjistím, kdo u The Crown očekával něco akčnějšího, než je konverzační drama, musí být blázen. Do historického životopisného žánru to nepřináší nic nového (to ještě ale neznamená, že to je špatné). Nepřekvapivě je scénář důležitější, než kde jinde a je také zatraceně kvalitní, takže nejen dokáže seriál unést, jen sám o sobě už zvládá ho vystřelit do kvalitních vod. A není to jediná kladná věc.

Hudba je totiž dechberoucí. Již samotná znělka bere dech – vizuálně kvalitně zpracována, ale rukopis Hanse Zimmera je na ní znát a je to dobře, protože tento hudební kousek se rozhodně může zařadit k tomu nejlepšímu, co kdy vytvořil. Přesto podle mě nejlepší hudební moment epizody přichází až ke konci, při lovu kachen, kdy hudba utvoří perfektní atmosféru a naprosto vystihne tu, která doposud byla pouze vizuální – atmosféra plná napětí ve vzduchu, očekávání nejhoršího a tajemství. A právě tato skladba to dokázala nejen přesně vystihnout, ale i přenést na diváka – a myslím, že tento moment rozhodl o mém hodnocení. To nejlepší přišlo nakonec.

Ale rozhodně tím nemyslím, že by byla celá epizoda šedou nudou s kvalitním scénářem, která ale jinak ničím jiným nezaujme a ani neoplývá kvalitami. Rozhodně ne. Laťka je v průběhu epizody sakra vysoko a to zakončení ji zvedne pouze až do astronomických výšin. The Crown má naprosto majestátní výpravu se spoustou oku lahodících interiérů i exteriérů. A kdybych ve výčtu kladů vynechal kostýmy, musel bych se profackovat – jsou překrásné.

Sledování The Crown vyžaduje několik základních znalostí anglické historie, co se týče Alžběty II., i naprostý laik v tomto ohledu se ale po chvíli zorientuje. Seriál je zručně uchopené historické drama, kde jediná neoriginalita spočívá ve faktu, že se jedná o převážně konverzační záležitost, jako ve většině zástupců žánru. To je ale vše a navíc se rozhodně nejedná o zápor. Seriál má skvělé kostýmy, kvalitní scénář, výbornou výpravu, neuvěřitelně přesvědčivé herce a především fantastickou hudbu. Rozhodně doporučuji sledovat.

+ hudba!
+ herci (působí neuvěřitelně věrohodně a i vzhledově připomínají své reálné protějšky, výborná práce maskérů)
+ kostýmy
+ scénář
+ výprava

Moje hodnocení pilotu: 100 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

liskulka.lida
před 159 týdny
Tak nějak jsem to už zkoukla... a je to geniální! Herci, výprava, soundtrack...
singularita
před 154 týdny
Dokoukal jsem a mne se to líbilo více nežli Viktorie a dal bych si to znovu....
liskulka.lida
před 152 týdny
Navíc teď dostali dva zlaté globy- za drama a Claire Foy za hlavní ženskou...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY