12. 4. 2017

Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Legend of Master Legend
Žánr: Komedie
Stanice: Amazon
Premiéra: – (zatím pouze pilot ke zhlédnutí)
Vysílání: -
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster
Herci: John Hawkes, Dawnn Lewis, Anjelika Washington

Ve zkratce

Černá komedie o životě Master Legenda, skutečného superhrdiny, jehož misí je udržovat bezpečí lidí v Las Vegas. Master Legend se musí vypořádat s náročnými požadavky spravedlnosti i komplikovanými požadavky své skutečné rodiny, která ho jako hrdinu rozhodně nevidí.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Do této komedie jsem vkládala velké naděje. Postev vypadal stejně ujetě jako loni Jean Claude Van Johnson, který mě moc příjemně překvapil a byla jsem z něj nadšená. K tomu naprosto skvělý název The Legend of Master Legend? Ano, prosím.

Tak nadšená jsem byla, dokud jsem si to nezapla. Pak už se mé Ano, prosím rychle změnilo v Už bude konec, prosím? Tohle bylo opravdu strašné. Vtip tomu chyběl, nadsázku, pokud zde měla být, jsem nezaregistrovala. Hlavní hrdina je odporný, ať už je v kostýmu, nebo ne.

Upřímně z celého srdce lituju to jeho dítě, protože takového rodiče magora bych nepřála ani svému nejhoršímu nepříteli. To bylo to jediné, co jsem si během sledování říkala. Jak může člověk takto veřejně ztrapňovat svou dceru, když je navíc v takovém věku, kdy se snaží zapadnout do kolektivu přátel? To přece nejde. Z toho vyjde jasná šikana a skončí to buď sebevraždou dítěte, nebo jeho proměnou v sériového vraha. Žádná jiná cesta neexistuje.

Budu koukat dál? Rozhodně ne.
  • hlavní postava je magor
  • jeho představitel je neskutečně nesympatický
  • bez vtipu
20 %
Mé hodnocení
ragelly

Amazon komedie. Samozřejmě že člověka jako já napadne jako první The Grand Tour, který sice do tohoto „chlívku“ vlastně vůbec nepatří, ale co byste ode mě čekali. Když se ale podíváme mimo ten The Grand Tour, je to s komediemi dost smutné.

Dobrá, mé zkušenosti s nimi se nejspíš omezují na SLDH, ale myslím, že už nějakou představu mám. A i The Legend of Master Legend mě v mém přesvědčení utvrzuje.

Seriál je plný postav, které jsou tak trochu zvláštní, tudíž by třeba na Velké pětce asi nezapadly; příběh je zvláštní hodně akomediezřejmě znamená velkou dávku zoufalství, ne vtipy. Vidíte to mé nadšení, že ano.

Takže tu opět máme koncentrovanou divnost, zvláštnost a zoufalství. Což napovídá, že by to příjemná podívaná být vážně neměla. Ale. Vlastně docela byla. Nejsem si úplně jistá proč, ale prostě nemůžu říct, že bych u tohoto divnéhosuper hrdinskéhoretra nějak trpěla.

Jako dívat dál se asi nebudu (asi naprosto určitě), i kdyby to Amazon nakonec vybral a obnovil na patnáct dalších řad. Pokud to Amazon nakonec nevybere, žádná škoda, pokud vybere, tak je to taky jedno. Zkrátka ničemu nevadí ani jedna z možností.
  • je to milé
  • je to i sledovatelné
  • všechno je divné
  • komedie = zoufalství?
60 %
Mé hodnocení
Drunk_Queen

Plánujete dát šanci pilotu? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu
Ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře10zobraz všech 10 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Jo, tak to taky vynechám.
před 196 týdny
singularita

singularita

Nemáte zač. Jsem rád že i ty krátké větičky těší.
před 196 týdny
Koldik

Koldik

uz v tom predstaveni vsetkyc noviniek na amazone bolo jasne ze to je trapnost...
před 189 týdny
Další články k tématu