Facebook Twitter E-mail
23. ledna 2017

Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: A Series of Unfortunate Events
Žánr: Dobrodružný / Dětský / Drama / Komedie
Stanice: Netlix
Premiéra: 13. 1. 2017
Vysílání: celá série naráz
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Lemony Snicket
Herci: Neil Patrick Harris, Malina Weissman, Louis Hynes, Presley Smith, K. Todd Freeman, Joan Cusack a Patrick Warburton

Ve zkratce

Seriál vznikl na motivy bestsellerové knižní série A Series of Unfortunate Events od Lemonyho Snicketa.

Drama vypráví příběh osiřelých dětí Violet, Klause a Sunny Baudelairových. Ti se vydají na pozoruhodnou, leč strastiplnou životní cestu, kterou prožívají ve snaze odhalit tajemství smrti svých rodičů. Děti jsou v rukou svého zlého strýčka Olafa, dennodenně musí čelit zkouškám, zklamáním a zcestným příhodám, nemluvě o Olafovi.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Pajky

I v lednu nám Netflix naservíroval jeden velice očekávaný seriál. Tentokrát jde o A Series of Unfortunate Events. Knižní série mě minula a film, kde hrál hlavní roli Jim Carrey, mě nijak neoslovil, takže jsem byl zvědav, jestli Neil Patrick Harris dokáže zachránit reputaci a já budu mít další přírůstek do watchlistu.

A zadařilo se, obsazení Neila Patricka Harrise byl skvělý krok. NPH je sympaťák a bez problémů dává zapomenout na Barneyho. Velice mě potěšil a bavil taky vypravěč v podání Patricka Warburtona. Jak už bývá zvykem, tak Netflix nešetřil a je to vidět na perfektním zpracování s povedenými kostýmy. Navrch se přidalo pár povedených vtípků a dětské postavy, které nejsou otravné, ale vtipné.

Skvělé je také to, že tam není příliš mínusů. Vlastně jsem nenašel nic výrazného, co by mi vadilo. Možná mám jedinou připomínku – čekal jsem, že mě to chytne víc. Je to dobrá a kvalitní podívaná, jenže mě nic nenutí se pustit do druhého dílu hned po dokoukání toho prvního…

+ obsazení Neila Patricka Harrise
+ postava vypravěče v podání Patricka Warburtona
+ kostýmy a zpracování
+ dětské postavy
+ podařené vtípky

- nic výrazného, jen jsem čekal, že mě to chytne o něco víc

Moje hodnocení pilotu: 80 %
ragelly

Neznám knihy ani film, takže jsem do seriálu šla naslepo. Přesto jsem se nechala strhnout tou vlnou všeobecného natěšení a očekávání, proto jsem se taky těšila, co z toho vyleze. Musím říct, že z výsledku jsem nadšená.

V mnoha ohledech mi pilot připomněl Pushing Daisies. Je to taková podobně zvláštní atmosféra, prostředí, zvláštní postavy, a přesto je to tak milé a kouzelné, že prostě musíte koukat dál. Hned na úvod musím pochválit vypravěče. Herce nemusím už z Rules of Engagement, ale tady ta role mu vyloženě sedla, hltala jsem každé jeho slovo, každý pohyb, čekala jsem, co nám ukáže dál.

Hlavní postavy jsou výborné. Dokonce i ty děti! Líbí se mi, jak Olafovi logicky odpovídají, jak všechno ví a vzájemně si pomáhají. Scéna na pláži byla možná trošku dlouhá, ale rozhodně mě zaujala a pozitivně navnadila na celý piot. Ten mimochodem utekl jako voda, hned bych si dala další díl, kdybych měla čas (a nebylo to proti mým pravidlům :-D ).

Přesto jsem u sledování měla jeden drobný problém. Neil Patrick Harris byl skvělý, nenechte se mýlit. Ale nevěděla jsem, jestli jeho postava má působit strašidelně, vážně nebo komicky. Protože u mě platila ta třetí možnost. Pokaždé, když promluvil nebo udělal nějaké gesto, hned mě napadlo, že je to prostě Barney, který se převlékl za škaredého starce, aby partě v HIMYM dokázal, že opravdu zvládne sbalit holku kdykoliv a jakkoliv. Na tuto jeho další roli si budu muset asi déle zvykat, protože toho barneyovského pocitu jsem se nezbavila ani na konci pilotu.

A když už jsme u HIMYM, koho potěšil ten závěrečný nepřímý mini-reunion Barneyho s Robin? :-D

+ rychle to utíká
+ dokáže zaujmout od začátku do konce
+ moc fajn postavy
+ vypravěč

- prostě vidím Barneyho

Moje hodnocení pilotu: 90 %
Fruiko

Na tohle jsem se extrémně těšil, protože mám rád knížky a částečně i film. A trailer nevypadá vůbec zle. Dokonce navazoval pocit, že jakoby to byl spin-off třeba od Pushing Daisies, což je jeden z mých nejoblíbenějších seriálů.

No je jasné, že po takovýhle očekáváních přišlo ledové vystřízlivění. No dobré, mohlo být ledovější, ale i tak to byla studená sprcha. Prostředí je fajn i když oproti Daisies vypadá jak chudý příbuzný, i když to možná může být umělecký záměr. Mně to přišlo jak když si půjčili kulisy z divadla a na víc už nezbyly peníze. Naopak velice chválím sem tam animovaný prostřih, ty jsou opravdu fajn.

Tak a teď pozor. Blížíme se do nebezpečné sekce. Písničky a děti. Dvě nejhorší věci, co se v seriálech můžou vyskytovat. A tady jsou! A překvapivě nevadí. Děti tu být musí, protože to jsou hlavní hrdinové, ale i jinak nejsou nijak extra na závadu. Písničky táhne především Neil Patrick Harris a ten jak víme už od Doctora Horribla má na tohle nesmírný talent, takže i ty výjimečně nejsou na odstřel. To se bohužel nedá říct o vypravěči, který pořád ruší. Kdyby byl jako hlas, nebylo by to nejspíš tak strašné, ale prostřihy s ním a jeho scény jsou otravné a rušící. Působí jako výplň, aby to tedy mělo těch 40 minut, které diváci u dramatu tak nějak očekávají.

Nenechte se odradit mým hodnocením, je to v něm zakomponováno i zklamání vzniklé nesmírným očekáváním, ale i tak je na mém osobním žebříčku nadprůměrné (v podstatě všechno nad 50 % se mi líbí, ale mám k tomu výhrady a podle jejich množství se pak procenta blíží hodnotě 100). Rozhodně se těším na další díly (protože vzhledem ke znalosti knížek vím, co se bude dít).

+ atmosféra
+ animované prostřihy
+ vysvětlování slov (i když v češtině to bude asi hodně divný)
+ Pushing Daisies styl
+ kontrasty barev

- scény vypravěče
- kulisy

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen

Neil Patrick Harris. To je ten, co hrál Barneyho v How I Met Your Mother. Nyní hraje v novince, která je lehce ďábelská. Občas o mně lidé, kteří mě znají, říkají, že jsem takový ďábel. Tohle by mohlo fungovat.

V dnešní době vzniká spousta seriálů, u kterých si člověk říká, zda nepocházejí z identických vícerčat. Čemu se ale divit. Přece jen vzniká spousta seriálů. Díky bohu to ale stále neznamená, že se čas od času neobjeví něco, u čeho si člověk řekne, že je to možná i docela originální.

Samozřejmě, pro tento seriál existují minimálně dvě předlohy, člověk, který alespoň jednou viděl film Despicable Me (Já padouch) taky bude vědět, ale i tak se seriál může pochlubit výjimečností v mnoha ohledech.

A tato výjimečnost seriálu hraje do karet, ať už se jedná o osobně přítomného vypravěče, značnou bizarnost, strýčka Olafa (ne, tenhle nemá rád vřelá objetí), exteriéry a interiéry jak v pohádce na drogách či nejmenší dítě (taky nejspíš na drogách). Žádný z těchto prvků totiž nepůsobí rušivě a dokáže diváka spolehlivě zaměstnat a získat si jeho pozornost, i když jsme teprve na začátku a samotný příběh je zatím v plenkách.

O A Series of Unfortunate Events platí možná pouze mnou vymyšlené pořekadlo – je to tak divné, až je to dobré. Myslím, že už jenom obsazení napovídá, že tuto „extrémní pohádku“ stojí za to zkusit. A toto vábení není liché, takže jen do toho.

+ herecké obsazení
+ výjimečnost
+ spousta snad jen pro tento seriál typických prvků
+ propracované kostýmy a exteriéry s interiéry (s kapkou psychedelik)

- v pilotu je jen velmi mírně naznačeno, kam se seriál chystá mířit dál
- občas lehce nepříjemné starší děti

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Esgalnor

Kdysi dávno jsem četl knižní sérii. Nicméně, pamatuji si jen, že měla asi tisíc dílů. A já ji nepřečetl celou (skončil jsem u dílu s nemocnicí nebo s lunaparkem). A jen vím, že v každém díle se dělo víceméně to samé dilema s Olafem, kdy se objevovalo několik vedlejších linek, které byly zpočátku zajímavé, postupně to ale začalo být pro mě překombinované a série mě omrzela. To nemůžu říct o celovečerním filmu, který je jedním z mála, kde dokážu snést Jima Carreyho a vždy mě baví. Od seriálu jsem pak raději nic nečekal a s opatrnou zvědavostí si pustil pilot.

Jako první mě do očí uhodila podivná barevná stylizace a celkový divný háv, ve kterém je seriál oblečen. Seriál má v exteriérech vyloženě vyblité barvy, působí tak ošklivě… Možná to byl záměr – poukázat na opravdovou nešťastnost příběhu sourozenců, působit depresivně. Ale ty barvy tak nepůsobí. Co se mi dále na obraze dost nelíbilo, tak je CGI. Především počítačové pozadí, které působí dost odflákle a podobně ošklivě jako barvy. A pokud se objeví nějaký CGI efekt, působí jako pěst na oko a nějak do barevné stylizace seriálu vůbec nezapadá. Vizuál se mi jednoduše příliš nelíbí, preferuji exteriérové natáčení, tady srší z každého záběru green screen.

Rozporuplné pocity mám z vypravěče, který občas dokáže vhodně doplnit příběh, místy zase působí moc nuceně a nehodí se do aktuálního děje. A to by ale k záporům bylo vše.

Hodně se mi líbili herci, všichni. Bez výjimky. Neil Patrick Harris v roli Olafa nikde neselhává a jeho herecký výkon je strhující. A velmi sympaticky hrají představitelé tří dětí, kdy ani jeden nepůsobí otravně a bez problémů se jim dá fandit. Trochu navíc považuji postavu soudkyně, ale třeba se nějak inovativně a dobře ještě projeví. Zbytek postav je ale originální a zajímavý, což je i jednou z několika silných stránek předlohy.

Pilot dokáže střídat vtip a hned několik bezvýchodných situací, kdy dokáže, podobně jako předloha, opravdu působit lehce depresivně. Dokonce se nakonec objeví jedna lehce vypjatá scéna a na samotném konci i poměrně zajímavý cliffhanger, což vypadá slibně pro budoucí epizody. Seriál disponuje nejen kvalitně napsanými postavami a scénářem, ale taky vynikajícími herci. Škoda toho ošklivého vizuálu, bez toho by byl můj dojem tisíckrát lepší. Takhle slabších sedmdesát, ale rozhodně budu koukat dál.

+ výborní herci
+ dobře napsané postavy
+ kvalitní scénář
+ naznačený potenciál

± vypravěč

- otřesný vizuál (barvy a CGI pozadí)
- hudební číslo

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (právě čteš)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Koldik
před 148 týdny
Tiez ma trosku odradza ten vizual, ale zas ma laka NPH Barney...Uvidim...
Adrian "A.C." Conor
před 136 týdny
Tretí seriál v rámci Výzvy 2017 a konečne prvý, ktorý je podľa mňa...
Destinytte
před 136 týdny
Skvělá podívaná! Pilot mě moc bavil a neopustilo mě to až do posledního dílu....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY