6. 9. 2018

Seriálové osudy: Designated Survivor

Seriálové osudy: Designated Survivor

Tak přece jen se dočkal! Designated Survivor je dalším seriálem, který padl za oběť jatkám konce minulé sezóny, když jej stanice ABC v květnu zrušila po druhé sezóně. Nyní je však zpět v plné síle a fanoušci se můžou těšit na třetí řadu!

Tím rytířem na bílém koni, který seriál oživil z propadliště dějin, se stává… Netflix! Ano, opět je to Netflix, který rozšiřuje svou bohatou nabídku původních seriálů o tento politický kousek s Kieferem Sutherlandem v hlavní roli.

Rozhodnutí přichází po velmi zdlouhavých vyjednáváních. Objednaná třetí řada bude obsahovat deset epizod, kterých se ujme nový showrunner Neal Baer. Vrátí se téměř všichni herci v hlavních rolích – Sutherland, Kal Penn, Adan Canto a Italia Ricci. Maggie Q nyní o svém návratu vyjednává. Natáčení začne již letos a premiéra se uskuteční v roce 2019.

Další díly seriálu
Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře8zobraz všech 8 příspěvků
pataaaaaa159

pataaaaaa159

Nerad tě zklamu, ale všechny seriály na netflixu jsou prezentovány jako netflix original.
před 101 týdny
Micuda98

Micuda98

Kde na to ten Netflix bere? U Amazonu to chápu, ale u Netflixu... Kolikátý je to letos už seriál?
před 101 týdny
spike

spike

Je to úplně jednoduché. Netflix se samozřejmě zadlužuje ale, protože má stále solidní zisky tak...
před 101 týdny
Další články k tématu