Facebook Twitter E-mail
17. července 2017

Novinka pod lupou: Claws

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Claws
Žánr: Drama / Thriller / Komedie
Stanice: TNT
Premiéra: 11. 6. 2017
Vysílání: neděle ve 22:00
Délka pilotu: 55 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Eliot Laurence
Herci: Niecy Nash, Carrie Preston, Judy Reyes, Karrueche Tran, Jenn Lyon, Jack Kesy, Kevin Rankin, Jason Antoon, Harold Perrineau, Dean Norris

O čem to je?

V nehtovém salonu Nail Artisan na Floridě pracuje pět manikérek – majitelka Desna, která tvrdě pracuje na tom, aby si mohla pořídit lepší salon a aby mohla svému nemocnému bratrovi život, jaký si přeje; Polly, která se právě vrátila z vězení, kde byla kvůli drobným krádežím; tichá Ann, jež příliš nemluví, zato je ale oddanou řidičkou a ochrankou salonu; věčně znuděná Virginia, jež se do salonu přesunula poté, co sekla s prací prostitutky; a nejlepší kamarádka Desny Jennifer, která ztratila již mnoho blízkých na poli organizovaného zločinu. Nevinných ovšem není ani těchto pět dam, které kvůli vidinám lepších výdělků pomáhají majiteli nedaleké lékárny prát nelegálně vydělané peníze. Tento risk se ženám zatím vyplácí, protože mají natolik tvrdé lokty, aby sebou nikdy nenechaly zametat. I přesto je ovšem čeká tvrdý boj, pokud chtějí v tomto světě přežít a třeba z něj i uniknout.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Drunk_Queen

Kdysi jsem to dokázala vytušit docela s jistotou, ale dneska už během čtení obsahu často upřímně nevím. Je to komedie nebo thriller? To samé se mi stalo i tady, jen tentokrát jsem v tom nebyla jen já, s ragelly jsme se o seriálu jednou bavily, každá jsme tvrdily něco jiného, no… konečně je to tady, tak konečně vím.

Ale samozřejmě to není tak jednoznačné, protože Claws je něco mezi. Ještě aby ne, jak by mohl člověk brát za plnohodnotný thriller seriál o nehtovém salonu, to prostě nezní thrillerově. Pokud bych se měla zamyslet nad nějakým podobným seriálem, napadají mě seriály od MTV. Například Mary + Jane a Sweet/Vicious. Jistá podobnost by se dala vidět i s tvorbou BET, ale tam už podoba není tolik výrazná.

Samotný seriál pendluje mezi několika žánry, je to trochu „soap-vztahovka“, dá se zpozorovat několik odlehčených momentů, občas se hraje na vážnější notu. Možná je to právě tím, ale já měla téměř celou dobu, co jsem pilot sledovala, trochu problém si seriál někam zařadit. Co od něj čekat? Proč je tam tohle a tohle? Čím ten seriál chce vlastně být? Trocha tajemnosti neuškodí, ale i tak by měl seriál uchopit vyprávění příběhu tak, aby divákovi nepřipadaly scény jen jako náhodné a možná i bezúčelné výplně času.

Jinak ale seriál není tak špatný. Herecké obsazení je slušné, několik známých tváří potěší, vizuál působí přesně tak, jak by měl. Bylo by pro mě ale docela překvapení, kdyby se seriál dokázal uchytit tady u nás (ať už v Česku, nebo na SerialZone), obávám se, že tenhle seriál je natolik specifický, že asi nebudeme správným publikem.

+ vcelku zajímavé postavy a obsazení

- nejasná motivace
- zmatené vyprávění

Moje hodnocení pilotu: 40 %
ragelly

Přemýšlím, jakým slovem mám tento pilot ohodnotit. Asi mi vychází „zajímavý“. Pilot byl zajímavý. Jakože tak velkou směs žánrů jsem dlouho neviděla. Claws je v podstatě drama, komedie, krimi, mafiánský, thriller, soap opera a možná i něco dalšího k tomu. Všechny žánry jsou naplácány na sebe a střídají se jako ponožky, až se vám z toho zamotá hlava.

Je těžké nevidět v hlavní hrdince Denise ze Scream Queens, zvlášť když mi přijde, že jde o úplně stejný typ postavy. Tedy místy. Občas je totiž vážná, občas se chová jako Denise, nevím, jak se v tom má člověk vyznat. Každopádně postavy jsou zajímavé. V podstatě mě zaujaly čtyři z pěti ženských, což je docela slušný výkon. Jediná, která je mi opravdu proti srsti, je ta „tomboyačka“, co si hraje na děsnou drsňačku, ale pardon, ani trošku jí to nevěřím a spíš je mi z ní do smíchu. O to víc mě mrzí, že ji hraje Judy Reyes, moje milovaná Carla ze Scrubs. No, škatulkování do stále stejných typů rolí jí rozhodně nehrozí, to se musí nechat. A víc se k tomu raději nebudu vyjadřovat.

Každopádně nevím, jak se cítím ohledně propojení drogového světa a nehtového studia. Je to zajímavá kombinace, ale asi ne úplně ta správná. Ty holky vypadají směšně samy o sobě, tvůrci se rozhodně nebály udělat z nich typizované postavy vzhledově i povahově. Tři hrdinky nosí upnuté šatičky pod prdelí, dvaceticentimetrové podpatky, dvě kila make-upu na obličeji a nehty mají tak dlouhé, že by se s nimi mohly drbat v obou uších zároveň. Takže když tam cupitají v těch podpatkách, protože v nich vůbec neumí chodit, a do toho se snaží držet zbraň a mířit s ní na někoho, tak to působí spíš komicky než jako thriller. Přitom mít nějakou relativně obyčejnou soapku ze salónu krásy by mohlo být parádní, takhle je to jen divná směska.

Budu koukat dál? Asi tomu ještě šanci dám, ale nepředpokládám, že se z toho stane nějaká moje nová srdcovka.

+ prostředí nehtového studia
+ snaha o mix žánrů

- nepovedený žánrový mix
- typizace postav
- vážné scény působí spíše vtipně/trapně

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Esgalnor

Nejvíc zbytečná hodina mého života? Sledování pilotu Claws. Ono to je takhle – člověk si může něco vzít i ze sledování naprosté zhovadilosti, přinejmenším se u ní totiž dokáže pobavit. Pilot Claws je ale tak dobře pozlacený exkrement, tvářící se jako by šlo o něco víc, že si u sledování říkáte: „Za chvíli se tam určitě něco stane, však to vypadá tak kvalitně!“ A proto jde o ještě víc promarněný čas, než když sledujete exkrement, který si nehraje na něco jiného, a vy prostě můžete vypnout. To u Claws nejde.

Každopádně po uplynulé hodině jsem neměl ani páru o co v tom jako šlo. Takže, nějaká šílená buchta si chce založit salón s manikúrou, fajn, společně se svýma připitomělýma kámoškama. Dobře. Proč tam ale k čertu bylo nutné cpát tolik sexu, nějakou vraždu, hromadu bezúčelného násilí, vydírání, bordel, trapnou snahu o humor, milostné x-úhelníky nebo nějaký týpky z Ruska sedící v čekárně? Je tu tak odporná vrstva klišé, mindfuckových situací, zbytečných položek, vedlejších dějových linií a hloupých postav, že po dokoukání fakt nemohu říct, o co v tom šlo.

Zápletka totiž chybí. Scénáristé se ji snažili vytvořit nelogickými zvraty, a tou hromadou výše zmíněného kýče, ale marně. Chybí zde motivace postav, nějaký hlubší charakter, místo toho se to tu hemží prázdnými plochými figurkami plnými klišé. A k tomu tváře těmto špatně napsaným postavám propůjčují céčkoví, velmi mizerní herci.

Místo dobrého scénáře (který je skutečně šílený) a propracovanějšího příběhu dostáváme bolestivě prázdnou hodinu, což se tvůrci snaží zamaskovat spoustou kýče, laciným násilím, přebytkem samoúčelného sexu, který je zcela zbytečný a neopodstatněný a hlasitou hudbou, která z toho naoko dělá rádoby stylový kousek.

Je to prostě špatné. Scénář je jeden z nejmizernějších, co jsem kdy viděl – takhle šíleně ploché postavy, debilní zvraty a necelistvý příběh jen tak nespatříte. Navíc mě štve, že to postrádá osobnost, nějaký zápal – jde jen o hodně špatně provedený kalkul na černošské americké liberály, bez jediné známky kvalit. Vyhněte se tomu, raději si lehněte na postel a hodinu koukejte do stropu, jistojistě to bude mít větší efekt než sledovat pilot Claws.

+ technicky jde aspoň o průměr

- spousta kýče
- kontroverzní scény plné sexu a násilí, které jsou jen na efekt
- katastrofální scénář
- žádná zápletka
- je tu tolik zbytečného klišé, že jsem po pilotu nepochopil, o co v tom šlo

Moje hodnocení pilotu: 0 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 124 týdny
Když jsem hledala poster, tak jsem někde viděla tuhle fotku i s hlavou -...
Esgalnor
před 124 týdny
Nee, tu pistolku snad nikdo mít nemůže, ne? :D To musí ta bytost vypadat...
Mik
před 124 týdny
podivej se na epizodu 6, tam je soutez v tvoreni nehtu a nejaky...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY