11. 5. 2017

Seriálové osudy: iZombie, The Originals

Seriálové osudy: iZombie, The Originals

Stanice The CW vyřkla ortel nad svými dvěma posledními nerozhodnutými seriály. Jistě jste ve velkém napětí, tak už to nebudeme protahovat. Jsou to dvojnásobně dobré zprávy! Jak iZombie, tak i The Originals se vrátí v sezóně 2017/18!

Spin-off The Vampire Diaries se vrátí s pátou sérií, zatímco u iZombie se fanoušci můžou těšit na čtvrtou řadu. Rozhodnutí o prodloužení je možná lehce překvapivé, především u The Originals, kde stanice dlouho přemýšlela, jestli má smysl se seriálem pokračovat i po zrušení jeho staršího kolegy.

iZombie se letos vrátil na obrazovky s nižšími čísly, která byla zhruba na stejné úrovni jako u The Originals, který však běží v pátek večer. Nicméně čísla už teď řešit nemusíme, protože oba seriály pokračují dál a mají možnost v nové sezóně začít s čistým štítem. Je dost možné, že stanice zopakuje taktiku z letošního roku a oba seriály si bude šetřit se zkrácenou sérií až pro midseason. Na programové schéma si však musíme počkat do příštího týdne, až tam s jistotou uvidíme, jak se s objemným programem stanice vypořádá.

Další díly seriálu
Na tyhle čudlíky nesmíš klikat! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře17zobraz všech 17 příspěvků
Destinytte

Destinytte

Super. O iZombie bych nerada přišla. :3
před 169 týdny
Mik

Mik

Za iZombie jsem rád, i když tahle poslední série mi přijde trošku slabší a tolik mě nebaví, snad se to...
před 169 týdny
Koldik

Koldik

iZombie som sa uz aj chystal pozerat, no vzdy som si nasiel nieco ine... mozno raz...
před 152 týdny
Další články k tématu