Facebook Twitter E-mail
23. února 2017

Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Cassandra French's Finishing School
Žánr: Černá komedie
Stanice: Audience Network
Premiéra: 17. 2. 2017
Vysílání: čtvrtek, 20:30 hodin
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: Eric Garcia
Herci: Jessica Renee Russell, Calum Worthy, Brooke Markham, Savannah Jayde, Anjali Bhimani, Lisa Schwartz, Mo Collins

O čem to je?

Cassie je třiadvacetiletá publicistka, která stále nenašla muže připraveného na vážný vztah. Po nevydařené známosti na jednu noc se hrdinka rozhodne vzít věci do vlastních rukou. Owena, který streamoval jejich noční hrátky, omráčí a rozhodne se k odvážnému činu. Uvědomí si totiž, že jediný způsob, jak zvrátit nepříznivý sled událostí, je založit ve svém sklepě školní kurz, v němž Owena naučí, jak se stát lepším mužem.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Co tohle bylo? :-D Naposledy takový WTF moment byl u Santa Clarita Diet, nyní štafetu přebírá Cassandra. Celou dobu na pilot budete koukat s otevřenou pusou a říkat si, co to vlastně je. Na konci ale pochopíte, co to je, jen vám bude líto, že nemáte další díl. Protože pilot pouze představí premisu, ale nic dalšího z ní neukáže, což je škoda. Přitom potenciál, který seriál má, je opravdu obrovský.

Všechny feministky by měly začít číst pozorně, protože tento seriál bude očividně především pro ně. Cassandra je výborná reprezentantka, která se rozhodne dupnout a něco s ignorancí kluků udělat. Když praští svou známost na jednu noc činkou a přiváže ho řetězy do sklepa, ještě si to neuvědomuje. Ale na konci jí to docvakne. Proč chlapa prostě nepřevychovat podle ženské mysli?

Pokud nepatříte mezi feministky, nevadí. V seriálu nemusíte vidět žádné poslání. Stačí se jen odpoutat a vézt se na vlně jeho šílenosti, prostě se budete bavit. Je to ukecané, je to vtipné, je to šílené. Doufám, že ne ze života :-D Ale bavit se u toho budete, i když, jak jsme s Drunk_Queen zjistily, je lepší u sledování mít někoho po ruce, koho se můžete ptát „WTF, co se to tam právě stalo?“ :-D Život je pak o dost snazší, než když u toho sedíte sami a nemáte žádnou oporu, se kterou se budete smát a plakat zároveň.

Zní můj názor šíleně? Pravděpodobně ano. Ale to k seriálu přesně sedí. Audience Network vytváří seriály, které mi prostě padají do noty. Ať už jde o You Me Her, nebo ten další, co byl pár dnů poté a aktuálně si nevzpomínám na název, nebo Cassandru. Jen kdyby ty epky byly dostupnější! Tímto děkuju inekafemu, že zapracoval na své magii a pilot nám sehnal ke zhlédnutí :-D

Budu koukat dál? To si pište! Hnedka míří do watchlistu.

+ praštila kluka činkou
+ přivázala ho k židli lepící páskou
+ přivázala ho řetězy do sklepa
+ rozhodla se ho učit slušnému chování
+ prostě je to šíleně šílené

- je to opravdu šíleně šílené

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Tohle je pro mě asi jeden z nejrozporuplněj­ších pilotů, jaké jsme tu měli. Tedy alespoň myslím, vzhledem k tomu, že jsem po skončení pilotu začala pociťovat lehkou zoufalost a absolutně netušila, k jaké straně se nakonec přikloním.

Pilot začíná pěkně zostra, člověk by až řekl že za hranicí nevkusu. Tam se seriál pohybuje i nadále, ale dá se říct, že si divák zvykne. Ne že by tedy měl na výběr. Nemá.

Tady už ale ze mě možná mluví ty šílenosti, které následují. Lehce před polovinou se totiž seriál naprosto utrhne ze řetězu, což ti, kteří si předem přečetli obsah, čekat budou (já předem viděla jen název, takže jsem čekala něco ze střední školy…), jenže pro mě to bylo naprosté překvapení, u kterého jsem netušila, co bude dál, takže mé pocity kolísaly od pobaveného zmatení k zděšenému zmatení.

Každé z hlavních postav by už konečně někdo měl doporučit nějakého psychiatra (ani Cassandřina oběť si nemá moc co vyskakovat), obzvlášť dam (Cassandry a její kamarádky) jsem se občas neskrytě bála. Nic dalšího než děj a postavy už ale nejspíš hodnotit nedokáži, zmíněné věci dokážou diváka vykolejit dostatečně. Komediální stránka ovšem funguje a seriál dokáže diváka rozesmát (těžko říct jestli to není strachy, ale asi spíš tou šíleností).

Když se nad tím ovšem tak zamyslím, tak mi dochází, že se vlastně ani nechci dívat dál. Tedy, já vidím jen pilot u většiny seriálů z rubriky NPL, ale alespoň mívám pocit, že by mi další epizody vůbec nevadily. Tady ale asi stačilo.

+ sledování je zábava

± šílenost seriálu

- nevkus

Moje hodnocení pilotu: 50 %
Esgalnor

Už vůbec někde ten pilot najít byla výzva (proto patří můj dík inekafemu) – sice jsem již sledoval piloty hodně zapadlých seriálů, ale Cassandra French je asi největší extrém (možná za to může i ten nemožně dlouhý název). A přitom by si to dost možná i pozornost zasloužilo…

Ale trvalo to, než mě seriál dostal k tomuto přesvědčení. Dost možná i úvodní čtvrtina pilotu je poměrně matoucí, nemastná, neslaná, bez výraznějšího příběhu a strašně se vleče. Vlastně pořádně se to rozjede až po tom hlavním zvratu, který asi je stěžejním kamenem pro následující děj celého seriálu. No, svůj potenciál to rozhodně využije.

Jak jsem zmiňoval, začátek je rozpačitý. Pokusy o vtip vycházejí trapně, postavy jsou divné, vůbec není vidět alespoň náznak nějakého děje a splácanina nesouvislých scén, jak to vypadá, se strašně vleče. Naštěstí, po poměrně osvěžující scéně v baru nastane obrat a pokusy o vtip jsou konečně vtipné a tempo ubíhá. Je to sice pořád něco jiného, místy to je dost ulítlé a přiblblé, k tomu ale slouží utahaná první pětiminutovka, během níž pravděpodobně člověk zjistí, jestli má cenu vůbec sledovat zbytek seriálu. Ne každému to asi sedne, mnohdy to je dost infantilní a místy i trapné. Já jsem ale přesvědčen, že záměrně, a že jde o ve skutečnosti geniální tah tvůrců.

Dost to táhne úvodní herecké duo kamarádek, kdy obě dvě působí, tak, že si spolu skvěle sednou a chemie je mezi nimi strašně zábavná. Nejde o žádný světoborný výkon, ale jako tahounky jsou velmi dobré.

A překvapilo mě, jak seriálu sedne vážnější část. Ne, že by ta jedna, co se tu objevila, byla nějak extra vážná, spíš nostalgicky hřejivá, přesto to nebyla součást té zábavné jízdy, která tvoří většinu pilotu. A hodila se tam, příjemně osvěžila epizodu.

Seriál s nesmyslně dlouhým názvem (ačkoliv právě kvůli tomu jsem pilot zkusil) je pro mě milým překvapením. Rozpačitý úvod se dá rychle zapomenout a celoepizodní jízda ho výborně vynahradí. Pospolu to drží hlavní herecké duo (respektive trio), povedl se i výběr hudby. Vtipnost místy hraničí s trapností, avšak tempo, které postupně seriál nasazuje, je ale zahazuje v zapomnění. Příjemná stopáž rychle uteče a není na ní moc prostoru k nudě. Cassandra je něco jiného, nepůsobí jako aktuální „mainstreamová“ seriálová produkce, spíš jako zjevení z nezávislých vod, které sice každému nesedne, kdo se ale na její notu dokáže naladit, těch téměř třiceti minut s Cassandrou litovat nebude.

+ herci (hlavně ústřední dvojka)
+ grafické zpracování zpráv (jasně, od Hvězd nám nepřály to tak originální už není, přesto je to v epizodě fajn osvěžení)
+ kvalitně dávkovaná osvěžení, díky nimž pilot nestíhá nudit
+ hudba
+ funguje i hra na lehce vážnější notu

± vtipy se často ocitají na pomezí vtipnosti a trapnosti

- úvodní tempo
- dost brzy se na to zapomene
- nepříliš nosný příběh

Moje hodnocení pilotu: 70 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (právě čteš)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

1Anilvap
před 104 týdny
To je paráda! :D :D Totální šílenost, neuvěřitelný nářez, ale ohromně mě to...
Destinytte
před 104 týdny
Taky se mrknu. :D
Destinytte
před 103 týdny
Konečně jsem se na to vrhla a super. Moc mě to baví. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY