Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2017

Novinka pod lupou: Mr. Mercedes

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: Mr. Mercedes
Žánr: Drama / Krimi / Psychologický / Thriller
Stanice: Audience Network
Premiéra: 9. 8. 2017
Vysílání: středa ve 20:00 hodin
Délka pilotu: 57 minut
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: –

Kdo?

Tvůrci: David E. Kelley, Stephen King (předloha)
Herci: Brendan Gleeson, Harry Treadaway, Justine Lupe, Mary-Louise Parker

O čem to je?

Seriál je adaptací stejnojmenného románu od mistra hororu Stephena Kinga. Příběh sleduje narušeného vraha, který škádlí detektiva ve výslužbě, který měl jeho případ na starosti. Posílá mu dopisy a e-maily, až ho donutí vrátit se zpět ke svým kořenům a vydat se na potenciálně zločinnou výpravu, aby vraha přivedl spravedlnosti dřív, než stihne znovu udeřit.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

ragelly

Tak tohle bylo silný kafe! Víte, jak pořád novinkám vytýkám, že nemají tu správnou atmosféru, aby si mě dokázaly získat a ponořit do příběhu? Tak Mr. Mercedes přesně toto splňuje. Hned od první scény, která teda skončila naprosto hrůzostrašně, jsem byla jako zaháknutá a nepustilo mě to až do závěrečných titulků. Jde pravděpodobně o druhý seriál (po 13 Reasons Why), u kterého jsem měla velké nutkání ihned si pustit celou řadu. Bohužel ji ale nemám k dispozici, takže mám smůlu. Ale kdyby byla, asi si ji vážně pustím. Vážně, tento pilot měl opravdu výbornou atmosféru, skoro jste se báli mrkat, aby vám něco neuteklo… a to i přesto, že vlastně bylo tempo pomalejší. Taková kombinace se jen tak nevidí, rozhodně chválím.

Velkou měrou k mému nadšení přispívá i volba hereckého obsazení a celkově herecké výkony. V podstatě asi skoro nikoho z herců neznám, ale všichni mi do rolí mimořádně seděli. Především ústřední dvojice detektiv-pachatel je naprosto dokonalá. Oba jsou ten typ hrdiny, kde se stírají hranice mezi dobrem a zlem a vy se přistihnete, že tak nějak fandíte oběma. Obecně mám ráda seriály, které se zabývají tématem hry kočky s myší a honu na pachatele, což Mr. Mercedes splňuje do puntíku. Moc se těším, až budu sledovat, jak jejich vzájemné interakce a hry budou mít odraz na jejich osobnosti a jak v tomto důsledku bude příběh gradovat. Myslím, že nás čeká skutečně spanilá jízda.

Co se týče předlohy, tu neznám. Vlastně jsem ani netušila, o čem seriál bude a proč se jmenuje Mr. Mercedes. Teď už to vím, i tak si ale myslím, že neznalost předlohy je velké plus (podobně jako u zmíněného 13RW). Nepřijdu totiž o překvapení, o všechny ty šokující zvraty, které bych jinak očekávala, kdybych měla knihu načtenou.

Za mě velký palec nahoru, nemám, co seriálu vytknout. Snad jen to, že nenabízí celou sérii najednou, protože u tohoto sledovat díl po dílu musí být pro diváky asi poměrně velká muka :-D Já si to rozhodně nechám na maraton.

+ atmosféra
+ herecké obsazení a herecké výkony
+ poutavý příběh
+ serialzizovaný děj
+ hon kočky s myší

- znalci předlohy asi budou trošku ochuzeni o zábavu
- není celá série najednou

Moje hodnocení pilotu: 100 %
Pajky

Mr. Mercedes je další ze seriálů, k jehož sledování mě dostala kvalitní knižní předloha. Kingovu tvorbu mám rád a Mr. Mercedes (stejně jako pokračování Finders Keepers) rozhodně stojí za přečtení. A zajímalo mě, jak se tvůrci poperou se zpracováním.

Už od začátku to vypadá na slušnou práci, scéna s nájezdem Mercedesu patří k těm nejpovedenějším, ale rozhodně není jedinou, která stojí za zmínku. Skvěle tam sedla i ta z auta, kdy si Brady jede a zpívá si s Ramones Pet Sematary. Perfektní narážka :)

Celkově jsou hlavní postavy zpracovaný na jedničku a obsazení také nemá chybu, a to i přesto, že tvůrci museli kvůli tragickým okolnostem přeobsazovat. Těším se na další rozvoj a představení postav.

Pokud se mi něco nezdá, tak je to celková délka pilotu. Určitě se tam dalo něco zkrátit a vypustit, třeba sousedka a celá její linka. Pak bych to viděl ještě o stupínek lépe. I tak to je ale velmi dobré zpracování a těším se na další díly. Určitě si je najdu.

+ knižní předloha
+ scéna s Mercedesem
+ Ramones a Pet Sematary
+ hlavní postavy a jejich představitelé + dobré zpracování

- některé scény jsou navíc
- dalo by se krátit

Moje hodnocení pilotu: 80 %
lukascoolarik

Stephen King je skvělý vypravěč příběhů, ale překlad jeho děl na televizní obrazovky často nedopadá dobře. Mr. Mercedes je naštěstí výjimkou a byť nemůžu srovnávat s knižní předlohou, protože jsem ji zatím nečetl, seriál má vskutku silný start.

Brendan Gleeson i Harry Treadaway jsou ve svých rolích skvělí a zbytek osazenstva svou práci také obstojně zvládá. Postava Billa Hodgese je dostatečně sympatická, abyste si ji rychle oblíbili, a sledovat Billův duel s Mercedesovým vrahem bude nepochybně zajímavá podívaná. Jako mnozí diváci, i já měl problém s vlezlou sousedkou, která snad nemluvila o ničem jiném než o tom, že chce sex s Billem. Doufám buďto v zajímavější dějovou linku nebo její upozadění, protože na tohle se vážně dívat nechci.

Počítače jsou druhým problémem. Mr. Mercedes bude podle všeho hacking prominentně vystavovat, což by se seriálu mohlo vymstít, vzhledem k tomu, jak je technická stránka věci zatím ztvárněna. Když Jerome hledal smazané video od Mercedesového vraha, z jakéhosi mixu příkazového řádku s Internet Explorerem na neidentifikova­telném operačním systému šla cítit neznalost dané oblasti. Nejvíc mě pobavila scéna, kdy Mercedesový vrah vejde do svého doupěte, ve kterém lze spatřit snad tucet různých monitorů. Protože čím víc monitorů, tím lepší hacker.

Suma sumárum, Mr. Mercedes si podle mě zaslouží vaši pozornost. Hlavní příběh působí lákavě, tak jen nezbývá doufat, že dostane více prostoru než paní sousedka. Seriál se nebojí ukázat násilí a částečně ani sex, dobře zvolená je i hudba a ani na lehký humor se nezapomnělo. Teď jen doufat, že se seriál udrží.

+ herci
+ hlavní postava
+ hudba
+ hra na kočku a myš

- otravná sousedka
- neznalost počítačů

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Esgalnor

Dočkali jsme se! Po 11.22.63 tu máme již druhou (!) televizní adaptaci Stephena Kinga, která se povedla – to můžu říct již po pilotním díle. Rychle tak dává zapomenout na průšvih v podobě The Mist, která se ostudně nepovedla. Mr. Mercedes, kniha mistra hororu o psychopatovi, který páchá teror, ne příliš vzdálený některým událostem dnešní doby, si přímo říkala o nějakou adaptaci. Tvůrčí tým Jacka Bendera (ten stojí za Ztracenými, dvěma epizodami Hry o trůny, nebo několika epizodami Rodiny Sophranů) vytáhl z ruky solidní překvápko…

Úvodní scéna je to nejlepší z celého pilotu – je šílená, mrazivá, odporně znepokojivá a dosahuje naprosté hranice televizní explicitnosti. Pravděpodobně vám při ní naskáká husí kůže, nedoporučuji u scény jíst (ačkoliv hůř se mi tedy jedlo při té incestní scéně, fuj). Je dost jasné, že se v pilotu nedočkáme podobného esa, a že musí přijít nezbytné zpomalení a zklidnění děje. Přesto – epizodou prostupuje tajemná atmosféra, především od e-mailu, který přijde policistovi v důchodu, jenž na nevyřešeném případu pracoval.

Toho ztvárňuje fantastický Brendan Gleeson – a to jsem si na něj teda musel zvykat dlouho, v této roli hrozně připomíná Leoše Nohu. Do své role ale perfektně zapadá, stejně tak vlastně všichni herci, kteří podávají nadprůměrné výkony bez výjimky. Co se pak scénáře týče, dialogy jsou svižné, charaktery velmi zajímavé (především mě zaujali postavy pracovníků v elektru). Dostatečně mysteriózní děj pak udržuje atmosféru napětí a tajemna po celou dobu epizody.

Přesto mi však pár věcí nesedlo, v čele s vedlejší linkou nadržené sousedky, která (pokud nemají tvůrci nějaký vyšší úmysl) slouží jen jako odlehčující prvek a strašně se do seriálu nehodí. Skutečně, kazí to dojem a celou pečlivě budovanou atmosféru. Pilotu navíc chybí jakýsi efekt, který by nutil diváka nespustit oči z obrazovky a hltat každé slovo postav – jistě, je to napínavé a tajemné, ale chybí tomu určitá poutavost. Cliffhanger na konci epizody je v rámci žánru již nepříliš originální, a ačkoliv plní funkci, nepřekvapí.

Každopádně Mr. Mercedes je pořád výtečný thriller, při němž bude člověka mrazit. Skvělý scénář a velmi zdařile gradující atmosféra napříč epizodou, společně s hrozivým masakrem v úvodu, vás nenechají v klidu. Pilotem prostupuje napětí a škoda jen, že vedlejší linie se sousedkou ho mnohdy zcela pohřbí. Přesto si stojím zatím, že jde o po čertech povedenou adaptaci Kingovy knihy, která má potenciál být díl od dílu lepší.

+ povedený scénář s chytře vyprávěným dějem
+ gradující atmosféra
+ napětí po celý pilot
+ notně explicitní a děsivý úvod

- sexuchtivá sousedka
- postrádá to určitou poutavost

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Drunk_Queen

Za všechny ty roky, co sleduju Top Gear, jsem si už zvykla, že když někde vidím něco, co souvisí s auty, auto to není. Proto jsem si už po všech těch Porschách a dámách, co se jmenují Mercedes nebo tak nějak, už ani nenamlouvala, že bude tohle nějak souviset s autem a spíš jsem tipovala něčí příjmení. Aby to bylo ještě zvláštnější, začala jsem tipovat, že by to Mr. Mercedes mohl být o nějakém dealerovi drog.

Velmi bujná fantazie. Ale o to silnější zážitek. Když jste totiž jako já a nečtete před sledováním obsahy (protože je to stejně jako čtení návodí přece zbytečné), na začátku čekáte, že další hodina bude nějaké téměř „post-apo“ s hlavními hrdiny, kteří se snaží přežít ve světě zbídačeném ekonomickou krizí. V chvíli, kdy přijede mercedes, si říkáte, že to nic, že hlavní hrdinové se vždycky vymotají ze všeho. A pak vám seriál vezme vítr z plachet.

Divák od té chvíle dostává postupem času nápovědy ohledně toho, kdo je kdo, a i přesto, že tempo není kdovíjaké a seriál nespěchá, atmosféru a napětí si drží, jako kdyby to byla ta nejsnadnější věc na světě.

Excelentně je vybraná i hlavní dvojice. Upozorňuji ještě jednou, ta se neobjeví hned na začátku, takže k nikomu moc nepřilněte. Ani jeden z hlavních hrdinů není černý nebo bílý, každý má své potíže a kladné stránky (i když rozeznat klaďase od záporáka není problém a když vezmeme v potaz záporákův vztah s matkou, jsou klaďasovy už tak pochopitelné problémy se životem ještě pochopitelnější). Jejich hra na kočku a myš (nebo spíš na kočku a motýla, podle toho, co jsem za ta léta viděla u našeho kocoura) je mrazivá a neskutečně láká na další sledování.

Ale abych tu jen nebásnila, nějaká ta chyba se najde. Úplně jsem nepochopila, co v seriálu dělá sousedka bývalého detektiva. Její role v příběhu se zdá alespoň zatím naprosto zbytečná a možná i trochu kazí jinak velmi působivý příběh. Naštěstí malá nedokonalost se dá velmi snadno přehlédnout, Mr. Mercedes si doporučení rozhodně zaslouží.

+ hlavní hrdinové
+ atmosféra, působivost

- sousedka

Moje hodnocení pilotu: 80 %

Dáte novince šanci? Zaujal vás popis nebo trailer? Nebo si počkáte až na více ohlasů a podle toho se rozhodnete, zda sledovat?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (21. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (právě čteš)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Caroline115
před 125 týdny
Tak u tohoto seriálu je strašně vidět, že na tom spolupracoval...
Zetha
před 125 týdny
Je super, jak kritizují všichni sousedku :D Ona totiž v knižní předloze...
arthurcz
před 125 týdny
Tak pod dojmem článku to teda zkusím, no uvidím, Kinga moc nemusím a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY