5. 6. 2018

Seriálové osudy: Shadowhunters

Seriálové osudy: Shadowhunters

Kabelovka Freeform v noci oznámila, že po aktuálně běžící třetí sérii ruší své fantasy drama Shadowhunters. Seriál čtvrtou řadu nedostane, nicméně fanoušci si nemusí zoufat – dostanou totiž jako dárek úctyhodné zakončení.

Stanice objednala dvouhodinové závěrečné finále, které příběh uzavře. Ponese podtitul Shadowhunters: The Final Hunt a vysílat se bude na jaře 2019.

Třetí řada měla původně objednaných 10 dílů, stanice však přidala dalších deset. Série 3A odvysílala finále 15. května. Prozatím není známo, kdy se vrátí série 3B, nicméně tyto epizody jsou již natočeny a připraveny, takže pro správné zakončení musely být doobjednány další dva díly.

Tímto budou zároveň pokryty v seriálu všechny knihy Mortal Instruments, na kterých je seriál založen. Aktuální řada se inspiruje čtvrtou a pátou knihou, dvouhodinové finále bude adaptací šestého a závěrečného románu.

Další díly seriálu
Copak asi dělají tyto tlačítka? 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře9zobraz všech 9 příspěvků
Verity

Verity

No, Malec mi budou chybět, ale taky to jsou v podstatě ti jediní, kvůli kterým jsem na Shadowhunters...
před 112 týdny
kjama

kjama

No hurá. Pomalu mi začaly docházet seriály, které by byly ukončené...
před 112 týdny
Jessica Angell

Jessica Angell

Je dobře že to ukončí společně s vyčerpáním knižní předlohy než to zbytečně táhnout spoustu let bez...
před 112 týdny
Další články k tématu