Facebook Twitter E-mail
21. září 2016

Novinka pod lupou: Kevin Can Wait

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Kevin Can Wait
Žánr: Komedie / Sitcom / Rodinný
Stanice: CBS
Premiéra: 19. 9. 2016
Vysílání: každé pondělí večer od 20:30, od konce října od 20:00
Předskokan: The Big Bang Theory (do konce října, poté bez předskokana)
Konkurence: Dancing with the Stars (ABC), Supergirl (CW), Gotham (Fox), The Voice (NBC)
Tipovačka: ?

Kdo?

Tvůrce: Kevin James, Bruce Helford, Rock Reuben
Herci: Kevin James, Erinn Hayes, James DiGiacomo, Taylor Spreitler, Gary Valentine, Ryan Cartwright, Leonard Earl Howze, Lenny Venito, Christopher Brian Roach

Ve zkratce

Kevin je policista, který si zrovna začíná užívat zasloužené penze. Chce konečně začít trávit čas doma, dělat své oblíbené aktivity, popíjet pivo s přáteli a tak dále. Nicméně brzy přijde na to, že celodenní život doma s rodinou může být o dost těžší než práce v aktivní policejní službě.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Jo, bylo to přesně tak hrozné, jak to vypadalo po traileru. Úplně se vracím myšlenkami zpět do 90. let, kdy podobné sitcomy frčely. Praštěný táta, problematická dítka a manželka, která musí všechny udržovat naživu. CBS to letos bude mít s komediemi hodně těžké. Troufám si ale říct, že hned na začátek jsme viděli tu absolutně nejhorší.

Kevin (herec) je očividně nějaká velká hvězda. Stanice se už na jaře hodně chlubila, že je zpátky na obrazovkách a seriál propagovala hlavně okolo jeho jména. The King of Queens jsem nikdy neviděla, dokonce jsem o tom seriálu nikdy ani neslyšela, a myslím, že spousta z vás to má podobně. Ale jakože asi na tom něco bude, když se to dočkalo devíti sérií :-D

Každopádně o téměř 20 let později Kevinovi narostl pupek a to je všechno. Seriál nenabízí absolutně nic moderního, nikdy byste nepoznali, že vznikl v letošním roce. Jde prostě o postaršího chlápka, který chce chlastat s kamarády a štve ho, že se musí přizpůsobovat jak jejich plánům a povinnostem, tak i své vlastní rodině. Vtipy mají vznikat z hrdinových hlášek, které jsou ale hodně podprůměrné, a dále z jeho osobnosti, která je otravná.

Ve výsledku se za celých 20 minut bavíte jen tím zázračným držákem na vodu, který už nám kompletně ukázali v traileru. Zbytek času tiše a bez jediného úsměvu protrpíte a doufáte, že to zruší hodně rychle.

+ docela to uteklo
+ dceřin přítel vypadá na cool nerda

- hlavní hrdina a jeho policejní parta kamarádů
- absence zábavy
- nevtipné hlášky
- hlasitý a téměř nepřetržitý studiový smích

Moje hodnocení pilotu: 20 %
Dadulinka

Hm, asi jsem mírně natvrdlá, ale za celou epizodu jsem nepřišla na to, proč se to jmenuje Kevin Can Wait… No, to je jedno. Takže teď něco k samotnému seriálu:

Máme tu klasickou sitcomovou rodinku. Táta, máma, děti a většina scén se odehrává v obýváku nebo kuchyni. Táta je v důchodu a starší dcerka zlobí. Přivedla si snoubence a hodlá odejít ze školy, aby ho mohla podporovat při vývoji jakési úžasné aplikace na mobilní telefony. Taťka s mamkou to brzo vydýchají a rozhodnou se podporovat svou dceru při podporování jejího snoubence. Jako že cože?!

Příběh moc nenadchnul. Co se humoru týče, není vyloženě špatný, člověk se i zasměje a moc se nenudí, ale nic co tu nebylo už stokrát předtím, jen v mírně pozměněné variaci. Co se týče hereckého obsazení, nikdo si mě tak úplně nezískal (no, možná až na matku), ale na druhou stranu mě ani nikdo neštve (kromě snoubence, což je nerd s neskutečně iritujícím hlasem).

Takže sledovat, nebo ne? Vyloženě bych seriál nejspíš nevyhledávala, ale jako oddechovka na okurkovou sezónu nebo při čekání na novou epizodu oblíbeného seroše se Kevin Can Wait celkem dobře hodí.

+ celkem dobré herecké obsazení
+ humor
+ celé to svižně odsýpá

- nic nového pod sluncem
- dějová linka s otravným snoubencem

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Drunk_Queen

O Kevinovi jsem neslyšela od dob, co jsem tipovala v našem KDO PŘEŽIJE, takže ve chvíli, kdy jsem si pilot pustila, neměla jsem o seriálu valné mínění. To mi potvrdily i první dvě minuty (přibližně), kdy se každých pět sekund ozýval v pozadí smích a já absolutně nechápala proč.

Nevím, jestli jsem se poté adaptovala na styl humoru seriálu Kevin Can Wait, jestli se Kevin v nějakou nestřeženou chvíli stihnul zlepšit, nebo jestli se můj mozek naprosto zbláznil, ale po horším začátku jsem se začala docela bavit. Vlastně jsem dokonce i párkrát doopravdy zasmála, takže podceňující „docela“ se tolik nehodí.

Samozřejmě, zas je to rodinná komedie, takže je těžké vymyslet něco ohledně dětí, co by se mohlo objevit v dalších dílech a nějak překvapit, ale linka o Kevinově „krizi středního věku“ není vůbec špatná a Kevin James je sympaťák a pobavit umí. Navíc potěší i zbytek hereckého osazenstva – například Taylor Spreitler z Melissy a Joeyho či Ryan Cartwright ze Sběratelů kostí.

Kevin Can Wait není tak špatný, jak by každý mohl čekat, dokonce je to překvapivě docela zábava. Ale taková prchavá, na to, že jsem to viděla přesně před půldnem, si toho pamatuji pramálo. Což je škoda.

+ sympatické postavy
+ překvapivě zábavné

- umělý smích v pozadí (pardon, ale mně to fakt vadí)
- začátek
- moc to neutkví v hlavě

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Fruiko

Po trailerech jsem si myslel, že by z toho mohlo být moje guilty pleasure, po pilotu si tím nejsem zase tak jistý. Ne že by to nebylo pleasure, ale nebylo to moc guilty. Místy mi to dokonce připomínalo svým divným humorem první díly Big Bangu. No dobře, to už trochu přeháním, ale myslím, že sitcomům to moc ostudy neudělalo. Má to všechno, co od sitcomů očekáváváte. Divné postavy se svými problémy, hrůzostrašný podkresový smích, co zní téměř pod každou scénou, celkem rychle to utíká a člověk se místy i usměje.

Nikdo od toho neočekával intelektuální zábavu na úrovni, ale mohlo by to být přeci jen lepší. Podobných sitcomů tu totiž už nebyly stovky, ale tisíce. A pokud chce Kevin uspět, měl by něčím vyčnívat. A to se mu v pilotu zatím nepodařilo, proto jsou má procenta tak nízko, i když jsem se u sledování celkem bavil.

+ sem tam dobrý vtip
+ vyloženě mi žádná postava nevadí, což je u sitcomu úspěch

- závěrečná scéna už byla trochu moc blbá

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Ach jo. Kevin Can Wait je přesně takový, jako naznačoval trailer. Příšerný. Je to jako by CBS posbírala všechny špatné zkušenosti, které za roky se svými sitcomy nasbírala, všechny svařila dohromady a vyzkoušela, jestli i taková s prominutím kravina bude fungovat ve slotu po TBBT.

Nu, po pilotu se zdá, že jí to fungovalo. Ale to je věc diváků, ne kritiky. Abych to shrnul co nejjednodušeji. Policajt ve výslužbě (Kevinu Jamesovi je 51 a vypadá na 45) žije doma s manželkou (která vypadá na 30), má 3 odrostlé děti včetně dcery, u které ho málem trefí šlak, když si domů přivede přítele programátora, tráví čas se svými přáteli-důchodci (taky padesátníky), očividně ho práce vůbec neztrhala, protože má energie na rozdávání a každý den dělá něco jiného (což je při jeho homerosimpsonovském stravovacím režimu docela záhada). A tak dál. Kdo tohle vymyslel, si očividně musel říznout denní dávku koksu něčím exotickým, asi pracím práškem.

Každopádně a kupodivu to není to úplně hlavní, co vám na Kevinovi bude vadit. V první řadě to je všudypřítomný smích, co vás udeří do uší. Je všude. Otec přijde do bistra a sedne si ke stolu. Smích. Otec řekne dceři, že je teď zákazník. Smích. Dcera, co tam pracuje, mu řekne, že to není její stůl. Smích. Otec si přesedne k jinému stolu. Smích. Řekne, že to jídlo vypadá divně. Smích. Dcera mu řekne, aby šel k baru. Smích. A. Tak. Dál.

Řekli byste, že to je jedno, když je čemu se smát. Jenže ono se není čemu smát. Vtipy jsou provplánové, jednoduché, ohrané, podprůměrné. Vše, jen ne vtipné. Na Kevinovi Jamesovi jde vidět, že si prošel dráhou stand-up komika a že se snaží z každé kraviny vytřískat, co jde, prodlužovat každou vtipnou scénu. Jenže zapomněl, že samotná scéna musí být vtipná, jinak vyzní trapně. A ani on není kdovíjaký Chaplin. Celou dobu mluví v jedné tónině, jeho obličejová mimika v podstatě neexistuje. Celá zápletka epizody pak vychází z toho, že Kevin je nereálný (to podotýkám) idiot, který je nějakým záhadným způsobem středem pozornosti, i když divákovi vůbec není jasné, jakou zásluhou.

Co k tomu říct? Kevin je jeden velký omyl, který se vůbec neměl dostat do televize. Jestli si CBS takhle představuje zábavu, na které hodlá stavět svůj program, tak je naprosto vytržená z reality.

Doporučuji sledovat: NE, raději knihu.

+ vztah dcery s nerdem (konečně!)

- bez vtipu
- při sledování se budete cítit trapně
- všudypřítomný otravný smích
- tak nějak nereálný důchod

Moje hodnocení pilotu: 10 %

Plánujete dát novince šanci? Nalákal vás popis děje nebo trailer? Nebo si raději počkáte na první reakce diváků, než se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (právě čteš)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Makronka
před 173 týdny
Já jsem žádnou revoluci tímto sitcomem nečekala. Drží se to zlaté nitě klasiky,...
Nira
před 173 týdny
Tohle vážně beze mě, ale upřímně oceňuji, že se 5 SerialZoňáků pustilo do...
RRR
před 173 týdny
Už trailer vyzeral veľmi zle, ale povedal som si že tomu dám šancu kvôli Lenox...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY