Facebook Twitter E-mail
4. září 2016

Novinka pod lupou: Já, Mattoni

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Já, Mattoni
Žánr: Drama / Historický / Životopisný
Stanice: Česká televize
Premiéra: 2. 9. 2016
Vysílání: každý pátek od 20:00 na ČT1
Předskokan: –
Konkurence: Chcete být milionářem? (Nova), Přístav (Prima)
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Jan Lekeš, Petr Zikmund
Herci: Jáchym Novotný, David Švehlík, Alois Švehlík, Karolína Pouchová, Tatiana Vilhelmová, Taťjana Medvecká, Vincent Navrátil, Jan Vondráček, Vladimír Javorský, Jana Plodková, Norbert Lichý, Vladimír Kratina, Sabina Rojková, Alena Mihulová, Anna Geislerová, Martin Myšička, Dana Marková, Zdeněk Piškula, Miroslav Hanuš, Kristýna Nováková, Barbora Lukešová

O čem to je?

Já, Mattoni je výpravnou ságou o životním příběhu Henricha von Mattoniho. Seriál si vzal za cíl zmapovat Mattoniho soukromý život stejně jako jeho cestu na výsluní, na místo krále minerálních vod, kterážto cesta nebyla vůbec jednoduchá. Čemu Mattoni vděčí za své úspěchy, jaký byl v soukromí, jak fungoval jeho sňatek z dcerou vlivného muže Knolla, a jaký měl obchod dopad na jeho okolí a na jeho bližní? Na to vše slibuje seriál poskytnout odpověď. Navíc díky unikátní kompozici, kdy je příběh vyprávěn ve třech časových liniích (Mattoni jako dítě v podání Jáchyma Novotného, jako mladý muž coby David Švehlík a jako postarší pán píšící své paměti ztvárněný Aloisem Švehlíkem), seriál obsáhne opravdu obrovskou škálu osudových okamžiků ze života tohoto velikána.

Tvůrci samotní seriál popisují následovně: „Já, Mattoni zasahuje dlouhý časový úsek, od první poloviny 19. století až do roku 1910, a odehrává se na kolonádách i v nevěstincích Karlových Varů, v Schönbrunnu – vídeňské rezidenci rakouských císařů, v ulicích tehdejší Prahy i New Yorku. Na pozadí podnikatelských úspěchů a soukromých pochybení Heinricha Mattoniho sledujeme proměnu tehdejší společnosti a jejích možností. Motorem seriálu je celoživotní boj dvou silných individualit, Mattoniho a jeho ženy Míny. Boj vrcholící tím, že starý Matttoni, nemocný a v horečkách, ztrácí vládu nad svým impériem ve prospěch své energické, mocichtivé ženy. Stařec, obklopený vyčkávající rodinou, bojuje. A nachází překvapivou zbraň – pravdu o svém životě, která je pro jeho nejbližší, ale i pro celou tehdejší společnost, hříšně nepřijatelná.“

Seriál začal vznikat již před dlouhou dobou, a během příprav se několikrát měnil jak scénář, tak lokace, ale hlavně i obsazení. Seriál byl původně psán pro Jiřího Bartošku coby Heinricha von Mattoniho a Josefa Abrháma coby doktora Löschnera. Nicméně zdravotní problémy především pana Bartošky zapříčinily odsuny natáčení (Bartoška už měl řadu těch nejnáročnějších a co do komparzu nejpočetnějších scén natočeno) a ve výsledku i castingové změny, takže ani jednoho z nich v seriálu nakonec neuvidíme. A najít náhradu za výše zmíněné herce nebylo jednoduché. Podle scénáristů herci nabízené role odmítali z úcty k hercům. Konkrétně Alois Švehlík musel být nakonec přemluven osobně Jiřím Bartoškou, aby nedělal drahoty a účinkování v seriálu přijal.

Díky tomu, že Heinrich von Mattoni je celosvětově známou osobností, má i seriál přeshraniční dopad. Česká televize licenci prodala do Rakouska ještě před odvysíláním pilotu, a to už samo o sobě hodně vypovídá. Navíc, pro Českou televizi se jedná o další z těch nejdražších projektů, které v poslední době financuje (přičemž celou čtvrtinu 100milionového rozpočtu dala společnost Karlovarské minerální vody, a.s., která, jak se dá čekat, bude z úspěchu seriálu profitovat). Velmi silné herecké obsazení, několikrát upravovaný scénář ve snaze držet se co možná nejvíce skutečnosti, bohaté exteriéry, pro které filmaři neváhali vyjet za hranice České republiky a pro jejichž autentičnost měl seriál hned několik specialistů, kteří dohlíželi na dodržení slohového komplexu z doby Mattoniho života, a neuvěřitelně promakané kostýmy, které byly půjčovány ze všech možných koutů republiky, a dokonce i od soukromníků, pod dohledem kostymérky Heleny Rovné, to všechno seriál vytahuje hodně vysoko, a s tím samozřejmě i očekávání kritiky a diváků. Podaří se je naplnit?

A na závěr Já, Mattoni v číslech:

  • 3 časové linie
  • 170 hereckých rolí
  • cca 3200 komparzistů
  • 1200 kostýmů
  • 126 lokací (zámky, historická centra, Vídeň…)
  • 150 natáčecích dnů, z toho pouze deset v ateliérech
  • David Švehlík natáčel rovných 100 dnů

Podobné seriály

Mr. Selfridge (Pan Selfridge)
Downton Abbey (Panství Downton)
John Adams
Victoria
Jan Hus
Jane Eyre (Osudová láska Jany Eyrové)

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

První díl jsem si chtěla pustit k práci, ale hned během první minuty jsem svou pozornost soustředila jen a jen na příběh, což se nezměnilo ani po 83 minutách, které celá epizoda měla. Mám moc ráda životopisné filmy a seriály a pokud si Já, Mattoni dokáže udržet úroveň, kterou nastavil pilot, půjde o vysoce kvalitní český počin, který by se mohl prosadit i za hranicemi naší země.

Seriál skvěle proplétá minulost a (v rámci příběhu) přítomnost. Začínáme starým a již proslaveným Mattonim, poté se v retrospektivě vracíme až do jeho mládí, jak se z něho stal muž, kterým byl, a jak dokázal získat patent na jeden ze zlatých dolů Karlových Varů.

Herecké obsazení je na špici. Skutečně zde není jediné slabé místo, nikdo, kdo by vám vadil. Všichni hrají své role výborně a věříte jim první poslední. Samozřejmě nelze jinak než vyzdvihnout výkon tří hlavních představitelů Mattoniho. Oba Švehlíci i mladý Novotný se do role dokonale hodí a dokazují, že jejich obsazením Česká televize uhodila hřebíček na hlavičku.

I přes delší trvání pilotu příběh odsýpá, nestíháte se nudit. Kromě střídání časových období tomu dopomáhá i to, že nejde ryze o historické drama, ale místy je jemně a vkusně prokládáno nenápadnými odlehčenými motivy (omdlévající nevěsta), takže se na diváka nesnese pouze těžkost a délka samotného dramatického žánru.

Rozhodně jeden z nejlepších, ne-li vůbec nejlepší český počin letošního roku, určitě všem doporučuju.

+ herečtí představitelé, především trio Mattoni
+ prolínání časových období
+ poutavý příběh podle skutečné události
+ výborná atmosféra

- jsem zvědavá, jestli dokáže intenzitu vyprávění udržet více epizod, možná by byl vhodnější film

Moje hodnocení pilotu: 90 %
honzajs000

Já, Mattoni dle mého soudu splnil svá očekávání. Bohatý rozpočet byl určitě vidět, kostýmy byly excelentní a dobová scéna se tvůrcům taktéž povedla na výbornou. Ačkoliv exteriéry jsem čekal trochu bohatší, to ano. I tak, po technické stránce na výbornou.

Scénář je postaven vskutku zajímavě. Ty časové linie spojené ústřední myšlenku fungují na jedničku. Zároveň se nestřídají tak rychle jako třeba v případě druhé řady Legends (Legenda), a člověk dokáže držet krok s tím, v jakém časovém horizontu se pohybuje. A to se vždycky cení. Postavy jsou zapamatovatelné a charakterově skvěle napsané. Navíc zde není takový přehršel rádoby vážných či rádoby vtipných hlášek násilně pospojovaných dohromady jako jinde. A to málo, co tu je, skvěle funguje. Obzvláště pan Švehlík starší předvedl absolutně bravurní výkon na to, kolik prostoru se mu dostalo. Chválím. Já si na pilot nemůžu vůbec stěžovat. Dvojnásobná stopáž oproti dalším dílům vůbec nebyla pro pilot na škodu. Celý díl utekl skutečně jako voda.

Česká televize se s Já, Mattoni opravdu vytáhla!

Čeho se bojím, je plejáda dalších epizod a jejich obsah. Co teď víme? Dozvěděli jsme se, že Mattoni bude profláknutá značka. Jasná věc. Že Mattoni byl záletník a neřád nade vše milující ženy a ničeho se nebojící, to už teď taky víme. To a fakt, že jeho obchody nebyly úplně čisté. Tak nějak ale nevím, co nám tedy chce ta další desítka epizod nabídnout víc než směsici výše uvedeného. Obávám se trochu, že další díly se budou jen patlat v uzavřeném kruhu a těžit z úspěchu pilotu. Uvidíme…

+ Alois Švehlík
+ hudba pana Schneidera, která konečně zněla dobově a dávala smysl (ne jako v případě Jana Husa)
+ intro
+ scéna facák a poučení
+ zajímavá časová kompozice

- nevím, zda zvládnou další epizody udržet pozornost a přinést něco navíc

Moje hodnocení pilotu: 90 %
fruiko

Která firma by po tom netoužila. Seriál, který má product placement už v názvu a jejíž jméno se během hodiny vysloví vícekrát, než během všech reklamních bloků v průběhu dne. A když se zmíní i skvělé vlastnosti produktu, tak ředitel marketingového oddělení musí omdlévat slastí. A takový je Já, Mattoni. Ne, že by to vyloženě byla reklama na minerálku, ale její vlastnosti zazní určitě vícekrát, než by bylo nutné. Ale to není ten hlavní problém, co se seriálem mám.

Ten totiž už začne během úvodních titulků, kde se zjeví komplet promenáda nejprofláknutějších českých herců. Alespoň jsme se tentokrát vyhnuli povinnému Slovákovi (sorry bratia, ale opravdu mi poslední dobou v českých seriálech přijde, že je tam občas tvůrci cpou z donucení jako v Americe jedno nejmenované etnikum). Když už teda člověk dostane naservírované zase ty stejné obličeje, tak by čekal alespoň nějaké herecké výkony, ale přišlo mi to, jako když to většina pojala v relaxačním duchu a hrála jako v ochotnické divadle. Ale spíš mi to přišlo, že je tam nacpali jen proto, aby se ukázalo, že na ně teda máme. Čestnou výjimkou je David Švehlík. Dramaturg ho bohužel pasuje do role křivého obchodníčka, co všechno řeší svojí hezkou tvářičkou, a kterého si člověk ne a ne oblíbit, protože se zase ukazuje, že štěstí přeje jen připraveným vychcánkům.

Když do seriálu ČT nacpala přes sto milionů, tak by člověk čekal, že to bude vypadat méně jako divadelní představení. Hlavně interiéry vypadají jako z nějaké laciné inscenace. Já, Mattoni měl určitě na něco lepšího. Příběh totiž vypadá nadějně, ale jeho zpracování značně pokulhává, což je poznat především na tom, že kvanta informací se dozvíme jen od vypravěče, protože tvůrci je nedokázali zapracovat do scény před kamerou.

+ David Švehlík
+ příběh

- pořád stejné obličeje
- unylé zpracování
- většina scén se starým pánem a psaním pamětí

Moje hodnocení pilotu: 60 %

Co říkáte na seriál? Získal si vás? Nebo vás naopak vůbec nezaujal? A proč myslíte, že tomu tak je?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (právě čteš)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
HonZajs000
Autor kromě práva, hudby a hudební kompozice, které nade vše miluje, propadl i seriálům. Jeho duše je nenávratně ztracena. Již není cesty zpět!

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kopac
před 166 týdny
... (explicit)
Pipa22
před 166 týdny
zajimave, ze pilot serialu vyvolava hodne vyhranene dojmy ... i to muze...
La.Volpe
před 151 týdny
Takhle znásilněn jsem se u historickýho seriálu snad ještě nikdy necítil....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY