Facebook Twitter E-mail
10. dubna 2017

Novinka pod lupou: Prison Break

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Prison Break
Žánr: Dobrodružný / Krimi / Drama / Thriller / Minisérie
Stanice: Fox
Premiéra: 4. 4. 2017
Vysílání: úterý v 21:00
Předskokan: The Mick
Konkurence: Fresh Off the Boat a The Real O'Neals (ABC), Bull (CBS), iZombie (The CW)
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: Paul Scheuring
Herci: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Rockmond Dunbar, Sarah Wayne Callies, Robert Knepper, Paul Adelstein, Mark Feuerstein, Amaury Nolasco, Inbar Lavi a další

Ve zkratce

Téměř po osmi letech se na televizní obrazovky vrací jeden z nejznámějších seriálů, který se stal populárním po celém světě. Hrdina tohoto dramatu, Michael Scofield, sice v původním seriálu zemřel, ale jeho smrt byla pouze podvod. Nyní se mu povedlo poslat zprávu své rodině a přátelům, kteří se ihned vydávají na cestu do Jemenu, kde je Michael v současnosti uvězněn. Nemají však před sebou pouze další útěk z vězení, jelikož tentokrát bude větší překážkou útěk ze samotné země, která je válečným územím.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Jako fanoušek původního PB jsem se na jeho návrat neskutečně těšila a měla jsem celkem velká očekávání. I když jsem počítala s tím, že půjde o rozjezdovou epizodu, jsem po jejím zhlédnutí lehce zklamaná. Nedávno jsem viděla i prvotní pilot, který byl v porovnání s premiérou páté série lepší.

Přes to všechno se dostavila nostalgie, kterou jsem pociťovala v průběhu celé epizody, kdykoliv se objevil někdo z původních postav. Uvedení Sucreho navíc nemělo chybu. Líbí se mi, že byla představena záhada, která v sobě skrývá spoustu otázek, na jejichž odpovědi si nejspíš chvíli počkáme. Čekala jsem ale, že nám zodpoví alespoň tu, kterou si všichni pokládáme od chvíle, kdy byla minisérie oznámena: Jak je možné, že Michael přežil?

Bohužel šlo spíše o rozjezdovou epizodu s pár akčnějšími scénami, které mě však do děje moc nevtáhly, jelikož jsem věděla, že to hrdinové (prozatím) přežijí, když jsou vedeny jako hlavní postavy i v úvodních titulcích. Také mi tam chyběl Michael, přestože bylo avizováno, že v prvním dílu si ho moc neužijeme. Jen jsem se utvrdila v tom, že je skutečně tahounem seriálu, jehož nepřítomnost byla znát.

Celkově se pro mě v rámci tohoto „pilotu“ jednalo o lehčí nadprůměr, ale nebojím se, že by to tak zůstalo. Sítě byly rozhozeny a v dalších epizodách se určitě dočkáme více akce a odpovědí na naše otázky. Nebyla to špatná epizoda, ale mohla být lepší.

PS: Tímto bych chtěla dát veřejně za pravdu všem, kteří mě přesvědčovali, že SWC hraje všechny své role stejně. Člověk by bez kontextu fakt nepoznal, jestli z ní mluví Sara, Katie nebo Lori :D Mně osobně to nevadí, ale uznávám, že to tak je.

+ nostalgie
+ záhada

- málo Michaela
- rozjezdová epizoda

Moje hodnocení pilotu: 70 %
ragelly

Přiznám se, že jsem se trošku bála toho, jak bude nová série vypadat. Trailer mi připomínal spíš třetí řadu, která mi přišla jako nejslabší z celého seriálu. První díl zatím moc nenaznačil, jak nakonec celá minisérie bude vypadat, ale rozhodně potěšil.

Bylo fajn vidět všechny známé postavy opět na scéně. Zvlášť někteří herci, kteří už jsou nyní úplně jinde a současní fanoušci je mají zafixované jako jiné postavy, se mohli vrátit do rolí, které byly důvodem, proč jsme si je tolik oblíbili. V podstatě když tak nad tím přemýšlím, první díl se nedá hodnotit podle obsahu, protože se tam nic moc nestalo, ale spíš je to jedna velká nostalgická vzpomínka, která má za cíl ukázat co nejvíce postav, i když jejich zapojení kolikrát nedává absolutně smysl.

Trošku mě zamrzelo, co se stalo s Lincolnem. Jako by tvůrci prostě ignorovali jeho celý vývoj v průběhu původního seriálu a udělali z něj losera, jakým byl před jeho zavřením do vězení. Myslím, že tohle mohlo být vymyšleno lépe, stejně jako ta tmavá černobílá fotka. Docela pochybuju, že by někdo kvůli takovému očividnému Photoshopu šel v noci po 8 nebo kolika letech vykopat tělo z hrobu.

Ale tak dobře, chápu, že jsme se museli nějak dostat do toho vězení a vidět Michaela naživu. Jsem zvědavá, co bude dál, každopádně více se mi líbil pilot první série, přece jen americké vězení mi přišlo zajímavější než tady nějaké na konci světa, kde vládne chaos, ulice jsou plné uprchlíků a násilí, celkově filmy a seriály z podobného prostředí nemám moc v lásce, jsou na mě moc „špinavé“, jestli chápete, jak to myslím. Americké vězení bylo takové elegantnější, uhlazenější, prostě pro mě větší zábava.

Budu koukat dál? Určitě, nenechám si ujít další velkou vězeňskou záhadu. Jsem zvědavá, jak se to všechno vysvětlí a jestli Sara kvůli Michaelovi opustí své šťastné manželství.

+ staré známé postavy
+ vlna nostalgie
+ spousta záhad a otázek

- „špinavé“ prostředí
- Lincoln na špatné straně zákona

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Drunk_Queen
<pTaková Gilmorova děvčata měla alespoň tolik slušnosti, aby se nejdříve ukázala v NPL a až poté v SLDH. Jenže Útěk z vězení se nám naprosto chaoticky nejdříve podíval S lupou do historie a až pak se stal Novinkou pod lupou. Příšerné, co?

Ale co fanoušky nejspíš potěší, je to vlastně stejné jako původní seriál. Tedy, porovnávám s pilotem, ale aspoň něco, ne? Ale zpět k věci. Naštěstí nijak nevadí, že jsem přeskočila téměř čtyři série, začátek je věnován jakémusi shrnutí toho, co ti, co viděli, vlastně viděli. Jenže už jenom tohle ukazuje jednu nevýhodu. Původní finále totiž bylo očividně dosti bezvýchodné, takže když přišlo pokračování, se kterým se tehdy nepočítalo, samozřejmě přišlo popření všeho, co se stalo. Není tohle dodatečné (a neplánované) popírání, se kterým se přišlo jen proto, aby se mohlo pokračovat, už trochu nudné klišé? I když… konec toto vcelku omlouvá.

Že já právě přeskočila rovnou na konec? Ale nevadí. Konec epizody totiž vypadal opravdu parádně a možná i díky němu se mi tento „pilot“ zdál kapánek (oficiální měřicí jednotka) lepší než ten původní. Samozřejmě, z tohoto pokračování snad až křičí nostalgie, ale je vidět, že seriál si je už jistý v kramflecích, což se cení, ne že ne.

I když se mi ale teď zdá seriál jistější, ve sledování pokračovat neplánuji. Opravdu jsem při sledování dávala pozor, ale pilot se mi vážně vypařil z hlavy dříve, než jsem chtěla. Minimálně jsem si tedy musela připomenout, proč jsem před dvaceti minutami napsala do názoru mezi klady konec, což asi není úplně dobré. Víte, čemu se ale divím? Že sledovanost není vyšší, když se sem podařilo zatáhnout to oblíbené téma, neboli válku… Ale to je jen tak mimo.

+ konec
+ původní postavy

- klišé s oživením mrtvé postavy
- neuvízne v hlavě

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Seraphine313

Tak, a je to tu. Prison Break se po letech vrátil, a upřímně, doslova po všech stránkách. Nejen tedy, že (téměř) všichni herci se sešli na jednom místě a nevypadají, že by o moc zestárli, on i samotný seriál vypadá, jako by byl natočen před osmi lety a jen uložen do skladu.

Tvůrci si dali záležet, aby seriál zapadl do kontinuity ostatních řad, a tak překopírovali jak samotný look seriálu (jenž se dost nápadně podobá třetí řadě, jen místo Mexika jste kdesi na tak dnes populárním Blízkém Východě), tak i třeba úvodní intro, které vypadá víc devadesátkově než původní intro k první řadě.

Herecké výkony jsou jako obvykle v případě Prison Breaku… průměrné. Nemůžu si pomoct, ale původní seriál táhl spíš Wentworth Miller, Robert Knepper a Peter Stormare. Zbytek, včetně Dominica Purcella jsou průměrní až podprůměrní herci, kteří se jen náhodou svezli na popularitě originální myšlenky seriálu.

Hlavním problémem pilotu je to, že se v něm vůbec nic nestane. Jestli tohle měla být jedna devítina celé sezóny, dala se sestříhat do deseti minut svižného začátku. Jestli fanoušci čekali tolik let na čtyřicet minut nudy, na čtyřicet minut cestování, dívání se do prázdna, zjišťování, kdo je kdo a co vlastně chce, navíc ukončených velmi, velmi zvláštně, to ať se na mě Fox nezlobí, ale doufal jsem, že zůstane jen u jedné závěrečné dvojepky. Nepotřebuji mít ve stejném stylu natočenou celou novou řadu.

Nový Prison Break šel pojmout svěže, šel pojmout nově a přitom citlivě k předchozímu natočenému materiálu. Spoléhat se jen na známé tváře a hlad po pokračování, to není cesta, jak vytvořit úspěšný projekt. Unudit lze diváka mnoha způsoby.

- pilot postrádá zajímavou zápletku
- v podstatě se seriál spoléhá jen na známé tváře
- čímž je vlastně zbytečný
- zabitá šance vytvořit něco originálního, seriál vykrádá sám sebe

Moje hodnocení pilotu: 50 %

Plánujete dát šanci pokračování Prison Breaku? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (právě čteš)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maroš22
před 139 týdny
Ja som velmi spokojný s prvou časťou. Akurát škoda, že sa nevráti Mahone.
Salem
před 139 týdny
tak nevim někomu tam chybý ten zápletku, tak asi už teda ví proč je SPOILER »...
Koldik
před 131 týdny
Ja sa na to urcite tesim a je mi jedno kto tu co napise...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY