Facebook Twitter E-mail
28. srpna 2017

Novinka pod lupou: Ducktales

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Ducktales
Žánr: Animovaný / Komedie / Dětský
Stanice: Disney
Premiéra: 12. 8. 2017
Vysílání: sobota ve 12:00 hodin
Délka pilotu: 44 minut (další díly budou pravděpodobně poloviční)
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Matt Youngberg, Francisco Angones
Herci: David Tennant, Danny Pudi, Ben Schwartz, Bobby Moynihan, Kate Micucci, Beck Bennett, Toks Olagundoye, Tony Anselmo

O čem to je?

Dětský seriál sleduje dobrodružství miliardáře strýčka Skrblíka, jeho tří synovců Bubíka, Dulíka, Kulíka, strýčka Donalda, pilota Rampy McKváka, paní Čvachtové, Kačky a jejich dalších přátel. Vzrušující výprava za skrytými poklady se skrývá na každém rohu, a to nejen v jejich rodném Kačerově, ale i po celém světě.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Přiznám se, že ani jako malá jsem Kačery nesledovala. Maximálně jsem při přepínání na německé hudební kanály o víkendu ráno zahlédla pár minut, ale nikdy mě to neoslovilo, proto tento pilot pro mě nemá žádný nostalgický nádech. Upřímně musím říct, že mi ani ta animace nepřijde tak strašná, jak všichni tvrdí, vypadá hodně podobně, jak si pamatuju původní seriál, takže ani zde jsem neměla problém.

Tady je ale trošku jiná věc, tento seriál prostě už není pro naší generaci. Dostal sice nový kabátek, ale jeho zaměření se nezměnilo. Není dospělejší, není odvážnější, prostě jde o nové zpracování, které ale stále cílí na naše malé ratolesti. Proto pokud bych měla někomu z vás (předpokládám, že nám tady názory moc pětiletých dětí nečte) tuto novinku doporučit, tak maximálně kvůli zmíněné nostalgii. Protože jinak je to opravdu až příliš jednoduché a dětské, a to i v případě, že jste pořád ve skrytu duše zastydlí a nevyspělí puberťáci. A pro ty citlivější, to není výtka, jen popis faktu, kdyby někoho zajímalo, jestli jsou Kačeři z roku 2017 dospělejší.

Jak už jsem říkala, já z nostalgie pilot nesledovala, proto to pro mě bylo spíše nezáživné. Příběh samozřejmě musí být natolik jednoduchý, aby si ho děti užili. Postavy jsou rozděleny na hodné a zlé, vše je černobílé, ale tak to samozřejmě u pohádek bývá. Nemá tedy moc smysl seriál hodnotit příběhově, protože na míle daleko vidíte, jak to celé dopadne. Co tedy zbývá? Animace, hudba, dabing. Animaci už jsem nakousla, přišla mi v pohodě, příjemná na pohled, i když Tangled bylo lepší (a jak jste to sepsuli). Za mě ale výhrady nejsou, přišlo mi to oku lahodící. Hudba, tedy hlavně znělka, je stará známá, možná nově nazpívaná, ale cítila jsem z ní ten nádech konce minulého tisíciletí. Neurazí, to rozhodně ne, kdybych ji slyšela několikrát, asi mi zůstane nakažlivě v hlavě. A pak je tu dabing. Ten se podle mého názoru příliš nepovedl. Resp. jsem moc nepochopila, proč někteří zní normálně, ale jiní (třeba strýček Donald) mají naprosto odlišný a opravdu nepříjemný, nejde mu ani rozumět. Nevím, jestli to tak bylo i v původním seriálu (přece jen většina z nás ho zná v českém dabingu), ale to mi tedy hodně vadilo.

Budu koukat dál? Ne.

+ animace
+ znělka
+ pro děti výborná volba

- pro nás maximálně na sledování z nostalgie
- divný dabing

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Drunk_Queen

Možná je to tím, že jsem jako Dory, ale nepamatuju se, že bych jako malá Kačeří příběhy sledovala. Třeba nám to pouštěli ve školce, ale nejspíš jsem si k téhle pohádce, vzhledem k tomu, že si na ni teď nevzpomínám, asi nevybudovala žádný „vztah“, žádné „pouto“.

Tudíž pro mě byly DuckTales vskutku novinkou, na kterou jsem se v rubrice NPL těšila hlavně proto, že… no… Davida Tennanta není nikdy dost. Snad existují i divnější důvody proč se docela těšit na NPL, doufám.

Každopádně je to opravdu milá pohádka. Těch 45 minut uteklo jako voda, animace je překvapivě hezká (vím, že dost lidí nám už u článků říkalo, že to vypadá otřesně, ale mně to přišlo opravdu fajn), příběh je správně dobrodružný, postavy velmi sympatické a k obsazení jsem už, myslím, řekla své. Zkrátka jsem se těch pětačtyřicet minut opravdu dobře bavila.

Avšak i přesto mi něco chybělo. Snad proto, že si Kačeří příběhy nepamatuju z děství, tudíž mi scházela ta nostalgie, která bude nejspíš u těch, kdo Kačery jako malí milovali, velkou roli. Být kdysi pravidelnou a věrnou divačkou, nejspíš bych skákala deset metrů vysoko, ale takhle prostě epizoda skončila a se mnou to neudělalo vůbec nic, snad ani na vteřinu mě nenapadlo, že bych se vážně chtěla dívat dál.

Třebas je to přece jen tím, že jsem už trochu jiná věková kategorie, ale DuckTales mě prostě tolik nenadchly. Rozhodně to byla opravdu pěkná pohádka, nevzpomínám si na nic, co by mi vadilo, jenže je škoda odcházet od pilotu s tím, že stačilo.

+ obsazení
+ animace
+ milý příběh

- až moc snadno se opouští

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Esgalnor

Na My z Kačerova mám spoustu vzpomínek, ten seriál jsem sledoval, a hlavně jsem se vždycky nějak dostal ke komiksům s Ducktales, takže s příběhem jsem dost slušně obeznámen. Přesto jsem byl trochu rozhozen, když na začátku nepřišla klasická ikonická znělka – naštěstí jsem se jí dočkal, sice až uprostřed epizody (což mi přijde trošku matoucí, ale chápu to), ale přece jen! No, jsem rád, že navíc můžu s klidem prohlásit, že znělka nebyla tou jedinou povedenou věcí, která se v pilotní epizodě objevila.

Pilot působí jako vlastně takový origin universa, které si jde částečně svou vlastní cestou (např. nová postava Kačky), zároveň ale dost jasně udržuje respekt k originálu a ani v nejmenším mu nedělá ostudu. Líbí se mi, jak to uvádí do děje i diváka neznalého Kačerů – Kulík, Bulík a Dulík na začátku ještě nevědí, že Skrblík je jejich prastrýc, s citem mění charaktery některých postav, přičemž některé původní zatím v pilotu vynechává. Mapa Kačerova je trochu překopaná, ale pouze jemně a nikterak zásadně, pouze spíš pro efekt pro nejmladší generaci (trezor na ostrově asi působí lákavěji, než někde na kopci v centru města). Úcta k originálu je přesto zcela patrná, objeví se tu spousta „eastereggů“ z původního animáku (garáž).

Velmi pozitivně překvapen jsem byl především příběhem – dočkáme se tu sice tradičního dobrodružství se strýčkem Skrblíkem, které jde ve stopách klasických dobrodružných výprav Indiana Jonese (které působí příjemně nostalgicky a s přehledem zabaví), mnohem víc mě ale zaujala poměrně dramatická linka o rodině, která má smysl morálního poučení. Jak většinou totiž podobné moralizování „rodina je základ státu“ působí otravně a nuceně, zde je to děláno velmi pečlivě, citlivě a současně. Zároveň mě ale nadchl závěrečný „cliffhanger,“ který ukazuje, že i linie na pozadí se bude motat kolem rodiny – ale tentokrát kolem rodiny Kačerů, kterou jsme v původním seriálu nikdy neprozkoumali za hranice strýčka Donalda. Tahle linka vypadá velmi, velmi slibně.

Potěšila mě i klasická 2D animace, která je přehledná a nedělá původním My z Kačerova ostudu přehnanou modernizací, nýbrž si zachovává úctu k originálu – přitom ale nepůsobí staře, pouze lehce „upgraduje“ původní animaci. Mnoho podobně klasicky animovaných seriálů se v poslední době už nevidí, což je trochu na škodu.

Jsem tedy spokojený na všech frontách – pilot sympaticky uvádí diváka do děje, humor funguje, morální poučení je podáno s citem a k originálu je přistupováno s nevídanou obezřetností a respektem. Jediný problém mám možná se stopáží, protože těch 45 minut se táhlo trochu víc, než by bylo třeba. Jinak je ale návrat do Kačerova nostalgickou peckou, která se snad dočká podobného úspěchu, jako původní seriál.

+ skvělá 2D animace vracející se ke kořenům
+ podařené vtípky
+ citlivě podané morální poučení
+ respekt k originálu

- stopáž

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (právě čteš)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

verca.sotek
před 119 týdny
Tak Kačeři byli spolu se Šmoulama, Gumídkama a RR pohádky mého mládí, takže...
Alias
před 119 týdny
Medzi mnou a hodnotiteľmi je asi 10-15 rokov rozdiel. Je to naozaj tak veľa,...
Durdas
před 116 týdny
Já jsem se na nové Kačeří příběhy moc těšil, protože jsou moje...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY