Facebook Twitter E-mail
23. ledna 2017

Novinka pod lupou: Svět pod hlavou

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Svět pod hlavou
Žánr: Drama / Krimi / Mysteriózní / Retro
Stanice: Česká televize
Premiéra: 2. 1. 2017
Vysílání: každé pondělí
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Ondřej Štindl, Marek Najbrt, Radim Špaček
Herci: Václav Neužil, Ivan Trojan, Judit Bárdos, Václav Kopta, Tomáš Jeřábek, Marie Doležalová, Kryštof Hádek, Jan Budař, Miroslav Hanuš

O čem to je?

Poté, co Filipa Marvana během vyšetřování případu srazí auto, se policista probudí v roce 1982 na severu Čech, ve městě, ve kterém se narodil. Aniž by tušil, proč tu vlastně je, začne pracovat pro okresní kriminálku a zjišťovat, že případ, který vyšetřuje zde, se v mnohém podobá tomu, který řešil před svou nehodou. Mimo důvodu, proč byl ve své době vlastně zraněn, má ale Filip konečně příležitost zjistit, co se stalo jeho otci, který zemřel v době, kdy byl Filip ještě velmi malý. A nakonec také zjistit, jak se vrátit zpět a nebýt nucen žít ve světě, který mu je tolik vzdálený a ve kterém se ještě ani nenarodil.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Jak Drunk_Queen nenápadně podotkla, asi jsem jediný člověk v ČR, který předem netušil, o čem ten seriál bude :-D Takže mě docela překvapit ten zvrat v podobě návratu do minulosti, rozhodně to přineslo do pilotu zajímavý element.

Vlastně to bylo i docela vítané, protože hned, jak ten polda ukradl nějaký ten zápisník, jsem protáčela panenky, že půjde o další korupci. Takhle začíná o 35 let dříve s čistým štítem a hnedka je to zajímavější. Jasně, trošku mě překvapilo, že ho tam očekávali, že se nesnažil podívat za mámou atd., ale třeba to přijde.

Herci a jejich postavy vcelku ujdou. Je tady ten záhadný element v podobě Slovenky, která je v přítomnosti i minulosti, jsem zvědavá, co se z toho vyklube. Jinak na můj vkus to mělo tak o 10–15 minut víc, než bych vítala, přece jen ta celá hodina na pilotu byla znát, místy mi přišlo, že se to natahuje. Ale ve výsledku obecně, co jsem zatím viděla, tak lednové české novinky jsou docela zábavné, snad i natolik, že by na to člověk mohl koukat i dál (ne jen na pilot).

Nevím, jestli se k tomu ještě vrátím, protože, přiznejme si, čas prostě není. Ale určitě jsem po pilotu příjemně naladěná a zajímá mě, co se bude dít dál a jak se to celé vyřeší (Byl to jen jeden velký kómatický sen? Nebo je snad za tím něco víc?)…

+ twist s minulostí
+ záhadná Slovenka
+ serializovaná hlavní záhada

- korupční úvod
- dlouhá stopáž

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

V historických seriálech se zrovna nevyžívám, takže jsem si Svět pod hlavou pustila vlastně jen proto, že jsem byla docela unavená a říkala si, že českou novinku budu v této chvíli vnímat snáz. Takže má očekávání byla nulová. Byl to chybný přístup, nebo jsem seriál odhadla předem?

Na ČT je obecně, co se týče kvality, větší spoleh než na ostatní tuzemské televize, ale toto je trefa do černého. Předlohu seriálu jsem neviděla, takže netuším, jestli to náhodou není stejně přesná kopie jako u Doktora Martina, takže na tohle nedokážu brát zřetel, ale faktem je, že si seriál mé značně znavené já, které čekalo, že to nebude vnímat, zvládl velmi rychle získat a ihned měl moji pozornost.

Ač se dá začátek vnímat jako nápověda pro „normální“ kriminálku o normálním muži zákona, už i tehdy je cítit temná a lehce matoucí atmosféra. Poté se s příběhem dostáváme úplně jinam (myslím, že každý, kdo alespoň jednou slyšel o tomto seriálu nebo jeho předloze, tak bude vědět, ale raději nebudu riskovat zkažení překvapení) a tehdy přichází ta pravá podívaná. A temná a matoucí atmosféra je cítit ještě víc.

Netradiční hudební motiv následují staronová setkání v novém prostředí a ač je přítomnost některých vodítek v epizodě vysvětlena, stále zůstává několik otázek. Kdo ví, zda je odpověď na to, proč se nacházíme tam, kde se nacházíme, pravda, ale rozhodně je jasné, že epizoda končí až bolestivě rychle. Hlavní postavy jsou sympatické a zajímavé, kriminální zápletka „lehce pod vlivem“ skvěle funguje a dobové narážky pobaví.

Sice stále podezřívám web ČT, že mě donutila sledovat nějakou extrémně zkrácenou verzi, ale tohle jde rozhodně do mého watchlistu.

+ postavy
+ příběh mate a dodává spoustu vodítek
+ dobové narážky baví
+ příběh dokáže diváka vtáhnout

- slabší znělka

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Fruiko

Českým televizím začaly mohutně docházet nápady a tak remakují ať už více či méně okatě zahraniční tvorbu. Po Poldovi, který byl roky v kómatu, aby se přenesl do současnosti, tu teď máme poldu, který se pro změnu přenese do minulosti. Pokud v tom máte bordel, tak to je v pořádku, moje žena se v tom taky trochu zamotává, tvrdíc, že tohle už jsme viděli.

Neviděli. A oproti Poldovi (s velkým P) to je trochu lepší. Tentokrát se remakuje některá z verzí Life on Mars, jen v českém prostředí, což nás přenáší zpět do komunismu. A hrdinu na špatnou stranu síly. Totalitní režim je tu vykreslen s menšími růžovými brýlemi než ve Vyprávěj a atmosféra nikdo nemá rád příslušníky přeci jen odpovídá skutečnosti trochu víc, ale i tak to není ono, i když se Ivan Trojan hajzla snaží hrát celkem přesvědčivě.

Jinak seriál trpí stejnými věcmi jako většina českých seriálů. Ať už jde o povinného Slováka (v tomhle případě tedy Slovenku) v obsazení, pomalý rozjezd nebo recyklaci záběrů z Majora Zemana. Zachraňuje to snad jen vtip s uklouznutím ve sprše, který, i když vám dojde pět minut před pointou, je alespoň trochu vtipný. No furt lepší jak Ordinace, ale myslím, že ČT má na víc.

+ vtip se sprchou
+ místy přehrávající Trojan
+ název půjde dobře zrébusovat do adventu

- slabší zápletka (aka případ)
- občas nejasná motivace postav
- bez nápadu

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Esgalnor

Jak ohodnotit pilotní díl, který je technicky na vysoké úrovni, herecky bez větších zaváhání a se zajímavou premisou, kterému chybí ale jistá osobitost? Ano, přesně takhle na mě první epizoda Světa pod hlavou působila…

Zápletka o chlápkovi, kterého srazí auto, on skončí v kómatu, ale zároveň se probere někdy v osmdesátých letech, netušíc, zda jde o sen nebo nějaký podivný skok v čase, zní velmi slibně. A je fuk, že je to jen česká verze Life on Mars, už fakt, že tu byl naprosto odlišný režim, z toho celého dělá něco úplně jiného. Děj je doopravdy zajímavý a na české poměry dost nevídaný. Tvůrci vystihují tvrdou dobu komunismu v osmdesátých letech zdařile, především skrz praktiky SNB – po chvilce se to ale zdá možná lehce jednostranné. To ale není největší kámen úrazu.

Svět pod hlavou disponuje velmi povedenou prací s kamerou a vizuálně jde o velmi zajímavé a originální zpracování, které se dá aktuálně v českých luzích a hájích najít. Dialogy jsou neotřelé, ale zajímavé a společně se stejně neotřelým vizuálem navozují velmi zvláštní atmosféru, která se dokáže dostat pod kůži. Té napomáhá i práce s metaforami a náznaky, či problesky do přítomnosti, do dění v nemocnici. A mezi herci není jediný slabý článek, především Trojan exceluje.

A i když tolik chválím, konečný dojem tak nadšený není. Celé to je tak řemeslně dobře natočené, až to působí až sterilně – bez emocí, bez nějakého ducha, bez nějaké osobnosti. Tváří se to sice jako něco víc, než to vypadá. Tváří se to, jako by to celé zahaloval opar tajemna. Tváří se to mysteriózně. Ale tak se pilot pouze tváří. Kdyby tyto věci, o které se snaží, dokázal plně prodat, mohlo by jít o pecku. Zůstalo to ale někde na půl cesty a pravděpodobně proto to na mě působí jaksi odtažitě. Pilot prodává zajímavý příběh v pěkném hávu, ale nesnaží se o nějaké, byť jen lehké, emoční zapojení diváka. Zpětně si uvědomuju, že mi vlastně bylo ukradené, co se postavám děje. Postavy jsou sice zajímavě napsané a práce s nimi není nijak špatná, mezi mnou a jimi, jako by byla ale jakási bariéra (ne, teď nemyslím televizní obrazovku :D), vytvořena právě tou nedokončenou snahou o něco víc.

Takže i když se mi líbilo, do jakého zajímavého hávu je pilotní epizoda oblečena, velmi mě zaujaly originální titulky, či nevšední hudba, moje dojmy jsou stále rozporuplné. I přes zajímavý příběh a spoustu svých kladů to na mě prostě působí až příliš odosobněně. Nerad dávám těch 60 % – třeba se mi ale s postupem epizod podaří dostat k postavám. Pokoukání to totiž špatné vážně není.

+ vizuál
+ úvodní titulky
+ hudba
+ zajímavý námět a povedeně zpracovaná atmosféra 80. let
+ Ivan Trojan!

± nevyváženost mezi vtipkováním a dramatem

- zvláštní odcizenost, kdy si těžko hledáte cestu k postavám

Moje hodnocení pilotu: 60 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (právě čteš)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

hanee
před 156 týdny
Ke koukání prvního dílu mne ponoukla Výzva. Seriál, který se vrací do dob...
STOUPA
před 156 týdny
Seriál sleduji a docela mě baví.
Koldik
před 155 týdny
Toto si musim niekde zaznacit...nech mam jedno okienko iste :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY