Facebook Twitter E-mail
17. července 2017

Novinka pod lupou: Broken

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Broken
Žánr: Drama
Stanice: BBC
Premiéra: 30. 5. 2017
Vysílání: úterý ve 21:00
Délka pilotu: 56 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Jimmy McGovern
Herci: Sean Bean, Adrian Dunbar, Anna Friel, Muna Otaru, Mark Stanley, Aisling Loftus, Paula Malcomson, Ned Dennehy, Danny Sapani

O čem to je?

Michael Kerrigan slouží na severu Anglie jako kněz v římskokatolické farnosti. Sám si z dětství odnesl několik velmi nepříjemných traumat, snad i proto svůj život kromě Boha zasvětil i pomáhání těm nejzranitelnějším z jeho komunity. Některé problémy se sice zdají jako neřešitelné, ale ani to Michaela nezastaví v tom, aby se snažil dál a dál pomoct bezmocným uniknout ze zdánlivě bezvýchodných situací.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

Drunk_Queen

Upřímně, na tohle jsem se vůbec netěšila. Obsah jsem si nečetla, abych měla nějaké překvapení, trailer jsem také neviděla,… vlastně jediné, co jsem znala předem, byl poster. A vlastně ani nevím proč, ale právě kvůli tomu plakátu jsem si začala myslet, že to bude hrozná pitomost. Naprosto bezdůvodně. Jsem hrozná, já vím.

O to větší radost mi ale udělal výsledek, protože tohle je opravdu dobré. Tedy, radost není úplně přesné slovo, neboť Broken je vše jen ne radostný. Je to neskutečně smutný příběh o bezmoci, o životních situacích, ve kterých asi žádné řešení není správné,… k tomu v čele s bravurním Seanem Beanem.

Zkrátka je to příběh spíše komorní, ne nepodobný tomu, co tu od britských televizí míváme často. Dokonce i ten občas lehce nepříjemný přízvuk sedí. Ovšem Broken je alespoň pro mě možná až o několik tříd lepší. Něco společného s tím možná má i mnou zmiňované obsazení, třeba i to, že tu konečně máme kromě mnoha společenských vyvrhelů nějaký ten kontrast v podobě otce Michaela, ale hlavně je to tím, že seriál opravdu dokáže na diváka zapůsobit. I kdyby jen tím, že si divák řekne, že je opravdu rád, že jeho život není takový.

Sledování to není úplně snadné, ale za podívání seriál opravdu stojí. I když velká část Česka je křesťansko-ateistická (slaví svátky, ale zbytek náboženství se jí netýká), tudíž je ukazování té nejkladnější stránky náboženství (i když i zde figuruje okrajově) trochu jako házení hrachu na stěnu, i bez vnímání toho ovšem seriál slušně zvládá sondu do sociálních problémů, ze kterých vlastně není cesta ven.

Dál už nejspíš stačí jen říct, že pár hluchých míst se přece jen najde, takže stoprocentní to s Broken není. Ale jako celek zvládá zachovávat velmi slušný dojem, možná někoho donutí i přemýšlet. A to je nejdůležitější.

+ hlavní hrdina
+ působivé problémy
+ atmosféra

- několik hluchých míst

Moje hodnocení pilotu: 70 %
ragelly

Docela krutě drsný příběh, to vám řeknu! Broken vypadá nevinně a začíná nevinně, ale jakmile se pilot začne rozjíždět, atmosféru byste mohli krájet nožem. Posledních 20 minut jsem měla úplně stažený žaludek, což svědčí jednak o intenzivním příběhu a jednak i o výborných hereckých výkonech hlavních představitelů.

Sean Bean zde má relativně bezpečné povolání, je z něj kněz. To ale neznamená, že je to svatoušek, alespoň pokud závěrečné minuty mohly co napovědět. Tady ale tak nějak o něj ani nejde, obecně nejde o postavy. Tedy ano, jde o postavy, ale jen o jejich chování, které vytváří samotný příběh.

Nevím, jak moc tu mám spoilerovat. Ona ta síla pilotu tkví v tom, že to prožíváte s vědomím, že nevíte, jak se to dál bude vyvíjet. Celá hlavní situace vás dokonale zaskočí a pak už jen tajíte dech a čekáte, kdy to všechno praskne. Docela mě to zaskočilo, opravdu jsem začala přemýšlet, jak často se tohle může dít a jestli to náhodou není někde třeba v mém okolí… Br, raději na to nemyslet.

Na druhou stranu se tak trošku bojím, že pilot byl nejlepším dílem celé série a nyní už to půjde jen z kopce. Byla by škoda, kdyby si Broken nedokázal udržet svou laťku, minimálně atmosféru, která se mu výborně podařila nastolit. Doufám, že to půjde, určitě dám šanci dalším dílům.

+ šokující příběh
+ atmosféra, ze které vám je fyzicky úzko
+ výborné herecké výkony

- není to nejlepší již v pilotu?

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Esgalnor

OK, neměl jsem ani tucha, co od toho mám očekávat, protože obsah zněl tak nějak fádně a všelijak… dostatečně mě ale připravily úvodní titulky. Páni, teď nekecám, ale ten opening je fakt úžasnej. Nejde o sice žádnou epickou věc, jako GoT, není to tak pěkně složeno jako Westworld, ale… kombinace I Think It’s Going to Rain Today od Niny Simone společně s mysteriózními znepokojivými záběry je jednoduše perfektní. A navíc extrémně atmosférické a smutné. A nejen že jde rozhodně o jednu z nejlepších úvodních znělek sezóny, ale navíc vás přesně tahle kombinace bez problémů připraví na to, co čekat. Žádnou zábavu.

Hledáte relaxační zábavnou oddechovku? Broken se vyhněte obloukem. Pilot je totiž bezmála hodina bezvýchodnosti, neférovosti a deprese. Nekecám, nenašel jsem jedinou scénu, která by mi vyvolala úsměv na tváři, či by se v ní jedné z postav něco krásně vydařilo. Ne, s postavami se scénář fakt nepáře, takže tu buď zemřou, nebo přijdou o veškerý finanční příjem, o rodinu, či se potýkají se svými démony z minulosti. Na životě v severní Anglii očividně nic pěkného nebude. Ale nestěžuji si, přesně takhle laděné seriály mi sednou, protože ta pro mnohé nesnesitelná depresivní atmosféra dokáže člověka uhranout a donutit ho nespouštět z obrazovky oči.

Škoda tedy trochu přepálené stopáže. V klidu by stačilo, kdyby měl ten pilot klasických 45 minut, protože během té hodiny se objeví až moc prázdných a nezáživných míst. Jistě, cílem tvůrců asi bylo vytvořit pomalé a ubíjející tempo, jenže to hned nemusí znamenat několik naprosto prázdných nicneříkajících scén.

Samotný příběh je pak zajímavý a rozhodně po skončení epizody netušíte, kam se mají v plánu tvůrci ubírat dál, jelikož dokáží pilot zakončit drobným, ale fungujícím cliffhangerem. Škoda jen, že občas nedává chování postav smysl, byť jen lehce (a zrovna teď nemyslím Christinu, protože věřím, že když jste na tom takhle zoufale, uděláte cokoliv, co zní jako záchrana). Podtrženy jsou sice vynikajícími hereckými výkony, především válí Sean Bean a Anna Frial, ale co naplat, když jsou (nejen jejich) ty postavy z menší části nesympatické, a z větší dost nepochopitelné, co se jejich jednání týče.

Suma sumárum jde ale o další kvalitní zásek do série televizních seriálů od BBC. Co Broken ztrácí na propracovanosti a rafinovanosti scénáře a postav, to lehce vynahrazuje sžírající depresivní atmosférou. Nepočítejte se zábavou a humorem, připravte se na pomalé tempo, výborné herecké výkony a luxusní úvodní titulky. V porovnání letošních minisérií od BBC sice u mě zatím jasně vede The Replacement, především díky geniálnímu scénáři, Broken ale dokáže překvapivě zapůsobit. A to tak, že asi dám šanci dalším dílům.

+ perfektní úvodní znělka kombinující Ninu Simone a tajemné znepokojivé záběry
+ velmi slušní herci, kdy jim kralují Anna Frial a Sean Bean
+ skvěle zpracovaná depresivní atmosféra
+ drobný cliffhanger na konci

- občas nesmyslné chování postav
- slabší scénář
- několik prázdných nicneříkajících scén

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (právě čteš)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Drunk_Queen
Jako malá přešla od Krtečka a Jen počkej, zajíci! rovnou ke kriminálkám a Červenému trpaslíkovi. Zanechalo to jisté následky.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nira
před 122 týdny
Vůbec jsem neplánovala sledovat, ale navnadili jste mě, šanci tomu asi nakonec...
ragelly
před 99 týdny
Po pilotu pro mě seriál trošku upadl. Některé části byly silnější, jiné zase...
Jenny17
před 99 týdny
No ted je takových seriálu víc .o(, ale až letos to tak mám. A nebo jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY