Facebook Twitter E-mail
5. srpna 2017

Novinka pod lupou: Midnight, Texas

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Midnight, Texas
Žánr: Drama / Nadpřirozený / Fantasy
Stanice: NBC
Premiéra: 24. 7. 2017
Vysílání: pondělí ve 22:00
Délka pilotu: 42 minut
Předskokan: American Ninja Warrior (Ninja faktor po americku)
Konkurence: Scorpion (Tým Škorpion) (CBS)
Tipovačka: SerialZone, CWzone, Gorilla a ani neXtWeek seriálu nevěří. HBO se naopak shodlo s lidem, který si s 60% převahou myslí, že se seriál obnovení dočká.

Kdo?

Tvůrci: Mark Hentemann, Monica Owusu-Breen
Herci: François Arnaud, Dylan Bruce, Parisa Fitz-Henley, Arielle Kebbel, Jason Lewis, Sarah Ramos, Peter Mensah, Yul Vazquez, Sean Bridgers

O čem to je?

Manfred Bernando tvrdí svým dobře platícím klientům, že je médium. Možná jim ale tak úplně nelže – ve chvíli, kdy začne mít problémy, mu totiž s útěkem pomůže jeho babička. Která už nežije. A ta svého vnuka navede do městečka, jež je k médiím, kterým byla i ona samotná, i ostatním nadpřirozeným bytostem velmi přátelské. V městečku Midnight v Texasu totiž většina obyvatel skrývá před světem tajemství o své pravé identitě. Oni navzájem svá tajemství znají a považují se díky tomu za jednu velkou rodinu, ale útočící gangy a policisté, kteří tuší, že se v Midnight děje něco víc, tuto komunitu nikdy nenechají oddechnout. Nebezpečí se pro obyvatele tohoto městečka skrývá úplně všude.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Drunk_Queen

Nadpřirozené seriály tu často nemíváme. Minimálně já jich za dobu svého působení v téhle rubrice moc nezažila. Víte co, pokud není má hlava ještě děravější, než si myslím, tak je klidně možné, že jsem tu nebyla ještě ani u jednoho. Ovšem i kdybych na nějaký kousek zapomněla, tak jedna věc je jistá – podobné seriály jsou spíš vzácností.

Už jen proto je fajn, že tu zas jeden máme. Ještě víc fajn ale je, že výsledek není zklamáním. Už od začátku totiž Midnight, Texas „jede“ suverénním tempem, diváka nenudí, nezdržuje se představováním, to zvládá jakoby mimochodem. K tomu navíc zvládá být i napínavý jako kšandy. Říkám vám, já si v první půlce normálně říkala, že se na tohle snad začnu dívat pravidelně.

Ovšem už ve druhé půlce epizody seriál bohužel lehce klesne. Ano, většina epizody je pořád velmi napínavá, ale bohužel se najde pár scén, které mají až moc blízko ke směšnosti. Minimálně o moc víc, než by bylo vhodné. Například scéna, ve které má hlavní hrdina dům plný duchů, prostě nevyznívá nijak napínavě (bohužel spíš naopak), taky pořád tak úplně nechápu, proč upír a jeho blondýna zachraňovali hlavního hrdinu ve spodním prádle. Vážně, já se skoro až rozesmála, proč se tvůrci nebo režisér nebo kdo rozhodli, že to bude právě takhle? Jak to mělo působit na diváka? Tolik otázek!

Ale jinak musím říct, že až na těchto pár přešlapů se Midnight dost povedlo. Jak jsem už říkala, nechybí napětí, seriál má zajímavou atmosféru, různé kreatury vyvolávají v divákovi emoce, od lítosti přes pobavení až k udivení, na konci epizody nechybí zvědavost, co bude vlastně dál. A překvapení, že už to skončilo, protože to přece bylo hrozně krátké.

Teď se samozřejmě naskýtá, jaké bude Midnight, Texas dál, aby seriál neměl jen slušný náběh a postupem času neklesal dál a dál. Každopádně doporučuji to zkusit, pilot je opravdu dobrý a třeba si seriál udrží podobnou úroveň i v dalších epizodách.

+ atmosféra, žánr
+ napětí

- několik zaškobrtnutí

Moje hodnocení pilotu: 80 %
ragelly

Pilot se mi líbil. Seriál patří rozhodně mezi ty očekávanější, což na něj automaticky vyvíjí určitý tlak, aby doručil to, co lidi požadují. Musím říct, že z první poloviny jsem byla více nadšená, ale jako celek hodnotím velmi kladně, dostala jsem to, co jsem chtěla. Na začátku jsem si říkala, že tohle vypadá úplně jako můj oblíbený Ghost Whisperer. Je tu hrdina, který nějakou shodou náhod může vidět duše mrtvých lidí. Ty mu naznačují, co se jim stalo, aby dosáhly míru a mohly přejít na druhou stranu. Od tohoto konceptu, který byl nastolen v první polovině dílu, pak seriál přešel v něco trošku jiného, vlastně se z něj stala klasická duchařina typu Constantine, takže to taky není na škodu. Pro srovnání tedy berte hlavně tyto dva seriály – pokud se vám jeden z nich či oba líbily, tak Midnight, Texas bude rozhodně to pravé ořechové pro vás.

Líbí se mi herecké obsazení. Hlavní hrdina je sympaťák, takový ten lehce sarkastický, silně hláškující, okouzlující svým vlastním způsobem. Mám tyto typy hrdinů ráda, i když mi přijde, že se začínají objevovat pomalu už všude. Ale rozhodně jsou pořád zdrojem oživení, nebo spíš odlehčení jinak těžkého příběhu. Ani ostatní obyvatelé nejsou k zahození. Své velké kouzlo má bezpochyby nevšední upír, který si pro sebe strhává pozornost vždy, když se na scéně objeví. Lehce tuctová je servírka, jasná romantická známost pro hlavního hrdinu. Ale tím neříkám, že by mi vadila, opravdu se v obsazení nenašel nikdo, kdo by mi nesedl.

No a pak je tu samotný příběh. Jsem trošku rozpolcená. Na jednu stranu se mi líbí koncept nadpřirozeného městečka, ve kterém dojde k záhadné vraždě. Hrdina oběť vidí, ale je z ní (a všech dalších duchů z baráku) pořádně vystrašený. Upřímně se nedivím, protože i mně z ní bylo trošku nevolno, jak se pořád dusila tou vodou a teklo to z ní jak z hastrmana :-D Úplně jsem ji v duchu popoháněla, ať už to vyplivne a začne mluvit, co se jí stalo. Ale očividně to bude serializovanější děj, takže si na odpovědi budeme muset počkat trošku déle. Co se mi ale nelíbí, to je „reálná“ dějová linka hrdiny. Asi dluží peníze, někdo mu vyhrožuje, on utíká. To je takové tuctové podle mého názoru, vůbec se mi to do seriálu tohoto typu nehodí.

Na špičkové úrovni jsou masky a kostýmy, líbily se mi i vizuální efekty. Po této stránce odcházím naprosto spokojená a těším se, až si budu moct seriál sjet maratonem.

+ hlavní hrdina
+ sympatické postavy
+ vražedná záhada
+ kostýmy, masky, efekty

- mafiánská vedlejší dějová linie

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

Od Midnight, Texas jsem očekával, že by mohl nabídnout něco ve stylu True Blood s trochou Supernatural. Což mi na první poslech nezní úplně špatně, takže bylo třeba vyzkoušet, co z toho vyleze.

Začnu obsazením, které se rozhodně nedá označit jako okoukané. Přesto však nabízí několik povědomých seriálových herců. Hlavní hrdina přichází do městečka, kde nic není tak, jak se na první pohled zdá. Do městečka, kde byste si přáli návštěvu bratrů Winchesterových…

Sledovat vyplavenou přítelkyni během obědu nebylo úplně ideální, ale jinak jsou příšery všeho druhu představeny vcelku příjemně. Myšleno, ne moc detailně :)

Mojí pozornost to ale rozhodně upoutalo a chci vidět víc. Jen doufám, že to s přibývajícími díly nebude horší. A pokud se to nestane, tak hlavně ať to neruší. Něco podobného totiž ve watchlistu chci.

+ zajímavý námět
+ neokoukané, ale zajímavé obsazení
+ chci vidět víc

- nechutnej plaváček

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Esgalnor

Midnight, Texas, sliboval fantasy pecku, která nám vynahradí Grimma a Constantina, alespoň tak ambiciózně seriál vystupoval. Proto očekávání všech – i má – byla zatraceně vysoko. A výsledek? Rozpačitý. Tak nějak se cítím po dosledování pilotního dílu – nepřesvědčeně, na jednu stranu nadšeně, na druhou zase zklamaně. Jedno je ale jisté – takto propracovaných urban fantasy mnoho nenajdete.

Propracovanost příběhu, a především mytologie, jsou dvě bezchybné stránky pilotního dílu, jež jej ze značné míry vytahují nahoru a drží nad vodou. Celá zápletka je velmi originální a má obrovský potenciál – navíc kostra příběhu a styl vyprávění jsou velmi chytlavé, a ačkoliv se ne vše na pilotu povedlo, přesně kvůli tomuto chcete prostě sledovat dál. Kombinace s propracovanou mytologií vyvolává obrovské množství otázek, zároveň pak utváří pozitivní dojem z viditelně uceleného příběhu. Co se příběhu a jeho promyšlenosti týče, je to na jedničku s hvězdičkou – za což ale tvůrci vděčí hlavně předloze.

Co už ale značně pokulhává, tak je herecké obsazení, jehož kvality jsou… všelijaké. Od těch, kteří jsou skutečně skvělí, jako například Parisa Fitz-Henley, přes ty průměrné, či netradiční, jako je třeba hlavní představitel, až po ty špatné, kam by se dal překvapivě zařadit jinde obstojný Dylan Bruce. Skutečně, herci připravili spoustu pozitivních i negativních překvapení. Někteří herci ale navíc nezapadají ani typově a působí jako pěst na oko ve své roli .Nejvíce mě zaujalo pravděpodobné hlavní duo – šíleně prkenný Dylan Bruce, který mi fakt vadil (a to bývá normálně kvalitní) a François Arnaud, jemuž jsem na začátku jen těžko přicházel na chuť, ale na konci epizody jsem s ním již neměl žádný problém. Za zmínku stojí i roztomilá Sarah Ramos.

CGI je na televizní poměry slušné a zajímavé, nadšený jsem i z masek, kdy především duchové jsou parádně nechutní, na Velkou pětku až nevídaně a dost možná lehce na hraně. Já jsem z nich ale nadšený – do příběhu přidávají krásnou hororovou atmosférickou složku, která není příliš výrazná, ale divák ji přesto cítí, jako takové příjemné mrazení v zádech. Co mě tím pádem ale mrzí, tak je jakýsi na sílu našroubovaný komediální feeling, který dle mého příběhu absolutně nesedí. Tato odlehčenost zabíjí obrovské množství potenciálu a zkazí valnou část dojmu z pilotu.

Ve finále ale nejde o nic špatného – vlastně jde o nadprůměrné televizní urban fantasy, které se dá připodobnit právě Grimmovi s Constantinem, a jako jejich nástupce funguje skvěle. V pilotu se dočkáte parádní mytologie a originálního chytlavého příběhu, který vás chytne a nepustí. Navíc dostanete naservírováno obstojné CGI a krásně nechutné masky duchů. Škoda, že potenciál z velké části zabíjí nevhodný casting (jak typově, tak kvalitativně) a otravná nehodící se komediální složka, která vás prudí celý pilot. Naštěstí to zachrání občasné mrazení v zádech, ale stejně ve vás zůstane lehká pachuť zabitého potenciálu. Koukat dál budu, jako fanoušek Grimma lačním po všem podobném, ale vím, že to mohlo být lepší.

+ vynikající netradiční mytologie
+ zajímavá zápletka a příběh
+ nadprůměrné CGI
+ výborné masky a nechutní duchové
+ občasná mrazivá atmosféra

- herci (najdou se tu kvalitní výjimky, ale těch špatných je prostě moc)
- nepatřičný komediální feeling
- uspěchanost a nevysvětlenost některých věcí

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (právě čteš)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

hacker3985
před 62 týdny
po prvních dvou dílech to vypadá docela zajímavě
sandokan555
před 62 týdny
tak pozrel som si prvu cast a nebolo to spatnee. dam tomu sancu a skutocne jest...
Katka Mrkvicová
před 62 týdny
Shlédnuty 3 díly a zatím dobrá zábava.Každý díl navnadí na další a hlavního...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY