Facebook Twitter E-mail
31. srpna 2017

Novinka pod lupou: Strike

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Strike
Žánr: Drama / Krimi / Thriller
Stanice: BBC
Premiéra: 27. 8. 2017
Vysílání: neděle ve 21:00
Délka pilotu: 57 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: J.K. Rowling (předloha)
Herci: Tom Burke, Holliday Grainger

O čem to je?

Cormoran Strike je válečný veterán, který se nyní živí jako soukromé očko. Pracuje ze své maličké kanceláře na londýnské Denmark Street, je zraněn jak fyzicky, tak i psychicky. Jeho jedinečný pohled na různé věci a jeho předchozí zkušenosti jako vyšetřovatel SIB mu dodávají výhodu při řešení třech komplexních případů, s nimiž policie nemůže hnout.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

To jsem vážně zvědavá, co na to všichni budete říkat. Rowlingová se mi opět vyhnula velkým obloukem (ale alespoň vím, o koho jde, to je pokrok), takže toto dílko opět neznám. Podle mě jde ale jen o průměrnou kriminálku, která začíná nabírat dech až na konci. Jinak celý díl mi přišel pomalý a nezáživný, bez sympatických postav.

Hlavním tahounem je pro mě asi samotný příběh. Mám ráda kriminálky a tahle vypadá hodně záhadně. Původně jsem si myslela, že půjde o schéma případ týdne, ale serializovaný děj, ve který se to vyklubalo, mě příjemně překvapil. To rozplétání, jednotlivé vztahy, tajné poměry a tak dále, to bude určitě největší plus celé minisérie. Pokud jste ale předlohu četli a víte, co se stane, tak co vlastně zbývá?

Detektiv s tajemnou minulostí, který je ale vysoce nesympatický. Jistě, předpokldám, že to je účel, že je stejně vykreslen i v knize, ale to nic nemění na tom, že se na něj zrovna moc příjemně nekouká. Už zajímavější je jeho asistentka, resp. jejich vztah, který určitě hodně rychle změní v takové to Will they, wont they. Ona je očividně přespříliš zainteresovaná ve svém novém bossovi, na přítele kašle, takže se to zákonitě musí odrazit v jejich vztahu. Sice předvídatelné, ale nevadí mi to, docela mi k sobě pasují.

Atmosféra je taková temná, špinavá, britská. Někdy ji oceňuju, ale tedy mi nepadla do noty. Je to asi hlavně tím hrdinou, který prostě v mých očích není dostatečně zajímavý, takže i ostatní aspekty vnímám tak nějak jinak než vždycky. Každopádně ten konec se hezky rozjel a dokázal mě nalákat na další sledování. Šanci tomu dám, ale rozhodně si nemyslím, že by mělo jít o nějaký můj nový oblíbený seriál.

+ serializovaný děj
+ tajemný příběh
+ vztah hlavních hrdinů

- hlavní hrdina
- hlavní hrdina
- nepěkná atmosféra

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Drunk_Queen

Za posledních pár dní jsem viděla už opravdu velké množství novinek, přesně tolik, aby má hlava zoufale volala po změně. Strike je natolik britský, že mi právě ten tolik potřebný únik dokázal poskytnout.

Seriál se obrazně i doslova (fajn, doslova úplně ne, ale snad chápete, jak to myslím) točí okolo Strikea. Což je dobrá volba, protože jako postava je Cormoran Strike (To je zase jméno! Sherlock Holmes má konkurenci .) velmi dobře napsán, jeho představitel mu zase dodává takové zajímavé kouzlo.

Strike zkrátka dokáže bez problémů seriál táhnout, scény si krade pro sebe. Další velmi zajímavou postavou je Cormoranova sekretářka, těm dvěma dohromady nechybí vtip, mají mezi sebou dobrou chemii. Jenže jak tihle dva tahouni (a pár dalších postav) jsou opravdu dobří, problém mám zatím s případem.

Ten mě za celou tu dobu nedokázal nijak zvlášť zaujmout, na to, že jsem epizodu viděla relativně nedávno (včera večer, to moje vnitřní Dory ještě zakročit nestihla), pamatuji si o něm jen to, že byl o smrti nějaké modelky. A tím končím. A to jsem se dívala opravdu pozorně, protože mě seriál zaujal. Vážně netuším, v čem je chyba.

Vzhledem k mé částečné amnézii, podle které to vypadá, že jsem si pokaždé, když se řešil případ, odskočila na výlet, musím aspoň za sebe říct, že tohle se nepovedlo. Ale špatný případ je pořád lepší než špatní detektivové, neboť případ se mění snáz. V Strikeovi díky postavám vidím opravdu potenciál, snad bude seriál mít v dalších epizodách i větší štěstí na případ.

+ hlavní postavy, obsazení
+ atmosféra

- trochu slabší případ

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

Nepochyboval jsem o tom, že zpracování románů z pera J.K. Rowling provede BBC ve velké kvalitě. A velice mě potěšilo, že to přesně se stalo. Na jednu stranu je škoda, že bude jen pár dílů, na stranu druhou je to možná lepší pro kvalitu.

Obsazení hlavní dvojice je skvělé, a to herce vůbec neznám. Možná i proto mi do rolí sedí, i když jsem si Robin podle knížky představoval jako větší puťku. Ale kdo jsem, abych nadával na to, že je sexy. Navíc to vypadá, že to hlavní dvojce bude společně pěkně šlapat, a těším se na jiskření.

Atmosféra epizody a celého příběhu je super a zasazení do Londýna mě vždycky baví. Už se těším na další epizody a hlubší ponoření do vyšetřování vraždy modelky a následně i další případů. Což mi připomíná, že už se nemůžu dočkat čtvrté knížky.

V podstatě nemám co kritizovat a ani moc nechci, ale jednu chybu přeci jen vyčtu – týká se amputované nohy. Zatímco při první scéně vypadá v neoprenu úplně v pohodě, tak ve druhé obnažené scéně vypadá hodně podivně.

+ knižní předloha
+ obsazení hlavní dvojice
+ Robin je sexy
+ atmosféra a Londýn

- noha
- bude jen pár dílů

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Esgalnor

Před třemi dny jsem dočetl knihu, z níž mám velmi pozitivní dojmy, a proto jsem s velkými očekáváními čekal na seriál. Na knize mě bavilo totiž vše – svižný styl Rowlingové, výborná buddy dvojka (Robin a Cormoran), zajímavý případ, výborné postavy a zajímavý postup vyšetřování (nesedl mi jen mizerný počet vodítek pro čtenáře). Pilot seriálu mě naštěstí uklidnil – adaptace naštěstí nedopadla tak, jako většina seriálů/filmů podle Stephena Kinga a knize ostudu nedělá. Přesto se nedokážu přenést přes několik úprav.

Začnu klady – Toma Burka jsem si nedokázal v roli CormoranaStrika představit. Naštěstí předčil má očekávání a v roli detektiva překvapil. HollidayGrainger je pak jako Robin přesně taková, jak jsem si ji představoval: skvělá. Na knize byl vztah mezi nimi jedním z jejích nejlepších prvků, ale zde… celá ta výborná buddy chemie je tu trochu moc urychlená a osekaná. A to je asi ten největší problém pilotu – jeho zbytečná urychlenost.

Ano, kniha má sice skoro 500 stran, ale přesně proto jsem očekával, že se tvůrci pouští do seriálu, ne do filmu. A přesto zvládají v první epizodě useknout spoustu vedlejších podzápletek – jako například způsob, kterým Robin zjistí Strikův původ, tu je zcela jiný a dělá ji v divákových očích trochu všetečnější, než skutečně je. Úvodní schůzka s Bristowem byla zoufale krátká, postavy tu potkáváme jinde a jinak. A konec mě naprosto rozhodil – chápu sice snahu tvůrců o cliffhanger, ale ten způsob opět naprosto neladí s předlohou, která spočívá na mistrných dialozích, pomalém tempu a budování atmosféry.

Ale abych zase pilotu nekřivdil, některé změny oproti předloze příběhu prospívají a posouvají jej kupředu, aniž by ztrácel na svém detektivním kouzlu. Atmosféra, která pilotní epizodou prostupuje, je vynikající a naprosto parádní je atmosférický úvod s tajuplným hudebním doprovodem. Hudba je navíc skutečně zdařilá a její výběr padne seriálu jako správně zvolené boty.

Pilot Cormorana Strika mě sice nenadchnul, ale pořád jsem spokojen. Disponuje výbornými herci (hlavní dvojka je famózní), silným příběhem, působivou hudbou a povedeně vystupňovanou atmosférou. Úvod je velmi silný a naprosto předčil má očekávání – škoda, že zbytek epizody jim jen dostál. Pilotu ubližuje uspěchanost, kvůli níž nemá dost času na budování postav a vztahů mezi nimi a divák neznalý předlohy se v nich kvůli tomu může ztrácet. Je to škoda, ale první díl Strika je pořád působivou detektivkou, která se BBC opět povedla.

+ ústřední herecké duo
+ působivá hudba
+ atmosférický úvod

- uspěchanost příběhu

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (právě čteš)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sarhod79
před 118 týdny
Navnadili jste mě, tudíž si to přidám do watchlistu
Katka Mrkvicová
před 117 týdny
Díky recenzi jsem neodolala a nakonec shlédla všechny tři díly zaráz. Tohle je...
Tesa.
před 116 týdny
Prvé tri časti - The Cuckoo's Calling boli veľmi dobré, ale musím povedať, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY