12. 5. 2017

Seriálové osudy: Notorious

Seriálové osudy: Notorious

Stanice ABC právě oficiálně oznámila to, co už všichni dávno víme. Letošní novinka Notorious je zrušena, nových epizod se fanoušci již nedočkají. Drama přitom mělo být novým hitem stanice. V programu nahrazovalo Scandal, který měl opožděný start sezóny kvůli těhotenství hlavní představitelky.

Piper Perabo a Daniel Sunjata zářili jako televizní producentka a advokát, jejichž pracovní i osobní životy se často prolínají, i když se ve skutečnosti nikdy nepolíbili. Původně měl seriál třináctiepizodní objednávku, která však byla po upadající sledovanosti v říjnu snížena na deset dílů.

Finále první řady a tedy i celého seriálu bylo odvysíláno v prosinci. Pot tvůrce Josh Beran nastínil několik dějových linek, kudy by se potenciální druhá řada mohla ubírat, ať už by šlo o velký problém pro Ryana, nově odhalené tajemství o Daně nebo romantické jiskřičky mezi Megan a Avery. Toho se však již nyní nedočkáme.

Další díly seriálu
Tohle přeci nemůžeš ostatním zatajit. 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře
Zatím se do diskuze nikdo nezapojil. Buď první!
Další články k tématu