11. 4. 2017

Novinka pod lupou: Rebel

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Rebel
Žánr: Drama / Krimi / Policejní
Stanice: BET
Premiéra: 28. 3. 2017
Vysílání: úterý, 22:00 hodin
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrce: John Singleton, Amani Walker
Herci: Danielle Moné Truitt, Method Man, Brandon Quinn, Angel Parker, Mykelti Williamson, Giancarlo Esposito

Ve zkratce

Rebecca „Rebel“ Cole je policistka z Oaklandu, které vždy šlo hraní podle pravidel. Vždy věděla, že musí být lepší a chytřejší ve své práci, protože je jednak černá a jednak žena. Poté, co jejího bratra policie zastřelí, Rebel celý systém brzy zavrhne a stane se soukromou vyšetřovatelkou. Je uvězněna mezi věrností k rodině a ke svým bratrům a sestrám v modrých uniformách a její akce uvedou do pohybu krizi, která již nemůže být zastavena.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

BET se rozjíždí, za posledních pár týdnů má skoro kompletní program tvořený vlastní tvorbou. Nejnovějším přírůstkem do černošské rodiny je Rebel. Jak si drsná hrdinka stojí?

Bohužel, za mě má palec dolů. Možná jsem automaticky otrávená, protože pilot má 1,5 hodiny. Ale celkově jsem se nebavila. Hrdinka je drsňačka, ale to je asi tak vše. Není ani trošku sympatická, nevěřím jí smutek ze ztráty bratra a celkově mi přijde, že její představitelka prostě neumí hrát.

Pilot se táhnul, řešil se tu jeden případ, který nebyl ani moc zajímavý. Ani nevím, co dalšího k tomuto seriálu říct, prostě nezajímavý ve všech ohledech.

Budu koukat dál? Jeden díl bohatě stačil, děkuju.
  • herecký koncert
  • téma
  • vizuál
  • hrdinka a její představitelka
  • nudný případ
  • dlouhá stopáž
20 %
Mé hodnocení
ragelly

BET. To je televizní stanice, která má jasné pravidlo. Když má seriál méně než osmdesát minut, není to pořádný seriál. Tedy… tuto svou domněnku zakládám na třech seriálech, takže to vůbec nemusí být pravda, ale co, tak lžu.

The New Edition Story bylo velmi dobré, Madiba byl dobrý a The Quad bylo přijatelné. Kam zařadit Rebel? O hodně níž. O hódně. Snad mi rozumíte. Víte, ano, minimálně začátek je slušný, ale o zbytku toho moc nevím.

Totiž, jak tak čas běží, člověk si říká, že tohle je docela fajn, ale jak tak čas běží, člověk si začne říkat, že ten telefon vedle něj by neměl zůstat vypnutý… A že to video od Jimmyho Fallona, které je mu doporučováno, by mohl fakt omrknout. A tak to jde celých dvaaosmdesát minut. Samozřejmě, že jsem se pokusila Rebel věnovat svou plnou pozornost, ale bohužel, to nešlo, to bylo utrpení.

Kdysi jsem někde slyšela, že vlastně až tak nezáleží na tom, co člověk umí; pokud působí jako uspávač hadů, má to marné. A Rebel definici uspávače hadů bohužel splňuje až moc dobře. Protože jak posoudit schopnosti seriálu, když vás nudí tak moc, že u něj buď usnete, nebo začnete dělat spoustu jiných věcí, jen abyste dokázali přežít tu hodinu a půl?
  • když se člověk zrovna dokáže soustředit, není to tak hrozné
  • je to osmdesát dva minut trvající prášek na spaní
  • vypaří se hlavy
20 %
Mé hodnocení
Drunk_Queen

Plánujete dát seriálu šanci? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře5zobraz všech 5 příspěvků
007.dany

007.dany

:D Tohle už vůbec nee...
před 197 týdny
Michalenka

Michalenka

Asi jsem rasistka, ale mě to prostě nezaujalo :D
před 197 týdny
Koldik

Koldik

fu slecna bola riadne drsna...toto nie. Mne sa zapacil len chlapik z Breaking Bad.
před 190 týdny
Další články k tématu