Facebook Twitter E-mail
20. února 2017

Novinka pod lupou: Big Little Lies

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Big Little Lies (Sedmilhářky)
Žánr: Drama / Minisérie
Stanice: HBO (ČR: HBO, HBO GO)
Premiéra: 19. 2. 2017 (ČR: 20. 2. 2017)
Vysílání: neděle v 21:00 (ČR: pondělí v 20:00)
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Liane Moriarty (knižní předloha)
Herci: Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, James Tupper, Adam Scott, Zoë Kravitz, Alexander Skarsgård, Laura Dern a další

Ve zkratce

Jedná se o podvratnou komedii vyprávějící příběh tří matek malých školáků, jejichž na první pohled perfektní životy se začnou rozpadat natolik, až dojde k vraždě. Identita oběti však není známa a diváci se postupně dozvídají, co všechno událostem osudného večera předcházelo.

Big Little Lies je adaptací stejnojmenné knihy od australské autorky Liane Moriarty, která byla vydána v roce 2014 a okamžitě sklidila kladné ohlasy.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Jelikož jsem četla knižní předlohu, která byla dokonalá (všem doporučuji!), na minisérii jsem se neskutečně těšila. Díky tomu ale existovalo riziko, že bych mohla být ze seriálu zklamaná, protože by se knize svou kvalitou nevyrovnal, ale to se naštěstí nestalo. Předem bych chtěla upozornit, že se srovnání knihy a seriálu asi nevyhnu, takže v tomhle bude mé hodnocení ovlivněno.

Líbí se mi, že zůstal zachován formát flashfowardů, díky kterým se diváci dozvídají, že jedna z postav bude zabita. Co se stalo? Kdo je na vině? A hlavně – kdo je obětí? To všechno je nyní velkou záhadou, která se bude postupně odkrývat. Odkrývána budou také tajemství jednotlivých postav, která byla zatím pouze lehce naznačena. Divák je tak do příběhu investovaný hned od začátku a nemůže se dočkat odpovědí.

Velkým lákadlem Big Little Lies je také herecké obsazení, které tvoří samá velká jména. Za hlavní tahounku považuji Witherspoon, která roli Madeline ztvárnila na jedničku a přesně zosobnila postavu z knižní předlohy. Kidmanina Celeste je považována za nejkrásnější ženu, kterou byste kdy potkali, ale mně osobně se až tak nelíbí, takže jsem z jejího obsazení moc nadšená nebyla. Stále mě 100% nepřesvědčila, že se na roli hodí, ale věřím, že to přijde až dostane více prostoru. Woodley dává své postavě Jane až moc velký kousek sebe, takže působí sebevědoměji než v knize, což mi osobně vadilo.

Co se týče dětí, které jsou v příběhu důležité, zatím jsem s jejich výkony spokojená. Jen mě mrzí, že scenáristé pokazili postavu Chloe a z pětileté holčičky udělali prakticky patnáctiletou puberťačku. Opravdu to s ní přepískli. Dalším negativem je velké množství vedlejších postav, které se hůře pamatují a člověk se v nich ztrácí.

Celkově musím říct, že neodcházím zklamaná a těším se, jak se vydařily i následující epizody.

+ skvělá knižní předloha
+ flashforwardy
+ záhada a tajemství
+ hvězdné obsazení

- špatně napsaná Chloe
- spousta vedlejších postav

Moje hodnocení pilotu: 90 %
ragelly

Na tohle jsem byla hodně zvědavá. Na první pohled vás už před samotným zhlédnutím praští do očí špičkové herecké obsazení, které znám snad opravdu skoro kompletně. Ve výsledku jsem ale z pilotu trošku zmatená. Na úvod to chce asi říct, že neznám předlohu, takže jsem předem netušila, o čem to bude. Po pilotu už mám trošku představu, i když pořád si nejsem úplně jistá.

Dokonce jsem si to na konci přetáčela zpátky, jestli jsem náhodou o něco nepřišla. Ale opravte mě, pokud se mýlím: V pilotu nebylo prozrazeno, kdo umřel, že ne? Protože já to odtamtud nepochytila. Rozhodně to vzbuzuje mou zvědavost, tyto záhadné příběhy mám moc ráda. Jen se trošku bojím, aby se to zbytečně nevleklo, přece jen HBO vytváří dlouhé epizody a tady v prvním díle bylo hodně mluvení, ale příběh se vlastně skoro nikam nepohnul.

Herecké obsazení jsem už zmínila a rozhodně nezklamalo. Miluju Reese i Nicole, která tady teda vypadá docela divně, ale nevadí. Reese je pořád úžasná, hned jsem si ji oblíbila. I zbytek herců odvádí skvělou práci, všem jsem role věřila, nikdo mi není nesympatický a jsem zvědavá, kam své postavy dál zavedou.

Scéna s „obviněním“ prvňáka má být očividně spouští, která celý koloběh událostí odstartovala, ale přišla mi nejslabší. Asi je to tím, že nechápu děti, proč by jeden nebo druhý lhal (a jestli vůbec jsou v 6 letech schopni tak promyšleného zapírání/obvi­ňování). Na druhou stranu to opravdu byla jediná akce, co se v pilotu stala. Až posledních pět vteřin ukázalo nějakou aférku, ale nevíme koho s kým, takže to se ani nepočítá, i když na další sledování to určitě nalákalo.

Líbilo se mi, jak pilot pracoval s flashforwardy. I když závěrečné odhalení, že rozhovory s místními obyvateli jsou součástí vyšetřování nebylo nikterak šokující (je to docela jasné z toho, co ti lidé říkají), přesto bylo fajn vidět, jak pěkně tyto zdánlivě nicneříkající a s ničím nesouvisející dokumentární výpovědi zapadly do celkového příběhu.

Celkově ale šlo o 50 minut průměrné podívané, která ničím výrazně nezaujala. Do nadprůměru seriál posouvá pouze obsazení a vidina potenciálu.

Budu koukat dál? Rozhodně ano, Big Little Lies jsem měla ve Chci vidět a zůstane tam i nadále, nejen kvůli skvělému obsazení, ale i díky zajímavé zápletce.

+ herecké obsazení
+ záhada
+ práce s časovou osou

- v pilotu se nic nestalo

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Drunk_Queen

Občas mám doopravdy radost, že si můj mozek odmítá cokoliv zapamatovat a že si odmítá na delší dobu pamatovat souvislost mezi seriálem a jeho názvem.

Neboť tady byla opravdu radost nechat se překvapit. Herecké obsazení je takové, že se divák diví, že se jedná „pouze“ o seriál a ne o film, seriál je podle knižní předlohy, takže seriál prošel důslednější “kontrolou kvality“,… co víc si přát?

Po zhlédnutí pilotní epizody mě tak trochu napadá srovnání se Zoufalými manželkami. Příběh se točí okolo několika více či méně bohatých paniček a jejich přátelství a nepřátelství skončí katastrofou. Uznávám, podobností není zas tolik, ale styl je docela podobný. Pokud už opustíme srovnávání a vrátíme se k příběhu, vězte, že slovo záhada zde nabírá nový rozměr. Když zrovna nezkoumáme životy dam a jejich vztahy, dozvídáme se, že se něco stalo. Netušíme co (a nedozvíme se to v celé epizodě), přesto o sobě dává tento aspekt velmi často vědět, aby snad divák nezapomněl, na co se dívá. Velmi často se tyto dvě časové roviny v krátkých úsecích prolínají, což působí velmi efektně.

Sama nedokážu odhadnout, kdy bude záhada divákům odhalena, protože já sama čekala, že půjde o geniální vypointování prvního dílu (i když jak tak koukám na počet epizod, uznávám, že by to bylo asi moc brzy), takže mě lehce zklamalo, že po první epizodě toho snad vím úplně stejně jako před ní. Zatím se mi nezdá úplně šťastná zvolená stopáž, protože jsem sama začala cítit, že čím větší část epizody byla za mnou, tím více začalo přibývat hluchých míst a mé na začátku velmi nadšené já začalo předčasně vyhlížet konec.

Jinak ale musím ocenit, že po většinu epizody jsem byla možná až lehce nadšená a že mě tato záhada dost dobře bavila. Člověk po první epizodě vlastně stále ještě neví, na čem stojí a co se děje, ale tento vcelku výjimečný aspekt není vůbec těžké nakonec ocenit.

+ nevyřčená záhada
+ postavy a obsazení
+ jak napětí, tak zábava, příběh bez nutkání být soap
+ knižní předloha

- možná trochu moc dlouhá stopáž
- ke konci přibývá hluchých míst a seriál ztrácí na tempu

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Plánujete dát šanci minisérii Big Little Lies? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (právě čteš)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 145 týdny
Na HBO by měl běžet s titulky, ale jistě to nevím.
Martysek
před 145 týdny
Já jsem z prvního dílu nadšená, určitě jsem zvědavá, jak se to bude...
Koldik
před 143 týdny
Za to se nemusis omlouvat...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY