Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2017

Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Četníci z Luhačovic
Žánr: Krimi / Historický / Drama / Komedie
Stanice: Česká televize
Premiéra: 6. 1. 2017
Vysílání: pátek, 20:00
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Petr Bok
Herci: Pavel Zedníček, Robert Jašków, Karel Dobrý, Jiří Langmajer, Robert Hájek, Martin Donutil, Ondřej Malý, Pavla Tomicová, Ivana Korolová, Marek Holý, Igor Bareš, Lukáš Vaculík, Dana Batulková, Vica Kerekeš

O čem to je?

Série historických detektivek z počátků první republiky přináší dvanáct příběhů, které onu dobu před téměř sto lety popisují, jak ji nejspíš neznáme. Jako historickou etapu, kdy morálka a zločinnost byly ovlivněny ještě před pár měsíci probíhajícím válečným konfliktem, nejkrvavějším v dějinách. Jako čas, kdy se vojáci vraceli z fronty, často překvapeni tím, co doma nalezli. Jako dobu, kdy válečný černý obchod zplodil společenskou vrstvu zbohatlých kšeftmanů i chudé, kteří neměli na jídlo. A jako moment, kdy se osádky četnických stanic, které nový stát převzal po monarchii, musely rychle oprostit od zlé pověsti „rakouského četníka“.

V tu chvíli přicházejí dva mladí kluci – mladý pán z lepších poměrů Zdeněk Cmíral a vesnický sirotek Martin Láska – z vojenského přijímače místo na frontu přímo na četnickou stanici v Luhačovicích. O policejní práci vědí jen to, co jim řekli v přípravném kurzu a co se píše v brožurkách. Jenže situace na stanici odpovídá poválečnému chaosu. Zkušený rakouský velitel je odstaven na vedlejší kolej a kvalifikací toho nového je hlavně to, že umí česky. A tak se mladí četníci na zkoušku rozhlížejí, od koho se co mohou naučit a před kým být raději na pozoru. Času moc nemají. Sotva stačí odložit vojenské kufry, je tu první případ.

Trailer


A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Jak už název napovídá, automaticky mě u Četníků napadly Humoresky, které mám jako jeden z mála českých seriálů nakoukané již od dětství. Nejde se ubránit srovnání těchto dvou seriálů, tak pojďme na to.

Luhačovice jsou fajn. Humoresky to nejsou, ale seriál i tak stojí za zhlédnutí. V podstatě to vypadá hodně podobně. Malá stanice, historické zasazení, krimi říznuté špetkou humoru i lásky. Co ale chybí? Chybí staré známé postavy. Humoresky uspěly především díky Arazímovi a Jarému a Ludmilce a Zahálkovi a Anděle… Prostě tyto postavy jsme znali jako první a zamilovali si je. Luhačovice se v tomto dost opičí (mladá láska Lásky, šéf, který protáčí nad svými podřízenými panenky, ale je vlastně dobrák atd.), ale prostě a jednoduše už to není originál, ale jen kopie.

Případ jako takový byl fajn, dobře natočený, dobře rozložený do těch 80 minut, nenudila jsem se. Líbilo se mi i zapojení vedlejší dějové linie s Vaňkovou, která nebyla v pilotu dořešená. Je to takové odlehčení, víte, že o nic moc závažného nejde, a člověka to dokáže pobavit.

Noví četníci mají šanci uspět. Lidem Humoresky chybí a tohle je způsob, jak si je zase v trošku jiné formě užívat. Staré postavy už ale opravdu zestárly, teď tu máme mladou krev. Kdo ví, třeba si ji oblíbíme po pár letech stejně, ne-li více. Za mě palec nahoru. Originalita ne, zábavnost ano.

+ jsou to prostě Humoresky
+ postavy jsou fajn
+ „Šla, šla.“

- jsou to prostě Humoresky, nic nového

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Tenhle seriál pro mě byl zatím asi nejvíc ošidnou Novinkou pod lupou. Doopravdy si nejsem jistá čím to bylo, ale sledováním pilotu jsem strávila pondělí, úterý i středu. Tedy, v každém dnu proběhlo sice jen jedno sledování, ale stejně mi přišlo, že snad nesleduji už nic jiného.

Čím to? V pondělí bych to mohla svalit na začínající nemoc, která mě uvrhla do mozkového bezvědomí, ale úterý už je čistě chybou mou a pobytu na facebooku. Neschopnost v obou dnech navíc umocnila jistá duševní nevyrovnanost ze čtvrté série Sherlocka (pšt, ty dva seriály spolu souvisí… Dokonce i pár lidí ve světě se o Četnících z Luhačovic dozvědělo, když právě jejich logem na ČT začínala jednou odvysílaná upoutávka na čtvrtou řadu Sherlocka se záběry, které BBC úplně nezamýšlela vypustit, tvůrci kvůli tomu šíleli!) Sakra, kam jsem se to dostala?

Když jsem se na třetí pokus konečně dokázala donutit zaměřit na televizi svůj ostříží zrak, byla jsem překvapená tím, jak příjemný seriál Četníci vlastně jsou. Muži na straně zákona si snadno získávají divákovy sympatie a „zloduši“ jsou naopak správně vychytralí. Seriál má v sobě prvky komedie, ale nic výrazného, co by diváka „plesklo“ po tváři, je to spíš takové jemné pohlazení. Podobně nevtíravě působí i samotné postavy a jejich vyhlídky do budoucnosti. Navíc je tu kriminální linka, která je dobře promyšlená, navíc potěší jistá provázanost případů.

Přesto mám s Četníky z Luhačovic drobný problém. Je doopravdy snadné u nich nedávat pozor. Vlastně je docela těžké ten pozor dávat. Možná je to docela dlouhou stopáží, musím upřímně přiznat, že jsem si v polovině musela dát pauzu, abych z epizody tentokrát konečně něco měla. Nejspíš je to tím, že i seriál sám je docela nevtíravý, nežádá o pozornost. Ale je to docela škoda, protože když se člověk opravdu dívá, dostane se mu dobrého seriálu se zajímavými novými tvářemi, který stojí za to sledovat.

+ sympatičnost seriálu
+ nevtíravost, nelačnost po pozornosti a jistá nenápadnost
+ povedené kostýmy (a němčina)
+ linka s případy/span>

- přehnaná stopáž, u které je těžké udržet pozornost
- je lehké u seriálu ztratit pozornost

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Fruiko

A dobro vždycky zvítězí. Nebo alespoň se zdá, že tomu tak bude v nový Četnických „humoreskách“. Až se to tedy stává trochu celé moc předvidatelné. Ne že by samotný hlavní případ pilotu nebyl dostatečně zašmodrchaný, dokonce i četníci použili lepší vyšetřovací postupy a metody než Sherlock v posledních dvou sezónách. Ale už od začátku se vše vyvíjí směrem, že prostí lidé budou po zásluze odměněni a vyčůraní hajzlíci semlení božími mlýny, které v Luhačovicích melou obzvlášť rychle. Je jen otázkou času, kdy se ze starého velitele zase stane aktuální velitel.

A když už jsme u velitele, tak to byla druhá věc, co mi docela vadila. Jeho přerod od líného hlupáka k profesionálnímu vyšetřujícímu, který to darebákům dá u výslechu pěkně vyžrat. Jakoby najednou zapomněl, že první půlku se choval jak idiot.

Jinak není moc co vytýkat. ČT historické seriály má řemeslně zvládnuté, kostýmy sedí, prostředí fajn, případ jsem taky nestrhal, ale pořád je to prostě takové nemastné neslané. Ale z letošních českých novinek to je asi zatím pořád nejlepší.

+ neurazí

- doufám, že syfiličku nebudou nahánět celou sérii
- Zedníčkův přízvuk
- předvidatelnost

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Na Četníky z Luhačovic jsem se těšil hodně, Četnické humoresky jsou jeden z mých nejoblíbenějších českých seriálů. A tak, ač nerad, musím srovnávat, když si seriál o srovnání, už jen svým názvem, sám říká.

I když si seriál pod svá křídla vzala Pavlína Moskalyková Solo (která natočila druhou a třetí řadu Humoresek), seriál má s Humoreskami společné možná tak… vlastně ani období ne. Jen snad ty uniformy. Ano, snaží se hrát na stejnou notu a občas diváka pošťouchne nějakou drobností, aby si vzpomněl na předlohu, ale ve výsledku si uvědomíte, že se nedíváte na Humoresky a Humoresky opravdu nedostanete.

Četníci z Luhačovic totiž vtipní nejsou. Během sledování se snad ani nepousmějete a humorné situace (které asi měly být humorné podle scénáře), vyznívají téměř jako násilně vložené. Ani nějaké roztomilosti, na rozdíl od Humoresek, kde každý člen pátračky byl svým způsobem jedinečný, seriál moc nepobral.

Postavy samotné jsou něco, u čeho bychom se měli zastavit. Chápu, že Luhačovice nejsou Brno, ale snížení počtu postav na čtyři četníky včetně velitele mi přijde jako poměrně brutální zásah do konceptu seriálu. Stejně tak i samotná typizace postav není úplně šťastná. Velitel cholerik, který musí mít vždy pravdu, jeho zástupce, který všechny zná a nikam se nežene a dva četníci, kteří naopak nic nevědí. Máte opravdu problém najít nějakou oblíbenou postavu. Všechno zachraňuje snad jen Pavel Zedníček, jehož postava je sice zpočátku nepříjemně vlezlá, ale nakonec si na ni zvyknete a oblíbíte si ji. Nutno ale podotknout, že Zedníček hraje svoji postavu spíš z toho, co zná, než z toho, co herecky umí, takže pro něj není až takový problém, i když ani tak to dokonalé není. Občas prostě zapomene na svůj rakouský přízvuk. Oproti tomu Robert Jašków hraje v podstatě to samé, co v Ordinaci v růžové zahradě 2 (ironicky) a je jedno, jestli má na sobě uniformu, nebo ne. A Martin Donutil s Robertem Hájkem? Ti hrají standardně. Standardně stejně a standardně stejně nudně. Ze začátku si je dokonce budete i trochu plést, i když každý vypadá jinak.

Problém postav v Četnících z Luhačovic je totiž mnohem širší. V Humoreskách se totiž během hodinového díu vystřídalo před kamerou nějakých třináct až patnáct hlavních postav. Tady jich je, když to přeženu, pět na osmdesátiminutový díl. V Humoreskách si každý divák dokázal najít oblíbenou postavu a ke všem ostatních aspoň měl nějaký tolerantní vztah. V Četnících z Luhačovic stojí na jedné straně neoblíbitelný velitel a na straně druhé nezajímaví četníci. Na druhou stranu musím uznat dvě věci – zaprvé, že v první řadě Humoresek právě kvůli tomu množství četníků mi trvalo dlouho, než jsem je od sebe rozeznal (hlavně proto, že se všichni jmenovali Jarý, Jiroušek, Jaroš, a do toho Trojan hrál Jarého, Jarý hrál Jirouška a ještě tam byl Jaroš… no nic), což nebylo zrovna ku prospěchu. Druhá věc je ta, že ač je zde tak málo postav na tak dlouhý díl, epizoda uběhne poměrně rychle. Když už se totiž nemá kam hlavní případ posunout a musí se počkat na další vývoj, děj se bryskně přesune k dalším linkám, takže hluchá místa nejsou… až tak hluchá. To je ostatně výhoda obou seriálů – striktně odděluje případy od sebe a žádný z nich záměrně neupozaďuje.

Kdybych měl nějak shrnout svůj názor, asi bych řekl, že Četníci z Luhačovic rozhodně nejsou pokračováním Humoresek. Není totiž humorný, je ve svém jádru dokonce lehce depresivní. Seriál trpí na nedostatek postav a zkouší nový koncept, i když ten starý neměl chybu. Chce se dostat někam, kam se dostat ani nemůže. Zůstává tak někde mezi Humoreskami a klasickou dobovou kriminálkou a tenhle mišmaš je sice koukatelný, ale dlouhodobě toho moc nenabízí. Seriál bude muset zabřednout víc do osobních životů postav, které v prvním díle všechny bez výjimky působí odtažitě.

ps. Zdálo se to jenom mně, nebo postavám není příliš rozumět (a teď nemyslím Pavla Zedníčka)?

+ jednotlivé případy
+ osmdesátiminutový díl překvapivě utekl docela rychle

± Pavel Zedníček

- naprosto zbytečná úvodní scéna s uvedením doby
- málo postav, které jsou nezajímavé
- spojitost s Humoreskami, která neexistuje

Moje hodnocení pilotu: 50 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (právě čteš)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Baldr0
před 150 týdny
Nebýt seriálové výzvy tak se na to asi nepodívám. Takhle se akorát proklínám,...
kaccci
před 150 týdny
Seriál se mi docela líbí. Příběhy jednotlivých dílů se prolínají a o to mi...
Koldik
před 148 týdny
Tak uz len ta minutaz/stopaz ma odradza...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY