Facebook Twitter E-mail
21. srpna 2017

Novinka pod lupou: The Defenders

Vítejte u naší rubriky, pomocí které se vás snažíme nalákat na další seriály a tím pádem přeplňovat vaše již tak dost přecpané watchlisty až k prasknutí!

Základní údaje

Název: The Defenders
Žánr: Drama / Akční / Minisérie / Superhrdinský
Stanice: Netflix
Premiéra: 18. 8. 2017
Vysílání: celá série najednou
Předskokan: -
Konkurence: -
Tipovačka: -
Délka pilotu: 51 minut

Kdo?

Tvůrce: Douglas Petrie, Marco Ramirez
Herci: Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter, Finn Jones, Elodie Yung a další

Ve zkratce

Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist bojují proti zločincům narušujících bezpečí newyorských ulic. Defenders vypráví příběh těchto čtyř bojovníků, které tíží vlastní osobní životy. Uvědomí si však, že mohou být o mnoho silnější, pokud spojí síly dohromady. Zvlášť, když proti nim stojí ten nejsilnější nepřítel, jakého kdy poznali.

Trailer

A jaký je váš ortel, SerialZoňáci?

gabik.029

Pokud jste viděli všechny předchozí Marvelovky, tak víte, do čeho jdete a myslím, že naše recenze pro vás budou spíš zajímavostí. Stejně jako předchozí komiksovky od Netflixu, i Defenders mají pomalejší rozjezd a pilot je spíše takovým úvodem, ve kterém se připravuje půda na nadcházející události.

V pilotu jsme měli možnost vidět, kde se každý z hrdinů nachází (nejen fyzicky), čím si zrovna prochází a co má na práci. Celkově se tam toho moc nestalo, bylo zasazeno pár semínek a více akce se určitě dočkáme v následujících epizodách. Těch je tentokrát pouze osm, takže děj by nemusel být tak roztahaný. Výhodou je také počet hlavních postav, protože se jednotlivé scény střídaly a dějové linky byly prokládany.

Já osobně jsem ráda opět viděla všechny známé tváře (hlavně ty z Jessicy, která má nejdelší pauzu) a těším se, až se všichni sejdou a budou spolupracovat. Dynamika a chemie mezi postavami přinese určitě spoustu vtipných momentů.

Vzhledem k tomu, že jsem viděla všechny předchozí seriály (kromě Luka Cage), nedovedu posoudit, zda si seriál užije i někdo, kdo nezná všechny tyto souvislosti. Já už to pozadí a historii postav beru tak nějak automaticky a neumím si představit, že bych to nevěděla. Osobně bych ale řekla, že je asi lepší, když divák souvislosti má. Pokud je tu ale někdo takový, kdo sleduje jen Defenders, tak určitě napište, jak na vás seriál působil.

Co se mého procentuálního hodnocení týče, pilot byl slabý, protože se jednalo o úvod, což ale není žádným překvapením. Nebyl vůbec špatný, jen se tam toho moc nestalo. Za mě tedy průměr, proto pilotu dávám 60 %, ale tady to nic neznamená.

+ všechny známé postavy pohromadě
+ nižší počet epizod
+ potenciál nadcházejících epizod

- chybí akce
- je potřeba vidět předchozí seriály (?)

Moje hodnocení pilotu: 60 %
Drunk_Queen

Obvykle bývají cross-overy záležitostí maximálně na několik epizod, ale Marvel je známý tím, že netroškaří, takže vlastně ani není tak velkým překvapením, že z toho vytřískal rovnou celý seriál. Jenže když se čtyři seriály smrsknou do jednoho, člověk by čekal, že výsledek bude čtyřikrát tak boží co původní seriály. Divák vidí oblíbené postavy vedle sebe a všechno je tak nějak cool, prostě „Boom, koukej na nás!“

Jo, v jiných případech možná, ale tady máme snad jeden z nejpomalejších začátků celého lidstva. Za celou dobu se totiž snad skoro vůbec nic nestane, jen si představujeme postavy, které už stejně známe, a ukazujeme si, kam se od posledních okamžiků viděných ve svých vlastních seriálech pohnuli.

A do těchto ukázek se seriál pustil s takovou vervou, že už vlastně skoro nepůsobí jako seriál. Víc než ten totiž připomíná sérii naprosto oddělených segmentů, přičemž každý z nich se věnuje jiné ze čtyř, respektive pěti postav. Hrdinové se ani nesetkají, nějaký budoucí společný boj je leda naznačen v posledních pěti minutách.

Jistě, nemůžeme si všechno vyspoilovat už v prvním díle, ale je trochu škoda, že seriál neudělal alespoň nějaký ten krůček, a místo toho zůstal stát na místě. Když už se našel čas na Lukea, jak si to rozdává se svou přítelkyní, škoda, že se nenašel čas i na tohle.

Nepochybuji, že v dalších dílech budou Defenders lepší, až se to rozběhne, až přibude akce, až začne ta pravá jízda, až si všechno sedne. Pilot sice není vůbec špatný, ale bohužel se ještě nedokázal dostat ani za startovní čáru.

+ postavy
+ lákavý vizuál
+ určitě se to zlepší

- hrozně pomalý rozjezd
- zbytečné scény

Moje hodnocení pilotu: 50 %
ragelly

Je fajn, že v tomto článku jsou různé názory, a to jak od lidí, co sledovali něco, tak od lidí, co sledovali všechny předchozí seriály z této série. Pro mě je to první setkání s Daredevilem, u ostatních tří jsem viděla pouze pilot. Defenders byl dobrý úvod, bavil mě. Příběh je jasně daný a podle mého názoru nemusíte mít nakoukány předchozí seriály, abyste se mohli dívat na tento. Na druhou stranu si ale myslím, že během sledování mi uteklo asi tisíc různých narážek a skrytých souvislostí, které pochopí ti, kdo mají předchozí seriály odsledovány.

Vyznat se v tom ale rozhodně dá. Maximálně vás bude na začátku zajímat, čím si postavy předtím prošly, že se dostaly tam, kde jsou (Daredevil bez kostýmu, slavná Jessica, Luke ve vězení, Iron Fist někde mimo New York), ale není to nic extra důležitého, hlavní příběh se dostane do popředí s příchodem charizmatické záporačky, takže rychle zapomenete, že jste měli nějaké otázky, a už se jen vezete na vlně toho aktuálního.

K hercům se nemá asi smysl moc vyjadřovat, jelikož už je stejně všechny z těchto rolí znáte. U jsem zmínila, že pro mě šlo o první setkání s Daredevilem, který mě potěšil a určitě i nalákal na sledování jeho vlastního seriálu. Jessicu jsem měla ráda už z jejího pilotu, a překvapivě Luke mi tady ani nijak moc nevadil. Možná je to tím, že jsou tu čtyři hrdinové, takže žádný z nich nemá přehršel prostoru, aby vás mohl začít štvát, ale ani dost málo, abyste si neuvědomili, že jsou součástí příběhu. Je to pěkně vyvážené.

Přiznám se, že znělku jsem automaticky přetočila, už to je takový můj tik, že jakmile začne hrát hudba a objeví se první záběr, hned přetáčím (i když jsem ji ani jednou neviděla). Ale naštěstí jsem si to uvědomila a opětovně se k ní vrátila. Je zajímavě barevně zpracovaná, líbí se mi, jak má každý hrdina svou barvičku (podobně jako na posterech). Ale že bych z ní byla odvařená, to se taky říct nedá. Myslím, že jednotlivé seriály mají znělky poutavější, já osobně tuto budu přetáčet (ale jak říkám, přetáčím opravdu téměř všechny, takže to není asi nic vypovídajícího).

Ze samotného příběhu jsme se toho příliš nedozvěděli. Je tu záhadná hrdinka, která umírá a má plán něčeho, co nevíme, co to má být, ale víme, že se to začalo dít na konci prvního dílu. Je škoda, že nebylo poodhaleno trošku víc, ale asi se není čemu divit, takto vypadaly totiž i samostatné seriály a jejich piloty. I když se vlastně tady nic moc nestalo, neměla jsem pocit, že bych se nudila. Spíš jsem tak nějak čekala, až se to rozjede, příjemně to plynulo a najednou byl konec. Uvítala bych více akce? Jistě. Ale uteklo to tak rychle a snadno, že si nemám na co stěžovat. Jsem příjemně naladěná a kdybych měla čas, hned si další díly pustím. Po zhlédnutí pilotu určitě budete mít chuť podívat se na celou sérii, což je rozhodně plus.

Budu koukat dál? Seriál se přidává k ostatním do Chci vidět, rozhodně stojí za zhlédnutí.

+ sympatičtí hrdinové
+ charizmatická záporačka
+ grafická podoba znělky
+ lehkost tempa pilotu
+ navnadí na další sledování

- zatím se nesetkali
- žádná akce
- samé otázky bez odpovědí

Moje hodnocení pilotu: 80 %
Pajky

The Defenders jsou dlouhoočekavaným završením nebo spíš vyvrcholením spolupráce mezi Netflixem a Marvelem. A vzhledem k tomu, že jsem si ani jeden z předchozích čtyř kousků (Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist) nenechal ujít, tak bylo jisté, že i na samotné Defenders se podívám.

Vím, že bych měl být asi mnohem pozitivnější, ale po pilotu to prostě nejde. Čekal jsem, že se hrdinové vcelku brzo potkají a pustí se do společné mise. Místo toho se znovu děje něco jako představovačka postav, které už byly představované ve vlastních seriálech. Pokud tomu tak budu pouze u pilotu, tak to přežiju, ale pokud to má trvat déle, tak mi to bude vadit. Jediný, kdo potřeboval trochu představení, je Sigourney Weaver aka nová záporačka.

Další problém je úvodní znělka. Zatím mě znělky z tohoto světa většinou bavily, některé víc než jiné, ale celkově to šlo. Jenže znělka pro Defenders je nudná a to jak obrazově, tak i hudebně. Jsem si naprosto jistý, že v následujících sedmi epizodách ji vždy přeskočím.

Přesto dávám Defenders 70 % a věřím, že se zlepší. Trailer sliboval mnohem více a těším se až to přijde. Seriál se musí zlepšit, Netflix by přeci nedovolil, aby tohle vyvrcholení bylo nejslabší částí. Pevně věřím, že The Defenders je jeden z těch seriálů, které si nezaslouží hodnocení po pilotu, ale mělo by se tak dělat až po celé sérii…

+ dlouho očekávané završení
+ zlepší se to
+ pilot by mohl být to nejslabší z celého seriálu

- hrdinové se ani nepotkali
- hodně pomalé tempo
- znělka je vyloženě nuda

Moje hodnocení pilotu: 70 %
Seraphine313

Tak jsme se konečně dočkali. Po dvou řadách Daredevila, a jedněch řadách Jessicy Jones, Luka Cage a Iron Fista je tu konečně seriál, který před třemi lety vypadal jako jedno velké „možná“.

Daredevil se na obrazovkách neobjevil už rok a půl. A do třetí řady ho ještě minimálně dalšího půl roku neuvidíme. Oproti tomu Dannyho Randa alias Iron Fista jsme viděli v podstatě nedávno. Vzhledem k ději to není úplně vyvážený přístup. Bohužel to není jediná nevyváženost, kterou seriál předvádí.

Snad poprvé totiž vidíme, jak se netflixovská marvelovka snaží rozvinout více dějových linek. Nedaří se jí to. Vždycky takový seriál byl o hlavním hrdinovi, o záporákovi, sidekickovi, a pak ještě jedné postavě z hrrdinovy minulosti. Tenhle model fungoval. Jenže v okamžiku, kdy se na obrazovku dostává toto, ale v čtyřnásobném množství, je najednou seriál bezradný. Plácá se mezi čtyřmi hrdiny (vlastně třemi, protože Danny Rand se mihne na začátku pilotu a až do konce epizody se neobjeví) a snaží se o to, co obvykle – představit vnitřní drama hrdinů, situaci, kde se nacházejí, a to svým obvyklým tempem.

To je ale chyba, není na to čas. Murdockova linie krom jeho proslovu v soudní síni (z kterého stihnete tak polovinu a i na základě ní se budete divit, proč proces dopadl, jak dopadl) prostě fyzicky bolí, protože se její hrdina utápí sám v sobě. Danny zmizel, Luke Cage se dostává z vězení a… dělá přesně to, co byste dělali i vy po návratu z vězení. Zajímavost linky nula. Zbývá tak Jessica, která má KONEČNĚ něco, čím zaujme. druhou půlku dílu si krade pro sebe a divákovi to ani moc nevadí. Bohužel ani tajemná žena v bílém nezaujme a to, že ji hraje Sigourney Weaver, je vlastně úplně jedno.

Takže co najít něco dobrého? Třeba samotná znělka a úvod pilotu mají ten skvěle drsný feel devadesátkových filmů. Takových těch špinavých bronxovských koutků s hloučky černochů v basketbalových nátělnících velikosti 17XL popíjejících alkohol z papírového pytlíku. Nebo třeba to, že jsme Matta Murdocka viděli teprve podruhé (?) v akci v soudní síni. Nebo to, že Jessica jako postava má mnohem větší potenciál než Luke Cage a Iron Fist.

Osobně chápu snahu serializovat děj a rozložit ho do osmihodinového filmu. Pokud bych měl ale hodnotit jen pilot samotný, dobře by nedopadl. V pilotu se nestane nic zásadního, kvůli vlastní nemohoucnosti přijít s dynamičtějším konceptem děje se utápí mezi přemírou postav (které by běžně nebyl problém ukočírovat). Navíc The Defenders nemají třináct epizod, ale jen osm a každá promarněná minuta navíc zavání nedokonalou plytkou zápletkou a nevyužitou příležitostí.

+ feel devadesátkových filmů
+ úvodní znělka (snad nejlepší ze všech netflixovských marvelovek)
+ Jessica Jones táhne děj

- nikdo další děj netáhne
- Danny Rand z děje úplně zmizí
- takhle Daredevila vidět nechcete
- to měla být hlavní záporačka nebo… asi jo
- na to, kolik je epizod a postav, se časem dost marní
- což ústí v ze tří čtvrtin nezajímavý pilot

Moje hodnocení pilotu: 50 %

Plánujete dát šanci seriálu The Defenders? Nalákal vás popis děje, trailer nebo naše recenze? Jaké jsou vaše reakce, pokud už jste pilot viděli?

Další díly seriálu

Novinka pod lupou: Van Helsing (4. 8. 2016)
Novinka pod lupou: Já, Mattoni (4. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Our Ex Wife (7. 9. 2016)

... odkryj další díly seriálu

Novinka pod lupou: Trabantem z Austrálie do Asie (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Atlanta (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Collection (11. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Swedish Dicks (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Harley and the Davidsons (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Mary + Jane (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Loosely Exactly Nicole (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Quarry (12. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Motherland (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: We the Jury (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Queen Sugar (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Better Things (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Speechless (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Berlin Station (13. 9. 2016)
Novinka pod lupou: StartUp (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: One Mississippi (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Son of Zorn (15. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Doctor Doctor (18. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Legends of Chamberlain Heights (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: High Maintenance (19. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Good Place (20. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Hooten and the Lady (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Kevin Can Wait (21. 9. 2016)
Novinka pod lupou: This Is Us (22. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Pitch (24. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Notorious (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: The Exorcist (25. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Bull (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: MacGyver (26. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Designated Survivor (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: National Treasure (27. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Graves (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Dirty Laundry (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Easy (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Insecure (28. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Morgana Robinson's The Agency (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Lethal Weapon (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Falling Water (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Damned (29. 9. 2016)
Novinka pod lupou: Aftermath (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Level (1. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Luke Cage (2. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Westworld (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Wrong Girl (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crisis in Six Scenes (4. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Conviction (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Timeless (5. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Frequency (6. 10. 2016)
Novinka pod lupou: No Tomorrow (7. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Za sklom (10. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Deep Water (11. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Paranoid (12. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Hyde and Seek (13. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Secret Daughter (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Zapped! (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Divorce (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Channel Zero (14. 10. 2016)
Novinka pod lupou: American Housewife (16. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Goliath (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Chance (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Polda (24. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Young Pope (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Travelers (25. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Class (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Crazyhead (26. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Man with a Plan (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kosmo (27. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Freakish (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Pure Genius (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Eyewitness (28. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Kim's Convenience (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Dream Corp LLC (29. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Haters Back Off (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: The Great Indoors (30. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Shoot the Messenger (31. 10. 2016)
Novinka pod lupou: Tutankhamun (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dirk Gently's Holistic Detective Agency (1. 11. 2016)
Novinka pod lupou: HIM (2. 11. 2016)
Novinka pod lupou: People of Earth (4. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Medici: Masters of Florence (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Dark Angel (5. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Pustina (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Semestr (6. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Girls Revolt (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Stan Against Evil (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mars (7. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Good Behavior (8. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Second Jen (9. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Crown (10. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Moonstone (12. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Frontier (16. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Close to the Enemy (17. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Search Party (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Shooter (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: The Grand Tour (18. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sweet/Vicious (19. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Mech-X4 (23. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Sunny D (24. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Kings of Con (25. 11. 2016)
Novinka pod lupou speciál: Gilmore Girls: A Year in the Life (26. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Nightcap (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Ice (30. 11. 2016)
Novinka pod lupou: Incorporated (3. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Pacific Heat (21. 12. 2016)
Novinka pod lupou: Star (22. 12. 2016)
Novinka pod lupou: 3 % (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Rillington Place (6. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The OA (10. 1. 2017)
Novinka pod lupou: In Plain Sight (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Shut Eye (11. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Witness for the Prosecution (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Nádraží (12. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trpaslík (13. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Trollhunters (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Mick (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Taboo (17. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Emerald City (18. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Jeff & Some Aliens (20. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Workin' Moms (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Četníci z Luhačovic (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Delicious (21. 1. 2017)
Novinka pod lupou: A Series of Unfortunate Events (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Svět pod hlavou (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Ransom (23. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Beyond (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: One Day at a Time (24. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Z: The Beginning of Everything (25. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Mary Kills People (28. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Prázdniny (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Cardinal (29. 1. 2017)
Novinka pod lupou: The Halcyon (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Pure (30. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Sneaky Pete (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Apple Tree Yard (31. 1. 2017)
Novinka pod lupou: Riverdale (1. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Temný Kraj (2. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Santa Clarita Diet (3. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Specialisté (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Powerless (4. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Six (5. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Detroiters (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Tina & Bobby (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bohéma (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Superior Donuts (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Training Day (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The New Edition Story (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: 24: Legacy (6. 2. 2017)
Novinka pod lupou: APB (8. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Imposters (10. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Quad (11. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Patriot (13. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Doubt (19. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Big Little Lies (20. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Bellevue (21. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Madiba (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Moorside (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Legion (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Newton's Law (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Cassandra French's Finishing School (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Arrangement (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: SS-GB (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Divoký Zapadákov (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Karma Hospital (23. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Good Fight (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Crashing (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: When We Rise (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Gap Year (24. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Blacklist: Redemption (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: The Breaks (25. 2. 2017)
Novinka pod lupou: Taken (1. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Sun Records (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: The Replacement (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Chicago Justice (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Prime Suspect 1973 (6. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Making History (9. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Time After Time (10. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Feud (17. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Trial & Error (23. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Iron Fist (27. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 1890 (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Clique (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: Tangled: The Series (30. 3. 2017)
Novinka pod lupou: 13 Reasons Why (2. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Snatch (3. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Modrý kód (4. 4. 2017)
Novinka pod lupou: You Are Wanted (5. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Prison Break (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anne (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Marvelous Mrs. Maisel (10. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Spravedlnost (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Anča a Pepík (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Shots Fired (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Rebel (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Brockmire (11. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Oasis (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Budding Prospects (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Legend of Master Legend (12. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The New V.I.P.'s (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Imaginary Mary (14. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Dimension 404 (16. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Decline and Fall (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Carters Get Rich (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Confess (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Son (17. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Harlots (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Nobodies (18. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Return of the Mac (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Warriors (19. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Pěstírna (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Seven Types of Ambiguity (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Bucket (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Guerrilla (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Famous in Love (20. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The White Princess (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Fízlárna (21. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Mystery Science Theater 3000 (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Ingobernable (22. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Hospital People (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Girlboss (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: Born to Kill (23. 4. 2017)
Novinka pod lupou: The Handmaid's Tale (6. 5. 2017)
Novinka pod lupou: American Gods (8. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Twin Peaks (22. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Single Lady: Jízda v Óčku (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Little Boy Blue (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Dear White People (25. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Great News (26. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Downward Dog (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Three Girls (27. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Loaded (30. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Jamestown (31. 5. 2017)
Novinka pod lupou: Las Chicas Del Cable (1. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Genius (2. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Kat & Alfie: Redwater (5. 6. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Dying Up Here (20. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Daytime Divas (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Paula (26. 6. 2017)
Novinka pod lupou: White Gold (27. 6. 2017)
Novinka pod lupou: The Bold Type (29. 6. 2017)
Novinka pod lupou: Riviera (14. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Still Star-Crossed (16. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Broken (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Lajna (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Claws (17. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Loch (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Blood Drive (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Snowfall (18. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Castlevania (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Will (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: In the Dark (19. 7. 2017)
Novinka pod lupou: The Mist (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: GLOW (20. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Gypsy (26. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Friends from College (27. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Fearless (28. 7. 2017)
Novinka pod lupou: Tales (1. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Midnight, Texas (5. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ozark (8. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Salvation (15. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Guest Book (17. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Sousedé (20. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Defenders (právě čteš)
Novinka pod lupou: Trust Me (22. 8. 2017)
Novinka pod lupou: I'm Sorry (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Pulse (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 21 Thunder (25. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Kapitán Exner (26. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Quacks (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Ducktales (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Marlon (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Room 104 (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Trapný padesátky (28. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Mr. Mercedes (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Manhunt: Unabomber (29. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Atypical (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Man in an Orange Shirt (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The Sinner (30. 8. 2017)

Novinka pod lupou: Somewhere Between (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Comrade Detective (30. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Get Shorty (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: The State (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Disjointed (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: Strike (31. 8. 2017)
Novinka pod lupou: 2016/2017 (7. 9. 2017)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Alias
před 120 týdny
Hej, toto nikam nepovedie :) Úplne ti uniká čo som chcel svojim príspevkom...
lukascoolarik
před 120 týdny
Se zbytkem víceméně souhlasím a nemám k tomu co říct, takže jsem to...
Seraphine313
před 120 týdny
Ok, právě jsem někde u 6. dílu a čím dál tím víc se mi potvrzuje, že první...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY